Προσφορές-Τιμές

Καλημέρα σε ολους! Προσωπικα πιστευω,παρολο που δεν έχει πουλιά,τις τιμές δεν θα τις έριχναν αν δεν πιεζόταν από εμας που έχουμε στραφεί σε μικρούς και φτηνούς βιοτέχνες και γενικα φτηνά φυσίγγια έστω και εισαγωγης..και το hunterlife έχει παίξει το ρόλο του σε αυτό.μας διαβάζουν παρά πολλοί,αγοράζουν,δοκιμάζουν και αν τους κάνει μένουν στο τσιχλοφυσιγγο των 5,5€..γιατί να πληρώνουμε 7-8 ευρώ για ένα απλό τσιχλοφυσιγγο.πηγα να παρω Ρουμελιωτη πριν λίγες μερες από το μαγαζί που τα φέρνει εδώ και είχε ξεμείνει..και έχει φέρει αρκετες φορές κάτι δεκάδες χιλιάδες κάθε φορά..ομως μετα από λίγες μερες ξεμένει ειδικά από 8-9 άρια και του μένουν λίγα 10αρια...αρα πιστευω ότι έχει γίνει ζημιά στους ´´ακριβούς´´ και γί´αυτο οπως λέει και ο Αργύρης από πάνω και πιστευω και εγω,έχουμε να δούμε πολλές προσφορές μέχρι τέλος της σεζόν,αλλα τωρα,το ποτάμι δεν γυρίζει πίσω τουλάχιστον όσον αφορα εμενα.
Και πολύ καλά κάνεις Γιάννη. Κ εγώ μαζί σου!!
 
Θοδωρη 6,1€ τα 30gr 6,2€ τα 32γρ(csb1) και 6,9€ τα gm3 32γρ..
Εγω από Ρουμελιωτη τα παίρνω μαζί με μεταφορικα 5,4€ τα 30 γρ,5,7€ τα 32γρ (csb1) και 6,2€ τα gm3 32γρ..
Αρα πιστευω ότι είναι λογικές οι τιμές για να βγει και το μαγαζί.
 
Ωραιες τιμες εχει ο Μπουχλης οντως...
Ο Ξανθακης εχει φερει κ του Δουβρη..
Δεν παίζεσαι,τα έμαθες και εδώ μαγαζιά..δεν μου το έλεγες πιο νωρίς ότι είχε φέρει Δουβρη ο Ξανθάκης,γιατί όταν είχα ξεμείνει από Ρουμελιωτη πριν μερικές μέρες πηγα από εκεί να δω τι εχει,και είχε ταμπελάκια απο τρεις τύπους Δουβρη....
όλα του είχαν τελειωσει μόνο 2 κουτάκια από τον ένα τύπο είχε και αυτά 10αρια.και τα είχε καλές τιμές 6,1€ και 6,2€,οι δυο τιμές που θυμάμαι από τις τρεις..
 
δεν μου το έλεγες πιο νωρίς ότι είχε φέρει Δουβρη ο Ξανθάκης
Τωρα πηγε καπου προς τα εκει η κουβεντα..
Το ηξερα απο τον Οκτωμβρη που τα εφερε,αλλα κ που να ξερω οτι δεν ξερεις τι υπαρχει εξω απο την πορτα σου....yelling..sarcastic..sarcastic.
Τωρα δεν εχεις βρει φυσιγγια?
 
Εγω από Ρουμελιωτη τα παίρνω μαζί με μεταφορικα 5,4€ τα 30 γρ,5,7€ τα 32γρ (csb1) και 6,2€ τα gm3 32γρ..
Αρα πιστευω ότι είναι λογικές οι τιμές για να βγει και το μαγαζί.
Για αυτό δεν στέλνει....;) Σου λέει ας παει να τα πάρει από το μαγαζί
 
Τωρα πηγε καπου προς τα εκει η κουβεντα..
Το ηξερα απο τον Οκτωμβρη που τα εφερε,αλλα κ που να ξερω οτι δεν ξερεις τι υπαρχει εξω απο την πορτα σου....yelling..sarcastic..sarcastic.
Τωρα δεν εχεις βρει φυσιγγια?
Χαχα εχεις δίκιο,έλειπα Θεσσαλονίκη αρκετό καιρό και έχασα επεισόδια!!
Από φυσιγγια γεμάτα ειναι τα μαγαζιά βρίσκεις οτι θες αλλά ακριβά! Τελικά βγάλαμε άκρη με τον Ρουμελιωτη και την αλλη βδομάδα θα παραλάβω.
Για αυτό δεν στέλνει....;) Σου λέει ας παει να τα πάρει από το μαγαζί
Όχι Τζίμη δεν ήταν αυτό.τελικα βγάλαμε άκρη και μου έχει στείλει φυσιγγια οπως ειπα και στον Τασο,την αλλη βδομάδα θα τα παραλάβω.εξαλλου το μαγαζί εδω που φέρνει Ρουμελιωτη δεν έχει σκοπευτικα και δεν έχει και ολους τους τύπους κυνηγετικών που βγάζει.μολις τα παρω θα γράψω καθώς μου έβαλε και ένα νέο που βγάζει τωρα τελευταία με S4 πυρίτιδα στα 32gr..
 
Ο Ζώτος έβαλε το μαύρο φυσίγγι του 32γρ, στα 6,5€ για ποσότητα 250 φυσίγγια και πάνω. Προσοχή είναι νέα γόμωση με CH6, εγώ δεν τα έχω δοκιμάσει.
Ενδιαφέρον ακούγεται η αλλαγή σε Ch6.Η τιμή πιστεύω είναι αρκετά καλή στα 6,5 αν γεμίζεται με αυτή.
 
Στη σελίδα του Μανδηλαρά στο fb είδα ότι έφερε τα clever mirage στα 24 και 28 γρ .Τιμή 50€ και 52€ η κούτα αντίστοιχα.
Καλή τιμή μου φαίνεται για εισαγωγής από μια τόσο γνωστή εταιρεία.
Για να δουμε μπας και ερθουν και οι μεγαλυτερες γομωσεις.. :rolleyes:
 
Αν δεν με απατα η μνημη μου ηταν σε μαυρο καλυκα και τα 36 σε διαφανη. Τα 34 δεν θυμαμαι καθολου
τα 32γρ ηταν κοκκινα κ μπλε..μαυρα δεν τα θυμαμε..τα 34γρ ηταν μαυρα..καλα φυσιγγια..
Μετα απο χρονια απουσιας μακαρι να επιστρεψουν παλι..αν κ οι τιμες δεν θα ειναι οπως αλλωτε..
 
Καλημέρα σε ολους! Προσωπικα πιστευω,παρολο που δεν έχει πουλιά,τις τιμές δεν θα τις έριχναν αν δεν πιεζόταν από εμας που έχουμε στραφεί σε μικρούς και φτηνούς βιοτέχνες και γενικα φτηνά φυσίγγια έστω και εισαγωγης..και το hunterlife έχει παίξει το ρόλο του σε αυτό.μας διαβάζουν παρά πολλοί,αγοράζουν,δοκιμάζουν και αν τους κάνει μένουν στο τσιχλοφυσιγγο των 5,5€..γιατί να πληρώνουμε 7-8 ευρώ για ένα απλό τσιχλοφυσιγγο.πηγα να παρω Ρουμελιωτη πριν λίγες μερες από το μαγαζί που τα φέρνει εδώ και είχε ξεμείνει..και έχει φέρει αρκετες φορές κάτι δεκάδες χιλιάδες κάθε φορά..ομως μετα από λίγες μερες ξεμένει ειδικά από 8-9 άρια και του μένουν λίγα 10αρια...αρα πιστευω ότι έχει γίνει ζημιά στους ´´ακριβούς´´ και γί´αυτο οπως λέει και ο Αργύρης από πάνω και πιστευω και εγω,έχουμε να δούμε πολλές προσφορές μέχρι τέλος της σεζόν,αλλα τωρα,το ποτάμι δεν γυρίζει πίσω τουλάχιστον όσον αφορα εμενα.

Πολύ σωστά τα λέει ο Γιάννης!

Σίγουρα Ρουμελιώτης, Κένταυρος, Fantom και Hunterslife έχουν κάνει πολλούς πονηρούς να χάσουν τον ύπνο τους και από την παραγωγή και εμπορία να το ρίξουν στο ξαράχνιασμα και στο ξεσκόνισμα στα ράφια και τις μηχανές τους.

Το σημαντικό να μην έχουμε κοντή μνήμη και να μην νομίζουμε ότι επειδή έβαλαν μια προσφορά πήραν το μάθημά τους. Η μόνη απόδειξη μαθησης είναι η ΜΟΝΙΜΗ αλλαγή συμπεριφοράς...
 
Back
Top