Προσφορές-Τιμές

Κυκλοφόρησε μια διαφήμιση στο facebook για τα ROCKET Junior 32 gr σε ν.8.5 από το Θέρμο. 22 ευρώ χύμα σε κούτα τα 100 ή 5.5 ευρω στο κουτί. Τι γνώμη έχετε; Εχω ακούσει καλά λόγια.
Παρτα ειναι πολυ καλα,με γρανουλαρ πρεπει να ειναι μεσα.
 
Ω ρε μάνα μου τι εχει να γίνει στο τελείωμα της περιόδου.
Θα πάειι η προσφορά σύννεφο φέτος. :D
για να δουμε!η θα κλαιγονται και δεν θα κατεβενουν παλι με τιποτα και θα λενε πηρα το μολυβι ακριβο,ανεβηκε παλι το μολυβι και τα συνηθη.[να ξερετε παντως οτι το μολυβι αυτη την στιγμη εχει πεσει πολυ]
 
για να δουμε!η θα κλαιγονται και δεν θα κατεβενουν παλι με τιποτα και θα λενε πηρα το μολυβι ακριβο,ανεβηκε παλι το μολυβι και τα συνηθη.[να ξερετε παντως οτι το μολυβι αυτη την στιγμη εχει πεσει πολυ]
Φιλαράκι το μολύβι όπως λες έχει πέσει. Τα φυσίγγια θα πέσουν; Οι μαγαζάτορες ξέρουν να ανεβάζουν την τιμή μόνο.
Π.Χ Πάω στην έναρξη να πάρω φυσίγγια. Βλέπω: Dorkas Express32gr Tιμή: 6,70€
Πάω μια μέρα τ οκτωμβρίου για να πάρω από αυτόν σκυλοτροφή κ κοιτάζω πάλι....6,90€...Δν μηλάω
Πάω προχθές για ζωοτροφές πάλι κ ξανά κοιτάζω 7,00€......
Κάθε μήνα ανεβαίνουν κ 0,10€....
Να παίσουν όμως οι τιμές δν τ κάνουν.
 
Δεν πεφτουν οι τιμες Κωστα γιατι προφανως βρισκουν κοσμο που αγοραζει ετσι στα τυφλα χωρις να το ψαχνει..και σιγουρα υπαρχουν τετοιοι..
Η γενικα δεν την εχουν ακουσει ακομα..
Οταν θα την ακουσουν,δυο επιλογες θα εχουν..
Οι θα μειωσουν τις τιμες οι θα κλεισουν..
Αλλα ο καθενας ας πουλαει οσο θελει,ετσι γινεται με ολα τα προιοντα..εμεις ας προσεχουμε κ ας συγκρινουμε..
Αυτο που δεν χωνεψα ειναι το εξης:
Πας σε ενα μαγαζι κ βλεπεις στο ραφι τα ταδε φυσιγγια που ειχες δει πριν λιγα χρονια με τιμη πχ 6€..ξαναπας παλι κ βλεπεις οτι μαζι με αυτα εχουν φερει και καινουργια απο τα ιδια με τιμη πχ 7,50€..
Κοιτας τα παλια(που πρωτα ειχαν 6€)να εχουν πανω τιμη 7,50€..εκει θελουν χεσιμο...
 
Δεν πεφτουν οι τιμες Κωστα γιατι προφανως βρισκουν κοσμο που αγοραζει ετσι στα τυφλα χωρις να το ψαχνει..και σιγουρα υπαρχουν τετοιοι..
Η γενικα δεν την εχουν ακουσει ακομα..
Οταν θα την ακουσουν,δυο επιλογες θα εχουν..
Οι θα μειωσουν τις τιμες οι θα κλεισουν..
Αλλα ο καθενας ας πουλαει οσο θελει,ετσι γινεται με ολα τα προιοντα..εμεις ας προσεχουμε κ ας συγκρινουμε..
Αυτο που δεν χωνεψα ειναι το εξης:
Πας σε ενα μαγαζι κ βλεπεις στο ραφι τα ταδε φυσιγγια που ειχες δει πριν λιγα χρονια με τιμη πχ 6€..ξαναπας παλι κ βλεπεις οτι μαζι με αυτα εχουν φερει και καινουργια απο τα ιδια με τιμη πχ 7,50€..
Κοιτας τα παλια(που πρωτα ειχαν 6€)να εχουν πανω τιμη 7,50€..εκει θελουν χεσιμο...
Έτσι είναι φίλε....φταίμε και εμείς π τους τα σκάμε. Αλλά αν πας και πάρεις ποσότητα φυσιγγίων από αλλού θα του κακοφανεί........
 
Αλλά αν πας και πάρεις ποσότητα φυσιγγίων από αλλού θα του κακοφανεί........
Προσωπικα Αδιαφορω...
Ενας καποτε μου ειπε δεν μπορω να βρω φτηνα φυσιγγια να σας φερω ρε γαμωτο ολοι τα εχουν πανω..εγω γιατι βρισκω του λεω...δεν μιλησε..
Πεσμου το στα ισια ρε φιλε,δεν βγενω,εχω οικογενεια,εχω φορους κλπ..κ θα το σεβαστω..
Μην μου λες ομως για μεταφορικα κ αλλα τρελα..
Τάσο σε ποιά περιοχή μένεις;
Κεφαλονια..ελα για καφε....cofee. .sarcastic.
 
Προσωπικα Αδιαφορω...
Ενας καποτε μου ειπε δεν μπορω να βρω φτηνα φυσιγγια να σας φερω ρε γαμωτο ολοι τα εχουν πανω..εγω γιατι βρισκω του λεω...δεν μιλησε..
Πεσμου το στα ισια ρε φιλε,δεν βγενω,εχω οικογενεια,εχω φορους κλπ..κ θα το σεβαστω..
Μην μου λες ομως για μεταφορικα κ αλλα τρελα..

Κεφαλονια..ελα για καφε....cofee. .sarcastic.
Όχι κ κοροϊδία μέσα στα μάτια μας κιόλας
Ωραία θα είναι. Κάθε μέρα βλέπω το νησί σου από το σπίτι μου. Προχθές που είχαμε γαϊδουρόπαγους κ είχε ξαστεριά έβλεπα τα χιόνια στον Αίνο κ τα ζήλευα.......αν ξαστερώσει πάλι θα βγάλω φωτό κ θα στην στείλω να δεις την Κεφαλονιά από άλλη οπτική γωνία.
 
Back
Top