Που θα κάνετε έναρξη;

Εγώ θα είμαι Αθήνα, οπωτε κάπου προς καθενούς ή Αμφίκλεια, δεν έχω αποφασίσει ακόμα, περισσότερο για την βόλτα, το πρωινό ξύπνημα και την ανατολή στο καρτερι
Κάτσε να ζυγωσουν οι μέρες και θα δώσω ανταπόκριση αν παίζει τίποτα στο Καθενιωτικο. Την τελευταία πενταετία μια φορα τα έχουμε πετυχει. Ενώ έχει πουλιά πριν την έναρξη , στις 20 έχουν εξαφανιστεί.
Μετά τον δεκαπενταύγουστο δίνει μπόρες σε όλη την Ελλάδα.
Αν κοιτάς τον καιρο απο τώρα για μετά τον δεκαπενταύγουστο κανε τον κόπο να μετρήσεις πόσες φορές θα αλλάξει η πρόβλεψη για τοτε. Εδώ ούτε τον "καυσωνα" δεν έπιασαν που είναι και πιο εύκολο να το κανουν. 42-43 λέγανε 2 μέρες πριν και με το ζόρι πήγε 38 μια μερα.
 
Αν κοιτάς τον καιρο απο τώρα για μετά τον δεκαπενταύγουστο κανε τον κόπο να μετρήσεις πόσες φορές θα αλλάξει η πρόβλεψη για τοτε. Εδώ ούτε τον "καυσωνα" δεν έπιασαν που είναι και πιο εύκολο να το κανουν. 42-43 λέγανε 2 μέρες πριν και με το ζόρι πήγε 38 μια μερα.
Μ@λακιες λέω ρε,έχω πάθει ηλιαση.
 
Κάτσε να ζυγωσουν οι μέρες και θα δώσω ανταπόκριση αν παίζει τίποτα στο Καθενιωτικο. Την τελευταία πενταετία μια φορα τα έχουμε πετυχει. Ενώ έχει πουλιά πριν την έναρξη , στις 20 έχουν εξαφανιστεί.

Ναι την έχω ξαναπατήσει έτσι στους καθενούς, αλλά στα περισσότερα μέρη έτσι είναι, πιο πολύ για το κέφι την βόλτα και το καφεδάκι το ξημέρωμα. Το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι είναι μέρος που τραβάει κοσμο
 
Έλα ρε φίλε κ εγώ γαμπρός στις Σέρρες! Από πιο χωριό αν επιτρέπεται? Εμένα από το φλάμπουρο είναι η γυναίκα μου δίπλα απ'την Νιγρίτα!
Στο φλάμπουρο έχω συγγενείς εκεί είναι παντρεμένη η αδερφή του πατέρα Μ.....
Το έχω ακουσει Γιάννη αλλά δεν έχω παει.. Ακόμα.. Από τη νέα Μεσολλακια ειναι η γυναίκα μου..
Εγώ είμαι μισός από Παλαιοκώμη είναι η μάνα Μ από εκεί!!!
 
Back
Top