Παλιά φυσίγγια

Και γιατι πρεπει να ειναι συγκεντρωμενοι ολοι μαζι?
Αν φυσαει απο την θαλασσα προς την στερια τοτε μπορεις να βρεις καλυκες οπως κ διαφορα αλλα αντικειμενα διασπαρτα σε ενα πολυ μεγαλο μηκος της ακτης..
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Παλιά-φυσίγγια.260/page-239
Εννοειται πως δεν υπαρχει κανενα καρτερι εκει...ο θεος κ η ψυχη τους απο που ερχονται...
 
Με το Κερβερο έχω κατέβει με βλέπω να φεύγω χωρισμένος πολύ κορδόνι η παραλία weather1weather1
.sarcastic. .sarcastic. Να προσέχεις μην μπερδέψεις τα πόδια σου και πέσεις........sarcastic..yelling.

Όσο για τους κάλυκες εκεί που είσαι και ιδικά προς τα δεξιά σου στα δασάκια που βλέπεις μετά το camping της κουρούτας ήταν πολύ παλιά (καρτεράκια) για τα περάσματα τρυγονιών.....Πλέον έχουν πάψει λόγο του camping φυσικά.
Ποιός ξέρει όμως κι από που έρχονται...;;;
Συνήθειζαν και έπειαναν εκεί οι (πατεράδες μας) σε ηλικία μηλάω...και απ'ότι μου έχουν αφηγηθεί, λειτουργούσε δυναμικά με τα κρινέλια του απρίλη περίπου το 1995 και πίσω.....Πλέον τώρα εκεί καρτέρι για περιστασιακό υδρόβιο το πρωί υπάρχουν μόνο 2 μεριές οι οποίες δουλεύουν τον ιανουάριο μόνο......Οπότε κάλυκες παλιούς θα βρεις άπειρους εκεί γύρω.
 
exotic guy names

Ότι αγόρασα από συλλέκτη βιβλίον
3 τόμους κυνηγετικά νέα του 1962 63 64 71 είναι φουλ από φυσίγγια πυρίτιδες κ όπλα θα σας ανεβάσω Όταν προλάβω όλες τής Φωτογραφίες να μάθουμε περισσότερα για την εποχή που πέρασε.
 
Last edited:
exotic guy names

Ότι αγόρασα από συλλέκτη βιβλίον
3 τόμους κυνηγετικά νέα του 1962 63 64 71 είναι φουλ από φυσίγγια πυρίτιδες κ όπλα θα σας ανεβάσω Όταν προλάβω όλες τής Φωτογραφίες να μάθουμε περισσότερα για την εποχή που πέρασε.
τρεξαμε αμεσως να βοηθησουμε την Γερμανικη αγορα , και οχι μονο , αλλα την ιδια εποχη 1962 , ετρεξαν μερηκοι πατριωτες να βοηθησουν με το αζημιοτο φυσηκα , να ξαναχτυσουν την Γερμανια , και να την κανουν ισχυρη , και τωρα να το αποτελεσμα , να κανουν αυτοι κουμαντο σε ολοκληρη την Ευρωπη
 
Καλησπερα!! Βαζω και εγω 2 παλια φυσιγγια που επεσαν στα χερια μου...
1)
2) Εν τω μεταξυ το Remington κανονικα εχει ασπρο καψυλλιο.think.

Το φυσίγγι που ανέβασες είναι πρωτοσέλιδο στο περιοδικό κυνηγετικά νέα της Χρόνιας 1961-62 Τώρα ξεφυλλίζω τούς τόμους.
 
τρεξαμε αμεσως να βοηθησουμε την Γερμανικη αγορα , και οχι μονο , αλλα την ιδια εποχη 1962 , ετρεξαν μερηκοι πατριωτες να βοηθησουν με το αζημιοτο φυσηκα , να ξαναχτυσουν την Γερμανια , και να την κανουν ισχυρη , και τωρα να το αποτελεσμα , να κανουν αυτοι κουμαντο σε ολοκληρη την Ευρωπη
Κ στο περιοδικό πολύ τής ξένες εταιρίες προωθούν κ ελάχιστα τήν ΒΕΣΠ κ 2 3 σελίδες για την ΠΥΡΚΑΛ
 
Back
Top