Παλιά φυσίγγια

Τάσο έχεις μήπως φωτό του Στόκα από το Κ&Φ....
Εχω ναι κ απο αλλα περιοδικα..αλλα πρεπει να εχω χρονο να ψαξω γιατι εχω ενα σωρο απο δαυτα..υπαρχει κ ενα αποσπασμα στην ταινια ν1 του χριστογιαννη που μιλαει ο ιδιος...
"Συνεργαζοταν" με το Κ+Φ κ προσφερε καθε μηνα σε τρεις νικητες τα φυσιγγια του..500 ο πρωτος κ απο 250 οι αλλοι δυο..
Του εστελνε οποιος αναγνωστης ηθελε διαφορες ερωτησεις γυρω απο τα φυσιγγια του κ την βλητικη κ αυτος διαλεγε κ βραβευε τις καλυτερες απαντωντας μεσα απο το περιοδικο..
 
Τάσο έχεις μήπως φωτό του Στόκα από το Κ&Φ....
Τον ειχα γνωρισει αυτοπροσωπος αλλα ημουν μικρος κ μου εχει μεινει η εικονα οπως ηταν στα τελευταια του:(
Επαιρνα τα φυσιγγια μου κατευθειαν απο το εργοστασιο στο καματερο. MAX D και S30 κυριως!! Τελευταια φορα που πηγα με απετρεψαν οι ιδιοι που δουλευαν εκει να μην ψωνισω,καταλαβαινετε...
 
Κάνε τον κόπο όποτε μπορέσεις, κ εγω θελω να τον δω... Το βιντεάκι υπαρχει πουθενά στο ιντερνετ να το δούμε; Πότε πέθανε, ποσο χρονών ήταν;
κ.Δημητρης Στόκας
Απεβίωσε 20 Μαΐου το 2015
Για μένα η ελίτ του φυσιγγίου στην Ελλάδα μαζί με την μέγιστη πυρκαλ
 
Κάνε τον κόπο όποτε μπορέσεις, κ εγω θελω να τον δω... Το βιντεάκι υπαρχει πουθενά στο ιντερνετ να το δούμε; Πότε πέθανε, ποσο χρονών ήταν;
Το βιντεακι δεν υπαρχει στο ιντερνετ κ δυστηχως ελαχιστες πληροφοριες θα βρεις..
https://karteri.wordpress.com/2015/06/17/δημήτρης-στόκας/
Αν δεν ηταν ηδη 90 τα κοντευε σιγουρα..
 
Δεν πρεπει να μιλαμε ετσι για εναν ανθρωπο που εχει φυγει ,Ντροπη
Ετσι είναι, εμεις καλυτεροι ειμαστε; Ολοι καποιο παθος εχουμε... και πολλα μαλιστα, οχι ενα μονο. Δεν ξερουμε και σιγουρα αν επινε ο ανθρωπος, ας μην κατηγορούμε. Ο Θεός να τον αναπαυσει.
 
Δεν πρεπει να μιλαμε ετσι για εναν ανθρωπο που εχει φυγει ,Ντροπη
δεν νομηζω να μηλησα ασχημα για τον ανθρωπο , αλλα αυτο για το αλκολ εγω δεν το ηξερα , απο εδω μεσα το εμαθα , και τοτε που το πρωτο ειπαν δεν ειδα και κανεναν να αντιδραση, και δεν λεω οτι ειμαστε καλυτεροι , ολοι εχουμε παθοι ,αλλα ειναι κριμα τετια μυαλα να φεγουν απο ενα παθος που σου τρωει την ζωη , και τον οργανηζμο σου
 
Back
Top