Πάρτε μέρος στην κλήρωση για το μεγάλο δώρο του HL, τριήμερο κυνήγι στο Δ του Έβρου

Ααα οκ! Ευχαριστω και καλη μας επιτυχια!
1.Μπαρμπαρης Βασιλης (vasilis)

2.Βλαζάκης Θεόφραστος (averel)

3.Τζινιέρης Κων/νος (KotZi)

4.Μάνθος Χρήστος (manthoscc)

5.Μανολης Μπαρμπαρης (Manos)

6. airman

7.lampros

8.Πάνος Καρβέλλης (PANOUTSOS)

9. Μένιος Βούτσας (Menios)

10. Χριστοφοράτος Γεράσιμος (Beret)

11.Μάκης Τριπερίνας (Μακης)

12.Παπαμιχαήλ Δημήτρης (τζίμης-τσαπ)

13.Πεταλίδης Κυριάκος (Enduras)
 
Στην κλήρωση θα υπάρξουν φυσικά οι δύο τυχεροί που θα κερδίσουν το δώρο, αλλά θα κληρωθούν και άλλοι τέσσερις "επιλαχόντες".
Σε περίπτωση δηλαδή που κάποιος απο τους πρώτους δεν καταφέρει να πάει στον Έβρο , τότε αμέσως το δώρο πηγαίνει στο τρίτο κλπ

Μια ερώτηση, ας πουμε οτι κερδίζω εγω στην κλήρωση αλλα τελικα δεν καταφέρνω να παω, δεν μπορω να στείλω πχ τον αδερφό μου; Πρέπει να παει στον πρώτο επιλαχόν;
 
Μια ερώτηση, ας πουμε οτι κερδίζω εγω στην κλήρωση αλλα τελικα δεν καταφέρνω να παω, δεν μπορω να στείλω πχ τον αδερφό μου; Πρέπει να παει στον πρώτο επιλαχόν;
Το σωστό Μάνο είναι να πάνε οι ¨τυχεροί ¨
 
Μια ερώτηση, ας πουμε οτι κερδίζω εγω στην κλήρωση αλλα τελικα δεν καταφέρνω να παω, δεν μπορω να στείλω πχ τον αδερφό μου; Πρέπει να παει στον πρώτο επιλαχόν;
Ου να μου χαθείς ξετσίποτε! Εγώ μάγκες έχω άλλη ερώτηση. Αν κερδίσει κάποιος φίλος ή ο Μάνος μπορώ να πάω μαζί του και να πληρώσω την επιπλέον χρέωση. Να πληρώσω το δώρο δηλαδή..
 
Ου να μου χαθείς ξετσίποτε! Εγώ μάγκες έχω άλλη ερώτηση. Αν κερδίσει κάποιος φίλος ή ο Μάνος μπορώ να πάω μαζί του και να πληρώσω την επιπλέον χρέωση. Να πληρώσω το δώρο δηλαδή..
Παιδιά μην μπερδεύεστε!!!!!.
Αν υποθέσουμε ότι ο Μάνος κερδίσει το δώρο , τότε θα μαζευτείτε όσοι θέλετε να πάτε στον Εβρο , θα συνεννοηθείτε με τον Κούνο , ο άνθρωπος κυνήγια οργανώνει http://kounos-hunting-adventures.webnode.gr/ και το ρυθμίζετε όπως σας βολεύει.
 
Μια ερώτηση, ας πουμε οτι κερδίζω εγω στην κλήρωση αλλα τελικα δεν καταφέρνω να παω, δεν μπορω να στείλω πχ τον αδερφό μου; Πρέπει να παει στον πρώτο επιλαχόν;
Γιατί νομίζεις θα καταλάβει κανείς ποιος είναι ο Μανόλης και ποιος ο Βασίλης;;; :rolleyes::rolleyes:.very funny..very funny..very funny..very funny..ban..ban.
 
Παιδιά η αλήθεια είναι ότι οι ερωτήσεις που προκύπτουν είναι πολλές και είναι λογικό. Μην ανησυχείτε όμως, όλα θα γίνουν. Καλή θέληση να υπάρχει.
 
Επέστρεψα πάλι απο ένα κουραστικό δεκαήμερο στις εσχατιές της πατρίδος μας (βλέπε δέλτα Έβρου)!!! για την διαμόρφωση της καλύβας ώστε να είναι έτοιμη για τις κυνηγετικές μας περιπέτειες. Σε αυτό το σημείο θέλω να πώ ότι αυτό που προσφέρω δεν είναι ένας έμμεσος τρόπος διαφήμισης όπως ίσως κάποιοι θα μου επισύναπταν ( για μένα διαφήμιση είναι η εντύπωση της παρέας μου για τα κυνήγια που έχουμε κάνει όλα αυτά τα χρόνια). Θέλω να μπορέσουν έστω και με αυτό κάποιοι συνάδελφοί μας να νιώσουν την χαρά του να κυνηγάς υδρόβια στο τελευταίο κυνηγετικό παράδεισο.

 
Last edited by a moderator:
Παιδιά μην μπερδεύεστε!!!!!.
Αν υποθέσουμε ότι ο Μάνος κερδίσει το δώρο , τότε θα μαζευτείτε όσοι θέλετε να πάτε στον Εβρο , θα συνεννοηθείτε με τον Κούνο , ο άνθρωπος κυνήγια οργανώνει http://kounos-hunting-adventures.webnode.gr/ και το ρυθμίζετε όπως σας βολεύει.

Δεν υπάρχει πρόβλημα και με την βοήθεια των παιδιών απο το φόρουμ όλα θα κανονιστούν.
 
Φανταστείτε και αυτα τα ωραία πλακάκια πως θα γίνουν όταν μπουν 5-6 μαντραχαλαίοι με γαλότσες και λάσπες χαχα .sarcastic..sarcastic.
 
Αυτός είναι κανόνας απαράβατος, ο καθένας έχει τις παντόφλες του απ'έξω και δεν μπαίνουμε στην καλύβα με μπότες ... :D
 
Φανταστείτε και αυτα τα ωραία πλακάκια πως θα γίνουν όταν μπουν 5-6 μαντραχαλαίοι με γαλότσες και λάσπες χαχα .sarcastic..sarcastic.

Ο Μήτσος (Κούνος ) έχει φροντίσει και γι αυτό.
Εχει φέρει Ουκρανέζες που πέρα απο τρην καθαριότητα θα επιμελούνται και τα κουρασμένα κορμιά μας. .sex hard. .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
μπραβο στον Μανιατη Δημητρη για την προσφορα του
εχω καποιεςαποριες.

1)παιδια για ποια εποχη ειναι το 3ημερο.
2)μπορει η δημητρης να μας πει ποσο θα κοστισει να σημετεχει καποιος στο 3ημερο αυτο που δεν εχει βγει τυχαιρος? μονο και μονο για να παρεβρεθει παρεα με καποια μελη απο εδω μεσα?
3) στα φεριωτηκα ημαστε η στα αλεξανδρουπουλιωτηκα?

τηχ :)
 
Επέστρεψα πάλι απο ένα κουραστικό δεκαήμερο στις εσχατιές της πατρίδος μας (βλέπε δέλτα Έβρου)!!! για την διαμόρφωση της καλύβας ώστε να είναι έτοιμη για τις κυνηγετικές μας περιπέτειες. Σε αυτό το σημείο θέλω να πώ ότι αυτό που προσφέρω δεν είναι ένας έμμεσος τρόπος διαφήμισης όπως ίσως κάποιοι θα μου επισύναπταν ( για μένα διαφήμιση είναι η εντύπωση της παρέας μου για τα κυνήγια που έχουμε κάνει όλα αυτά τα χρόνια). Θέλω να μπορέσουν έστω και με αυτό κάποιοι συνάδελφοί μας να νιώσουν την χαρά του να κυνηγάς υδρόβια στο τελευταίο κυνηγετικό παράδεισο.

Τοσο κυριλατη καλυβα δεν εχω ξαναδει. Μπραβο σε αυτους που την εφτειαξαν
 
Last edited by a moderator:
μπραβο στον Μανιατη Δημητρη για την προσφορα του
εχω καποιεςαποριες.

1)παιδια για ποια εποχη ειναι το 3ημερο.
2)μπορει η δημητρης να μας πει ποσο θα κοστισει να σημετεχει καποιος στο 3ημερο αυτο που δεν εχει βγει τυχαιρος? μονο και μονο για να παρεβρεθει παρεα με καποια μελη απο εδω μεσα?
3) στα φεριωτηκα ημαστε η στα αλεξανδρουπουλιωτηκα?

τηχ :)


Φιλε Γιάννη έχουμε και λέμε:
Το τριήμερο θα είναι τον Νοέμβριο με Δεκέμβριο (θα ορίσουμε μια ημερομηνία)- Για την τιμή θα σε ενημερώσω προσωπικά με μήνυμα (νομίζω ότι δεν είναι σωστό να αναγράφουμε τις τιμές).Θα ενημερώσω τους συντονιστές για την τιμή.Η καλύβα βρίσκετε στα Αλεξανδροπουλίωτικα στην ευθυγράμμιση ένα χιλιόμετρο περίπου πριν την εκβολή στην θάλασσα.
 
Back
Top