Πάρτε μέρος στην κλήρωση για το μεγάλο δώρο του HL, τριήμερο κυνήγι στο Δ του Έβρου

1.Μπαρμπαρης Βασιλης (vasilis)

2.Βλαζάκης Θεόφραστος (averel)

3.Τζινιέρης Κων/νος (KotZi)

4.Μάνθος Χρήστος (manthoscc)

5.Μανολης Μπαρμπαρης (Manos)

6. airman

7.lampros

8.Πάνος Καρβέλλης (PANOUTSOS)

9. Μένιος Βούτσας (Menios)

10. Χριστοφοράτος Γεράσιμος (Beret)

11.Μάκης Τριπερίνας (Μακης)

12.Παπαμιχαήλ Δημήτρης (τζίμης-τσαπ)

13.Πεταλίδης Κυριάκος (Enduras)

14. Φώτης Λαζαρης (axaios67)

15. Δημήτρης Ζολώτας (dim63)

16.Στέφανος Ασβεστάς (Vourliotis62)

17.Τζωτζος Κων/νος (Grieko13)

18. βικτωρ αλμπανης(ΒΙΚ)

19.Νίκος Φλέσσας (Nikos_f)

20.Απόστολος Θεοδώρου (kastoras)

21.Μπαμπαλης Γεωργιος (nsf3bab)

22. Μπαβελής Ευάγγελος (ganis)

23.Γιάννης Δημητράκης (huntergiann)

24.Δημητρακης Δημητρης!(jim7)
 
Last edited by a moderator:
Καλησπέρα....
προλαβαίνω να δηλώσω συμμετοχή στην κλήρωση :)
Γιάννης Δημητράκης (huntergiann)
Ναι φίλε μου , σε βάζουμε τώρα στην λίστα.

Σε λίγο όμως κλείνουν οι συμμετοχές γιατί δεν θα υπάρχει πρόσβαση σε υπολογιστή
 
Καλησπέρα....
προλαβαίνω να δηλώσω συμμετοχή στην κλήρωση :)
Γιάννης Δημητράκης (huntergiann)

Καλησπερα
δηλωνω και εγω συμμετοχη στην κληρωση!
Δημητρακης Δημητρης!

Καλώς τα παλικάρια! Δηλώστε συμμετοχή και ότι θα έρθετε το βράδυ μάγκες γιατί ο ξάδερφός σας δεν σας έβαλε...

http://www.hunterslife.gr/forums/threads/Έκτακτο-Συνέδριο-Μελών-Του-Φόρουμ-eurogroup.233/page-11
 
Οι δύο νικητές που ανέδειξε η κλήρωση για το 3ήμερο κυνήγι στο Δ του Έβρου είναι :

1) Απόστολος Θεοδώρου (kastoras)
2) Τριπερίνας Μάκης (Μάκης)

Οι επιλαχόντες τρεις που κληρώθηκαν, για τους οποίους θα υπάρξει αύριο το πρωί επιβεβαίωση για την σειρά που βγήκαν από την κληρωτίδα, είναι :

1) Ζολώτας Δημήτρης
2) lampros
3) Βλαζάκης Θεόφραστος

Ξαναλέω ότι κρατώ μια επιφύλαξη για την σειρά των επιλαχόντων. Το πρωί θα υπάρξει επιβεβαίωση για την σωστή σειρά.
 
IMG_2326.jpg


IMG_2327.jpg


IMG_2329.jpg
 
Ήταν πολύ όμορφα χθες, η παρέα μεγαλώνει κάθε φορά που βγαίνουμε! Γνωρίσαμε και το Θεόφραστο και τον Κώστα, με το Θεόφραστο τα είπαμε λίγο παραπάνω, ο αδερφός μου ακόμα περιμένει οδηγίες για τις φάσσες το κατάκι! Στην καταμέτρηση των ατόμων για την πληρωμή έχω να πω ότι 3 άτομα μέτρησαν και το μαγαζάτορα που καθόταν μαζί μας με αποτέλεσμα να υπάρχει έλλειμα στο ταμείο το οποίο λύθηκε με την παρέμβαση του λογιστάρα μας (για μένα μιλάω). Μιλήσαμε για κυνήγια, ήπιαμε στην υγειά όλων των μελών της παρέας μας και γενικά το καταευχαριστηθήκαμε!
 
Πολύ καθυστερημένα όμως .....buy.

Έχουμε κυνηγούς στην παρέα που είναι ιδιογομωτές και μετρούν με ακρίβεια 0,0001 γρ., συγκρατούν ημερομηνίες, καιρικές συνθήκες με πιέσεις θερμοκρασίες κλπ, μέχρι και τα θηράματα απαιτούν μέτρηση, ε που να φανταστώ ότι δεν θα μπορείτε να μετρήσετε πόσα άτομα είμαστε σε ένα τραπέζι για να πληρώσουμε .yelling.
 
Συγχαρητήρια στους τυχερους,εύχομαι να περάσετε υπέροχα!!
Μάκη είμαι σίγουρος πως δεν ξέρεις ακόμα τι όπλο θα πάρεις στον Έβρο...sarcastic..my man.
 
Συγχαρητήρια στους νικητές και ελπίζω να μπορέσουμε να γνωριστούμε πάνω και από κοντά!! :)
 
Back
Top