Πάρτε μέρος στην κλήρωση για το μεγάλο δώρο του HL, τριήμερο κυνήγι στο Δ του Έβρου

πρώτα όλων ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Δημήτρη για την προσφορά του .shake hands.
κατά δεύτερον δηλώνω συμμετοχή κι αν κερδίσω θα κάνω χρέη μάγειρα στην παρέα που θα βρεθώ μαζί της

Μάκης Τριπερίνας
 
Last edited:
πρώτα όλων ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Δημήτρη για την προσφορά του .shake hands.
κατά δεύτερον δηλώνω συμμετοχή κι αν κερδίσω θα κάνω χρέη μάγειρα στην παρέα που θα βρεθώ μαζί της

Μάκης Τριπερίνας

Τριπερίνας λέγεσαι; .xm. .hit..hit..hit..xm.
 
Last edited by a moderator:
αν κερδίσω θα κάνω χρέη μάγειρα στην παρέα που θα βρεθώ μαζί της
Αυτά που ξέρεις να τα ξεχάσεις. Θα πας μέχρι την Dispan στην Πειραιώς, θα πάρεις ένα ζευγάρι μπότες στήθους και θα τσαχταουνιάζεις τα σαρσελάκια πρώτο τραπέζι πίστα .... :)
 
Πολυ ομορφη πρωτοβουλια και απο την σελιδα και απο τον χορηγο!!Εγω παντως θα περιμενω προσφορα για τριημερο στην ..Αθηνα!!!.buy buy..micle.

Είσαι ο δεύτερος που το θέτεις αφού πρώτος μου το έθεσε προφορικά ο Χρήστος Chris -kaz απο Κομοτηνή.
Αν είστε καλά παιδιά κάτι θα γίνει.....sarcastic.
 
Last edited:
Πολλα μπραβο για την κινηση αυτη!

Να δηλωσω και εγω συμμετοχη!

Enduras η Πεταλίδης Κυριάκος.
Καλημέρα!Καλά μου πήγαινε ο νους μου κ ήθελα να σε ρωτούσα μόνο κ μόνο για την Χίο κ το όνομα Κυριάκος..Είχες γράψει παλιά κυνηγετικη ιστορία στο κυνηγός κ φύση???Το επώνυμο σου μου λέει κατι:)
Συγγνώμη για το οφ τοπικ
 
Ναι! Αψογος!!!
Με το βελγικο εξωσφυρο του συγχωρεμενου του πατερα μου.
18 χρονια πριν σχεδον.
Ετσι ακριβως..Θυμαμε κ άλλη ιστορία κυνήγι τρυγονιού στα μαστιχοδεντρα
Δεν θυμαμε αν την εγραψες εσύ..με μονοκαννα 32αρι κ 28αρι μάρκα μποιτο
το ένα..Θα σε παρακαλούσα αν γίνεται να γράψεις στα αντίστοιχα θέματα. δυο λόγια για τα μικρά διαμετρήματα είναι παράδοση στην Χίο από όσο γνωριζω..Ευχαριστώ.
 
Εγω ειμαι και σε αυτη.
BOITO REUNA cal 28 Brazil.
Θα προσοαθησω να βρρω χρονο να το κανω!
Ειναι οντως παραδοση τα μικρα αυτα διαμετρηματα και ειδικα με το 28αρι τα αποτελεσματα ειναι εξαιρετικα και βλητικα.
 
1.Μπαρμπαρης Βασιλης (vasilis)

2.Βλαζάκης Θεόφραστος (averel)

3.Τζινιέρης Κων/νος (KotZi)

4.Μάνθος Χρήστος (manthoscc)

5.Μανολης Μπαρμπαρης (Manos)

6. airman

7.lampros

8.Πάνος Καρβέλλης (PANOUTSOS)

9. Μένιος Βούτσας (Menios)

10. Χριστοφοράτος Γεράσιμος (Beret)

11.Μάκης Τριπερίνας (Μακης)

12.Παπαμιχαήλ Δημήτρης (τζίμης-τσαπ)

13.Enduras
 
Last edited by a moderator:
Στην κλήρωση θα υπάρξουν φυσικά οι δύο τυχεροί που θα κερδίσουν το δώρο, αλλά θα κληρωθούν και άλλοι τέσσερις "επιλαχόντες".
Σε περίπτωση δηλαδή που κάποιος απο τους πρώτους δεν καταφέρει να πάει στον Έβρο , τότε αμέσως το δώρο πηγαίνει στο τρίτο κλπ
 
Back
Top