Πάρτε μέρος στην κλήρωση για το μεγάλο δώρο του HL, τριήμερο κυνήγι στο Δ του Έβρου

Κώστα, αν ο λόγος είναι μόνο αυτός σε καλώ να συμμετάσχεις. Δεν σημαίνει ότι όποιος έχει πάει δεν μπορεί να λάβει μέρος σε μια κλήρωση. Αν δεν ήμουν στους admin θα έβαζα και γω .... .sarcastic.
Δεν πειραζει Γιωργη εμεις να ειμαστε καλα και τα αγια χωματα θα τα ξανα πατησουμε .shake hands.
Στην επομενη κληρωση που θα ξανα γινει με κυνηγι φασσας κατα προτιμησει .sarcastic. θα δηλωσω μετα μπουνια :D
Καημο το εχω μια φορα να απολαυσω το κυνηγι της .shake hands.
 
Μεσα και γω παιδια στην κληρωση,εχω να ανεβω στον Οντα απο το 2007....
Θα ηθελα πολυ να ξαναζησω τετοια εμπειρια!
 
Αξίζουν πολλά συγχαρητήρια στα παιδιά που δημιούργησαν αυτη την κοινότητα,γιατι έχουν ορεξη,αγαπούν αυτο που δημιούργησαν και το δείχνουν έμπρακτα.
Με μερικούς απο δω,εχουμε περάσει και απο αλλα φόρουμ,που καμία σχέση δεν ειχαν με αυτο και το μονο που εισπράξαμε ήταν αδιαφορία,νευρικότητα και απάθεια,με αποτέλεσμα ......που δεν θελω να αναφέρω,γιατί ακομη με στεναχωρεί.
Λοιπόν,συγχαρητήρια και πάλι και καλή συνέχεια....

Συμμετοχή δεν βάζω,διότι τα οικονομικά ειναι δύσκολα και οι υποχρεώσεις πολλές,να'στε καλά...
 
Διαμαντή ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια. Αν αγαπάς αυτό που κάνεις, θα πετύχει. Κάποτε δίναμε ιδέες και κατηγορηθήκαμε ότι θέλαμε να κονομήσουμε. Το μόνο κέρδος είναι ηθικό και πηγάζει από την δική σας αποδοχή.
 
καλησπερα κυριοι.εγω προσωπικα δεν θα λαβω μερος λογω αποστασης και πολλων υποχρεωσεων με τα παιδια εκινη την εποχη αλλα θελω να πω ενα μεγαλο μπραβο σε ολους οσυς ειναι υπευθυνοι γι αυτην την πολλη ωραια προσφορα.παντα τετοια
 
Μπράβο παιδιά για την ωραία προσπάθεια.
Για πείτε μας πιο αναλυτικά εσείς οι έμπειροι με τον Εβρο, εκτός το φαγητό και τα φυσιγγια τι άλλα έξοδα υπάρχουν;
 
εσείς οι έμπειροι με τον Εβρο, εκτός το φαγητό και τα φυσιγγια τι άλλα έξοδα υπάρχουν;

Θα σου απαντησω εγω ο εμπειροτερος... .buy buy..yelling.
Τα εξοδα σου γενικα ειναι μετακινηση, καλυβα(διαμονη-μετακινηση στο δελτα), φυσιγγια, φαγητο...
 
Θα σου απαντησω εγω ο εμπειροτερος... .buy buy..yelling.
Τα εξοδα σου γενικα ειναι μετακινηση, καλυβα(διαμονη-μετακινηση στο δελτα), φυσιγγια, φαγητο...
Ωραία και τι ακριβώς από αυτά καλύπτει το δώρο;
Σε περίπτωση που κάποιος θελήσει να μείνει άλλες τρεις μέρες, τι κοστολογιο υπάρχει;
 
Ωραία και τι ακριβώς από αυτά καλύπτει το δώρο;
Σε περίπτωση που κάποιος θελήσει να μείνει άλλες τρεις μέρες, τι κοστολογιο υπάρχει;

Γιάννη ό,τι χρειαστεί να γνωρίσει κάποιος για το Δ τα παδιά με χαρά θα ενημερώσουν...

Παραθέτω το αρχικό post του HL:
......."Η προσφορά αφορά την διαμονή πλησίον του κυνηγότοπου για τρεις διανυκτερεύσεις και την μεταφορά από και προς σε αυτόν".........
 
Last edited by a moderator:
Φανταστικη πρωτοβουλια, μπραβο στα παιδια του φορουμ για την ιδεα και στον Δημητρη (kounos) για το sponsoring. Οσοι εχουν κυνηγησει σε αυτο τον θρυλικο αγιο τοπο ξερουν και εκτιμουν αυτη τη προσφορα. Αξεχαστη εμπειρια σε αυτον που θα το ζησει πρωτη φορα. Επειδη εγω εχω τον τροπο να κυνηγαω καθε χρονο μια φορα εκει μεσα, δεν θελω να δηλωσω συμμετοχη, για να μην κοψω τις πιθανοτητες καποιου φιλου να ζησει και αυτος τον Γκιαουραντα.
 
Ωραία και τι ακριβώς από αυτά καλύπτει το δώρο;
Σε περίπτωση που κάποιος θελήσει να μείνει άλλες τρεις μέρες, τι κοστολογιο υπάρχει;

Γιαννη απο προσωπικη εμπειρια γιαυτα που ανεφερε ο Αρις πιο πανω εκτος τα φυσιγγια υπολογισε γυρω στα 200 το τριημερο
 
  • Like
Reactions: jnp
1.Μπαρμπαρης Βασιλης (vasilis)

2.Βλαζάκης Θεόφραστος (averel)

3.Τζινιέρης Κων/νος (KotZi)

4.Μάνθος Χρήστος (manthoscc)

5.Μανολης Μπαρμπαρης (Manos)

6. airman

7.lampros

8.Πάνος Καρβέλλης (PANOUTSOS)

9. Μένιος Βούτσας (Menios)

10. Χριστοφοράτος Γεράσιμος (Beret)

11.Μάκης Τριπερίνας (Μακης)

12.Παπαμιχαήλ Δημήτρης (τζίμης-τσαπ)
 
Back
Top