Οπλουργοί

Νικολάε έχεις δει στην πράξη δουλειά του;
Ηλία, προσωπικά δεν μού έχει προσφέρει κάποια υπηρεσία του ακόμη, αλλά κρίνω απ' ό,τι έχω διαβάσει κατά καιρούς στον τύπο, αλλά και απ' ό,τι έχω δει στις σελίδες του στο διαδίκτυο και στο φατσοβιβλίο... Από τις φωτό του και μόνο, συμπεραίνει κανείς πόσο νοικοκυρεμένες και μερακλίδικες υπηρεσίες παρέχει...! Και σε όπλα για όλα τα βαλάντια: από φθηνά ρώσικα μέχρι χειροποίητα Perazzi και άλλα...!
 
εγώ κάνει δουλειές στο Κώστα είναι πολύ συνενοησιμος και σ λέει ανοικτά και ξεκάθαρα τη γνώμη τ μου χε βάψει τη μπενελι μου πριν 3 χρόνια κερακοτ μέχρι στιγμής είναι οκ και ήταν πολύ καθαρή κ όμορφη δουλειά μου κάνε και κώνο στη κανη και το όπλο μεταμορφώθηκε στην πράξη
τώρα έχω το verney carron μου εκεί για να ελαφρύνει λίγο τη σκανδάλη Μόλις τ πάρω θα σας πω
και οι τιμές του λογικοτατες
 
εκτος του ότι είναι πολύ καλος οπλουργος ο Λιακος, το μεγαλυτερο προσον του πιστευω είναι ότι θα κατσει θα σε ακουσει προσεκτικα χωρις να στο παιζει πυρηνικος επιστημονας
Ακριβώς αυτό!! Εμένα μια φορά πήρε μέχρι χαρτί κ μολύβι και Μ εξηγούσε τις απορίες μου. Πολύ καλός και το σημαντικό είναι ότι ψάχνεται συνέχεια και είναι και πολύ απλός άνθρωπος.
 
Παιδιά, γειά σας. Φυσιολάτρης και περιστασιακός κυνηγός (τσίχλας), σας παρακολουθώ πολύ καιρό, αλλά δε συμμετείχα σε κάποια συζήτηση αφού χωρίς ψεύτικη μετριοφροσύνη οι γνώσεις σας ιδίως σε τεχνικά θέματα με ξεπερνάνε. Θα ήθελα τα φώτα σας για ένα πρόβλημα με μια Α303. Τζόγος στη σύνδεση κοντακίου-βάσης. Είναι πρόβλημα συντήρησης; Από την άλλη μπορείτε να μου συστήσετε κάποιον οπλουργό στην Αθήνα για επισκευή σε λογική τιμή; Σας ευχαριστώ.
 
Παιδιά, γειά σας. Φυσιολάτρης και περιστασιακός κυνηγός (τσίχλας), σας παρακολουθώ πολύ καιρό, αλλά δε συμμετείχα σε κάποια συζήτηση αφού χωρίς ψεύτικη μετριοφροσύνη οι γνώσεις σας ιδίως σε τεχνικά θέματα με ξεπερνάνε. Θα ήθελα τα φώτα σας για ένα πρόβλημα με μια Α303. Τζόγος στη σύνδεση κοντακίου-βάσης. Είναι πρόβλημα συντήρησης; Από την άλλη μπορείτε να μου συστήσετε κάποιον οπλουργό στην Αθήνα για επισκευή σε λογική τιμή; Σας ευχαριστώ.
Συνηθες προβλημα Ενας φιλος κουβαλουσε κατσαβιδι και σωληνωτο να το σφιγγει Εσυ βαλε ενα παξιμαδι ασφαλειας με λιγη κολλα σπειρωματων και ξεχασε το Δεν χρειαζεται οπλουργος
 
Συνηθες προβλημα Ενας φιλος κουβαλουσε κατσαβιδι και σωληνωτο να το σφιγγει Εσυ βαλε ενα παξιμαδι ασφαλειας με λιγη κολλα σπειρωματων και ξεχασε το Δεν χρειαζεται οπλουργος
Δημήτρη, σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Εννοείς αφού αφαιρέσω το πέλμα από το κοντάκι; Χρειάζεται ειδικό κατσαβίδι; Μήπως θα ήταν σωστό να το δει συνολικά ένας οπλουργός αφού το όπλο από τότε που αγοράστηκε το '86 δεν έχει καθόλου συντηρηθεί εκτός από το απλό καθάρισμα μετά από κάθε κυνήγι;
 
Παιδιά, γειά σας. Φυσιολάτρης και περιστασιακός κυνηγός (τσίχλας), σας παρακολουθώ πολύ καιρό, αλλά δε συμμετείχα σε κάποια συζήτηση αφού χωρίς ψεύτικη μετριοφροσύνη οι γνώσεις σας ιδίως σε τεχνικά θέματα με ξεπερνάνε. Θα ήθελα τα φώτα σας για ένα πρόβλημα με μια Α303. Τζόγος στη σύνδεση κοντακίου-βάσης. Είναι πρόβλημα συντήρησης; Από την άλλη μπορείτε να μου συστήσετε κάποιον οπλουργό στην Αθήνα για επισκευή σε λογική τιμή; Σας ευχαριστώ.
Σπύρο καλώς ήρθες!
Αφαίρεσε το πέλμα από το κοντάκι, δύο βιδακια το κρατάνε. Μόλις βγάλεις το πέλμα θα δεις μέσα ένα μεγάλο παξιμάδι. Αυτό κρατάει τη βάση ενωμένη με το κοντάκι. Το πιθανότερο είναι να χρειάζεται απλώς σφίξιμο. Επειδή είναι βαθια μέσα όμως χρειάζεσαι ένα σωληνωτό κλειδι για να το σφίξεις. Είναι κάτι πολύ απλό, δεν χρειάζεσαι οπλουργο.
 
Back
Top