Οπλουργοί

Εγώ ενδεικτικά ανέφερα ότι βγάζει υπερσυγκεντρωσεις
να σου πω την αληθεια ετοιμη τη πηρα δεν την ειχα πριν να δω διαφορες αλλα μπορει να ισχυει γιατι βγαζει πολυ δυνατα σκοτωματα τα τσιχλακια τα ξετιναζει
 
εχω τετοια κανη με 70αρα θαλαμη εξωτερικα τσοκ 3.5 κωνο 18.55 με το 4 κυριως αλλα και το 3 γαζωνει
τασο μην πειραξεις τη κανη σου βρες μια κανη κατα καιρους υπαρχουν σε καλες τιμές και μοντιφαρισε αυτην να κανεις τις δοκιμες σ
καλη κι αυτη η εκδοχη αλλα δεν ειναι εποχες για δευτερες κανες,
 
Είναι ένας φίλος εδώ μέσα που έκανε κώνο 2 φορές στο ίδιο όπλο σε δύο οπλουργους. Τελικά μόνο ο δεύτερος έκανε δουλειά, δεν θυμάμαι ποιος είναι ο φίλος να σε βοηθησει
θυμαμαι εγω,ειναι ο τακης 1976
 
αφου λετε οτι και το κικς τα παει μπαλα,γιατη να παρει κικς?
Γιατι αναλογα το βαθμο συσφιξεις θα το βρει και στο κατω κατω αμα δεν του αρεσει θα χασει 100 ευρω οχι 500. Μπορει να παρει και patermaster med ,οτι αρεσει στον καθενα,απλα ειπε θελει να μαζεψει τα περιφερειακα με αυτα τα τσοκ τα μαζευεις.
 
Σε σύγκρισή με το μαμά τσοκ δεν ήταν και κάτι το διαφορετικό το Kicks,
Αλλά πρόβλημά για εμένα με το συγκεκριμένο τσοκ είναι τι για να καθαριση ( το κάνω μετά από κάθε κυνήγι) θέλει να το βάλω στο πετρέλαιο από το βράδυ και εάν δεν καθαρίσει τελείως στο νίτρο, από τα λεγόμενά του αντιπροσώπου. think
 
Ποιά σύσφιξη kicks δεν ήταν διαφορετική από μαμά τσοκ benelli ;
Τάσο, έχω γνωστό που έχει κάνει και στον Κούρκουλο και είναι ευχαριστημένος. Δεν νομίζω ότι θα βγάλεις άκρη με ερωτήσεις γιατί δεν έχω ακούσει ποτέ κανέναν να λέει ότι η επιλογή του δεν ήταν σωστή.
 
Ποιά σύσφιξη kicks δεν ήταν διαφορετική από μαμά τσοκ benelli ;
Τάσο, έχω γνωστό που έχει κάνει και στον Κούρκουλο και είναι ευχαριστημένος. Δεν νομίζω ότι θα βγάλεις άκρη με ερωτήσεις γιατί δεν έχω ακούσει ποτέ κανέναν να λέει ότι η επιλογή του δεν ήταν σωστή.
Γιώργο το τσοκ ήταν "Beretta optima - Light Mod. σε αντιστoiχια με το 4 άστρα , η διαφορά τους στα 15 με 20 σκάγια υπέρ του Κicks, σε σχέση με το Gemini μακράν καλύτερο το Kicks.
σωστά Γιώργο άλλα ελπίζω σε ειλικρινείς απαντήσεις από ανθρώπους που θέλουν να μοιραστούν αυτό που βίωσαν, και όχι να "ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα. "
 
Χρηστάκο Δημήτρη λένε τον διευθυντή μου!!! Γαμάτο?? Μήπως να το πάρω σαν σημάδι? Γιώργο και Αντώνη έχετε κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας ή κάποια διεύθυνση? Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με το θέμα και θέλω να πάω την καραμπίνα μου...Σας ευχαριστώ.
Κάνε την πρόταση αύριο που θα πας στη δουλειά. Φίλε Vasilis προκαταβολικά αστειεύομαι.
 
Back
Top