Οπλουργοί

Οπλουργοί υπάρχουν πολλοί, το θέμα είναι ότι από τα μεγάλα ονόματα δεν θα ασχοληθεί κανένας προσωπικά με το όπλο σας. Πάντα κάποιος υπάλληλος θα κάνει την δουλειά. Δεν υποτιμώ τους εργαζόμενους, αυτό που θέλω να πω είναι, να μην σας τραβάνε τα μεγάλα ονόματα ντε και καλά.
Εγώ πάλι από κάποιον που έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος πρόσφατα είναι ο "Γιατρός των όπλων", Χρηστάκος Δημήτριος.
 
Οπλουργοί υπάρχουν πολλοί, το θέμα είναι ότι από τα μεγάλα ονόματα δεν θα ασχοληθεί κανένας προσωπικά με το όπλο σας. Πάντα κάποιος υπάλληλος θα κάνει την δουλειά. Δεν υποτιμώ τους εργαζόμενους, αυτό που θέλω να πω είναι, να μην σας τραβάνε τα μεγάλα ονόματα ντε και καλά.
Εγώ πάλι από κάποιον που έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος πρόσφατα είναι ο "Γιατρός των όπλων", Χρηστάκος Δημήτριος.
Σωστος, οτι ετοιμαζομουν να τον αναφερω...
 
Χρηστάκο Δημήτρη λένε τον διευθυντή μου!!! Γαμάτο?? Μήπως να το πάρω σαν σημάδι? Γιώργο και Αντώνη έχετε κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας ή κάποια διεύθυνση? Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με το θέμα και θέλω να πάω την καραμπίνα μου...Σας ευχαριστώ.
 
Χρηστάκο Δημήτρη λένε τον διευθυντή μου!!! Γαμάτο?? Μήπως να το πάρω σαν σημάδι? Γιώργο και Αντώνη έχετε κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας ή κάποια διεύθυνση? Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με το θέμα και θέλω να πάω την καραμπίνα μου...Σας ευχαριστώ.
pobox.gif
ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΟΣ 7, ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
phone.gif
ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2106445581
fax.gif
FAX: 2106445581
mail.gif
E-MAIL: info@hephestus.gr

Κων/νος Παπατσαρούχας (ΗΦΑΙΣΤΟΣ)
 
Χθες ανέλαβα απο τον οπλουργο τον Γιωργο Ψυλλακη τα εργαλεία 391&303.. Με το service τους και τον καθαρισμό τους πανετοιμα για χρήση..
Η αλλαγή των ελατηριων τους μετα απο 5 για την 391 και 25 έτη για την 303 ήταν επιβεβλημένη.. Αυτο το 303 το γουστάρω πολυ
 
Αυτή την 303 την γουστάρει πολύς κόσμος Πάνο! Δεν έχω σκεφτεί ποτέ να πάω το όπλο σε οπλουργό για καθαρισμό. Κάθε χρόνο μετά το τέλος της σεζόν το όπλο γίνεται μπίλιες και καθαρίζεται. Χρειάζεται λέτε μια επίσκεψη σε οπλουργό; Τι παραπάνω κάνει;
 
Τα όπλα δεν πήγαν για καθαρισμό στον οπλουργό Μάνο..
Πήγαν για service αλλά επειδή ο συγκεκριμένος είναι πολύ τρίχας στη δουλειά τα έκανε και καθρέφτη...
 
Χθες ανέλαβα απο τον οπλουργο τον Γιωργο Ψυλλακη τα εργαλεία 391&303.. Με το service τους και τον καθαρισμό τους πανετοιμα για χρήση..
Η αλλαγή των ελατηριων τους μετα απο 5 για την 391 και 25 έτη για την 303 ήταν επιβεβλημένη.. Αυτο το 303 το γουστάρω πολυ
Η 303 νομιζω φωναζε για αλλαγη...;)
 
Δεν έχω σκεφτεί ποτέ να πάω το όπλο σε οπλουργό για καθαρισμό. Τι παραπάνω κάνει;
Αν πραγματικά ξέρει κάποιος να λύνει το όπλο και να το κάνει βίδες, ο καθαρισμός του οπλουργού δεν προσφέρει κάτι παραπάνω.
 
Αν πραγματικά ξέρει κάποιος να λύνει το όπλο και να το κάνει βίδες, ο καθαρισμός του οπλουργού δεν προσφέρει κάτι παραπάνω.
.shake hands.
ο καθαρισμός συντήρηση γίνεται με περισσότερη υπομονή μεράκι και μεγαλύτερη ικανοποίηση :)
ο βασικότερος λόγος που δεν έχω remington είναι ότι δεν θα μπορούσα να την λύνω με την ευκολία που λύνω όλα τα άλλα
 
Ευχαριστημένος σε όλα τα επίπεδα είμαι από τον οπλουργό που ξέρω και σαν άνθρωπο μετά απο 17 χρόνια.
Νικόλας Μανώλης (το Μανώλης είναι το επίθετο!)
Στην Στρατηγού Δαγκλή είναι στα Κάτω Πατήσια.
Καλός, Τίμιος με μαγικά χέρια και με μεγάλη εμπειρία!
(έχει και τα φυσίγγια Champion από την Δράμα για όποιον τα ξέρει!)
 
Εντάξει μια φορά τα 2 χρόνια ή μετά από κάποιο ορισμένο αριθμό "μπαμ" ένα καθάρισμα από οπλουργό είναι καλό στο επίπεδο ότι λόγω εμπειρίας και εξοικίωσης βλέπει κάτι παραπάνω... πχ ένα ελατήριο που θέλει αλλαγή (για τις καραμπίνες τουλάχιστον)...για να προλάβεις την αστοχία του υλικού!
Εκτός αν του το πας μόνο για...ΚΤΕΟ και όχι καθάρισμα!!! :):):)
 
γνωρίζει κάποιος πόσο χρεώνει ο παπατσαρούχας για κώνο ; όσες φορές έχω πάρει τηλ δεν τον βρίσκω εκεί και παρόλο που έχω αφήσει κινητό δεν με έχει πάρει
 
γνωρίζει κάποιος πόσο χρεώνει ο παπατσαρούχας για κώνο ; όσες φορές έχω πάρει τηλ δεν τον βρίσκω εκεί και παρόλο που έχω αφήσει κινητό δεν με έχει πάρει
κώνο η αυλό;;;;;;
 
φίλος έκανε πριν 2 χρόνια σε κάννη m2 αυλό αποχρωμίωση βάψιμο γυάλισμα 180 ευρώ
στο γυάλισμα δεν έμεινε ευχαριστημένος και το έκανε μετά στον Ψυλλάκη τέλειο
σε ποιό όπλο θες να κάνεις;;;;;;
 
Back
Top