Οπλουργοί

Καλημέρα, μετά την νέα μου αγορά (Winchester select gold light) θα ήθελα να μου. Προτείνεται κάποιον καλο και μερακλή Οπλουργο εντός Αττικης για την τοποθέτηση ενός πελματος και για Αορτυριχους που δεν είναι τρυπημενο ουτε το κοντάκι ουτε στην κάνη υπάρχει υποδοχή... Με ενοχλεί η τσαπατσουλια και θέλω να γίνει σωστή δουλειά και προ πάντων προσεγμενη! Ευχαριστώωω![/QUOTE]
 
Καλημέρα, μετά την νέα μου αγορά (Winchester select gold light) θα ήθελα να μου. Προτείνεται κάποιον καλο και μερακλή Οπλουργο εντός Αττικης για την τοποθέτηση ενός πελματος και για Αορτυριχους που δεν είναι τρυπημενο ουτε το κοντάκι ουτε στην κάνη υπάρχει υποδοχή... Με ενοχλεί η τσαπατσουλια και θέλω να γίνει σωστή δουλειά και προ πάντων προσεγμενη! Ευχαριστώωω!
[/QUOTE]
Δημήτρη καλημέρα,θα σου πρότεινα τον Πλαστουργό στο Περιστέρι.
 
Φίλε μου, ψάχνομε για βελτίωση, αλλά όχι για υπερβολές.
Δεν νομίζω ότι μπορεί να στο εγγυηθεί κάποιος γραπτά και με υπογραφή....στο μιλητό όλοι ναι θα σου πούν
γνώσεις έχεις πολλές....γνώμη μου είναι ότι σε ψάξιμο με τσοκ βελτίωση θα έχεις σίγουρα 100% και την κάννη σου ατόφια
προσωπικά κώνο θα έκανα σε κάννη που δεν βαράει....στα όπλα που έχω αλλάξει(είναι πολλά το ξέρεις)κάννη που να μην βαράει δεν μου έτυχε
λίγο καλύτερες λίγο χειρότερες μέσα στο μυαλό μου ναι υπήρξαν όταν ψαχνόμουν σε περιόδους που δεν είχε κυνήγι.....όταν είχε κυνήγι όμως όλες βαρούσαν
με τα εξωεργοστασιακά τσοκ έβρισκα λύσεις πάντα ακόμα μέχρι σήμερα που έχω καταλήξει στην κάννη που μ αρέσει
πιστεύω δε ότι ένας κυνηγός καρτεριού μπορεί να εκτιμήσει κάννη που τον καλύπτει και πολύ περισσότερο στα μπασίματα τσίχλας
:)
 
Έχεις κάνει στον παπατσαρουχα ?...υπάρχει άλλη επιλογή ?
Έχουν κάνει τρεις φίλοι μου και έχω δει ωραίες βελτιώσεις. Στον πρότεινα γιατί είναι ο πιο "συντηρητικός". Κώνους κάνουν και ο Ψυλάκης και ο Λιάκος.
 
Ευχαριστώ και πάλι Γιώργο και θα συμφωνήσω μαζι σου.....στον Αντρέα Κουρκουλο έχει κάνει κανείς φίλος σου, γιατί και αυτός είναι συντηρητικός 4.5 με 5 Cm με οπλουργικο αλεζουαρ και όχι αυτοσχέδιο από ότι έχω ακούσει....τσιμπάει στην τιμή όμως.
 
Ευχαριστώ και πάλι Γιώργο και θα συμφωνήσω μαζι σου.....στον Αντρέα Κουρκουλο έχει κάνει κανείς φίλος σου, γιατί και αυτός είναι συντηρητικός 4.5 με 5 Cm με οπλουργικο αλεζουαρ και όχι αυτοσχέδιο από ότι έχω ακούσει....τσιμπάει στην τιμή όμως.
Τασαρα κανε τη κινηση πρωτος να μαθουμε και οι υπολοιποι.sarcastic.
 
Παναγιώτη προσπαθώ να μάθω από φίλους που το έχουν τολμήσει και να αποφασίσω μετά.
Κάνοντας κώνο θέλω να βελτιώσω την τουφεκιάς μου, μαζεύοντας τα περιφερικά σκάγια και όχι να πηγαίνει μπάλα !
Είναι μια απόφαση που θέλει πολύ σκέψη εάν θα το κάνεις και σε ποιον οπλουργό, γιατί μετά δεν υπάρχει επιστροφή.
 
Παναγιώτη προσπαθώ να μάθω από φίλους που το έχουν τολμήσει και να αποφασίσω μετά.
Κάνοντας κώνο θέλω να βελτιώσω την τουφεκιάς μου, μαζεύοντας τα περιφερικά σκάγια και όχι να πηγαίνει μπάλα !
Είναι μια απόφαση που θέλει πολύ σκέψη εάν θα το κάνεις και σε ποιον οπλουργό, γιατί μετά δεν υπάρχει επιστροφή.
Παρε ενα κικς ,μην πειραξεις το οπλο σου ,αμα στα πηγαινει μπαλα τι θα κανεις?
 
Στις καλιστον με αυλό 18,55 και μακρύ κώνο κατά 85 % μαζί με το πορτινγκ και την αποχρωμιωση που μπαίνει τελευταία,το τσοκακι που αποδίδει είναι ο κύλινδρος .Έτσι ενδεικτικά. Νομίζω φίλε έχεις χρόνο να δεις πριν κάνεις οτιδήποτε με ένα καλό τσοκ να διορθώσεις την κατάσταση.
 
Στις καλιστον με αυλό 18,55 και μακρύ κώνο κατά 85 % μαζί με το πορτινγκ και την αποχρωμιωση που μπαίνει τελευταία,το τσοκακι που αποδίδει είναι ο κύλινδρος .Έτσι ενδεικτικά. Νομίζω φίλε έχεις χρόνο να δεις πριν κάνεις οτιδήποτε με ένα καλό τσοκ να διορθώσεις την κατάσταση.
εχω τετοια κανη με 70αρα θαλαμη εξωτερικα τσοκ 3.5 κωνο 18.55 με το 4 κυριως αλλα και το 3 γαζωνει
τασο μην πειραξεις τη κανη σου βρες μια κανη κατα καιρους υπαρχουν σε καλες τιμές και μοντιφαρισε αυτην να κανεις τις δοκιμες σ
 
εχω τετοια κανη με 70αρα θαλαμη εξωτερικα τσοκ 3.5 κωνο 18.55 με το 4 κυριως αλλα και το 3 γαζωνει
τασο μην πειραξεις τη κανη σου βρες μια κανη κατα καιρους υπαρχουν σε καλες τιμές και μοντιφαρισε αυτην να κανεις τις δοκιμες σ
Εγώ ενδεικτικά ανέφερα ότι βγάζει υπερσυγκεντρωσεις
 
Back
Top