Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.

Ο κοσκινας είπε πριν λίγο στην εκπομπή "πρωινές ιχνηλασιες" (που μεταδίδεται το απόγευμα) ότι γίνονται προσπάθειες για άνοιγμα στις 7 του μήνα.
Νωριτερα μια εβδομαδα απο το γενικο ανοιγμα του λοκνταουν (οπως συζητιεται)? Γιατι οχι; ευχαριστημενοι εμεις οι χαρμανηδες (ετσι νομιζουν) , ευχαριστημενη η ξε και καλα οτι κατι καταφερε, ευχαριστημενοι οι οικολογοι που τοσο καιρο τιμωρηθηκαν οι κυνηγοι... Βρε ουτε μιλημενα να τα ειχαν. Ως το επομενο λοκ νταουν δηλαδη....
 
Οι άνθρωποι του λαου δεν μπλεκουν με τα σκατα...εχουν σπουδαιότερα πραγματα να κανουν ...μονο κακομαθημενα μαμοθρεφτα και επαγγελματίες ψεύτες μπλεκουν
Μωρέ μπλέκουν και παραμπλεκουν Ηλία αλλά πλέον δεν είναι παιδιά του λαού είναι παιδιά της εξουσίας
Ψάξε λίγο να δεις πόσοι μεγάλοι και τρανοι ξεκίνησαν φτωχοπαιδα όχι μόνο πολιτικοί αλλά και μεγαλοεπιχειρηματίες εφοπλιστές και γενικά άτομα που έχουν δύναμη στα χέρια τους και δυστυχώς έγιναν τα ίδια και χειρότερα μπορώ να σου πω
 
Το πε το πε ο παπαγάλος η κυβέρνηση δεν βιάζεται για άρση της απαγόρευσης και ο κουλης δεν κοιτάει ημερομηνίες αλλά την εξέλιξη των κρουσμάτων
Με λίγα λόγια αφού αφήσαμε τα κρούσματα να ξεφύγουν για ποιό λόγο έγινε αυτό ελπίζω να μάθουμε κάποια στιγμή και γέμισαν οι ΜΕΘ θα σας βελαξουμε όλους κλεισμένους μέσα στο σπίτι εκτός από ορισμένους που συνεχίζουν να κάνουν το χόμπι τους και την άθληση τους
Όσοι πληρώσαμε δεν πειράζει ας είμασταν πιο προσεκτικοί μετά την απομάκρυνση του ταμείου ουδέν λάθος αναγνωρίζεται
Ορισμένοι είμαστε εμείς,οι άλλοι είναι όλοι οι υπόλοιποι!!!
 
Νωριτερα μια εβδομαδα απο το γενικο ανοιγμα του λοκνταουν (οπως συζητιεται)? Γιατι οχι; ευχαριστημενοι εμεις οι χαρμανηδες (ετσι νομιζουν) , ευχαριστημενη η ξε και καλα οτι κατι καταφερε, ευχαριστημενοι οι οικολογοι που τοσο καιρο τιμωρηθηκαν οι κυνηγοι... Βρε ουτε μιλημενα να τα ειχαν. Ως το επομενο λοκ νταουν δηλαδη....
Έχει μια λογική αυτή η άποψη. Εγώ από την άλλη έχω την αίσθηση ότι θα το πάνε μέχρι τέλους, ήτοι σε ολοκληρωτικό χάσιμο της χρονιάς μέσω της διατήρησης των SMS.
 
Η δε ΚΣΕ πρέπει δια των νομικών της να εξετάσει το ενδεχόμενο να προβεί η ίδια στη σχετική αναφορά.
Ποια ΚΣΕ ρε φίλε... Πιθανότερο είναι η ομοσπονδία ανεξάρτητων ΚΣ να κάνει τίποτα....
Εγώ μάγκες θα ξαναβγάλω άδεια σε κανονικό σύλλογο αφού πρώτα παραιτηθεί το καραφλό μνι μαζί με όλους τους παρατρεχάμενους, και αφού αλλάξουν τα χουντικά καταστατικά που ούτε να τους ψηφίσουμε δεν μας επιτρέπουν...τι λέω, ούτε καν να παρευρισκομαστε σε συνελεύσεις...
 
Οι μολότοφ που τρώνε απο συνταξιούχος είναι?? Μην τα ισοπεδωνουμε όλα.....
Όχι από τους συναδέρφους τους ασφαλίτες με ειδικότητα μπαχαλακιδες.....ωχ τι ψέμα είναι κ αυτο??
 

Attachments

  • Screenshot_20201201-212715~2.png
    Screenshot_20201201-212715~2.png
    332,3 KB · Προβολές: 38
Last edited:
Ποια ΚΣΕ ρε φίλε... Πιθανότερο είναι η ομοσπονδία ανεξάρτητων ΚΣ να κάνει τίποτα....
Εγώ μάγκες θα ξαναβγάλω άδεια σε κανονικό σύλλογο αφού πρώτα παραιτηθεί το καραφλό μνι μαζί με όλους τους παρατρεχάμενους, και αφού αλλάξουν τα χουντικά καταστατικά που ούτε να τους ψηφίσουμε δεν μας επιτρέπουν...τι λέω, ούτε καν να παρευρισκομαστε σε συνελεύσεις...
Σε βλέπω χωρίς άδεια για πολλά χρόνια συναδερφε είπαμε είναι γλυκιά η καρέκλα.
 
Παιδια πριν λιγο διαβαζα για γρίπη πτηνών Πελοπόννησο μηπως μασ την κανουν αλλιώς...
Αυτο μου ελειπε τωρα να χασω και τον κοκκορα του μπαρμπα :(
απο περυσι τον εχω βαλει στο ματι
ο μισος με χυλοπιτα και ο αλλος μισος με χοντρο μακαρονι
Εεεεε ρε καντεμια παλι .hair.
 
Καθρέφτης της κοινότητας είναι, δεν εξυπηρετεί να χαϊδεύουμε αυτιά. Ωστόσο δε αποτελεί λόγο της απαγόρευσης. Μάλλον εξυπηρετείται η πολιτική καριέρα του Ράμπο, δεν βρίσκω άλλη εξήγηση

Ο κοσκινας είπε πριν λίγο στην εκπομπή "πρωινές ιχνηλασιες" (που μεταδίδεται το απόγευμα) ότι γίνονται προσπάθειες για άνοιγμα στις 7 του μήνα.
Ε αφού το είπε ο Κοσκινας .
 
Γιατα ζυμαρικα δεν ειπαν τιποτα τα τρως αφοβα για τον κοκκορα βλεπουμε
Αυτο μου ελειπε τωρα να χασω και τον κοκκορα του μπαρμπα :(
απο περυσι τον εχω βαλει στο ματι
ο μισος με χυλοπιτα και ο αλλος μισος με χοντρο μακαρονι
Εεεεε ρε καντεμια παλι .hair.
 
Μωρέ μπλέκουν και παραμπλεκουν Ηλία αλλά πλέον δεν είναι παιδιά του λαού είναι παιδιά της εξουσίας
Ψάξε λίγο να δεις πόσοι μεγάλοι και τρανοι ξεκίνησαν φτωχοπαιδα όχι μόνο πολιτικοί αλλά και μεγαλοεπιχειρηματίες εφοπλιστές και γενικά άτομα που έχουν δύναμη στα χέρια τους και δυστυχώς έγιναν τα ίδια και χειρότερα μπορώ να σου πω
Εντάξει όλοι σερβιτόροι και στην οικοδομή μεροκάματο ξεκίνησαν ,καλό το.παραμυθακι τους .
 
Συνάδελφοι είναι πολύ απλό: όσο τα κρούσματα (κυρίως αυτά), αλλά και οι διασωληνωμένοι, αλλά και οι νεκροί παραμένουν σε υψηλούς αριθμούς ημερησίως, ξεχάστε την άρση του lockdown (η απλή λογική το επιτάσσει, όχι μόνο η επιστήμη)...! Συνεπώς, "γιοκ" και το κυνήγι...
Γι' αυτό κι ο "Κούλης" παράτησε στην άκρη τις ημερομηνίες και βασίζεται πια στα προαναφερθέντα νούμερα ως προς την πορεία της καραντίνας...
Όσον αφορά στους "Κοσκινάδες" και τους "Ιορδάνογλους" μην τους λαμβάνετε καθόλου υπ' όψιν... Σκέτα φερέφωνα του "καράφλα" (Αραμπατζή) είναι... "Λογαριάζουν δίχως τον ξενοδόχο", όπως λέει το ρητό... Με άλλα λόγια, τρέχουν πίσω από τις εξελίξεις/αποφάσεις για το κυνήγι, ειδικά την τωρινή περίοδο...
 
Κ εγώ πάνο θα σ πω ότι θα ανοίξει στις 7 ότι προσπάθεια ήταν να γινει εγινε...απλά τώρα με τα καραγκιοζηλικια του kouli το θεωρώ 1000% σίγουρο....
Εχω και εγω αυτη την πληροφορια για της 7 του μηνα ευχομαι να μην αποδειχτει μπαρουφα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top