Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δυστυχώς η οργή ξεχειλίζει και η ΚΣΕ όπως και εμείς άπραγοι! Πληρώσαμε κανονικά άδεια κυνηγιου, τέλη κυκλοφορίας για να μας περιπαιζουν αυτά τα λαμόγια. Οχι, παει πολυ!!! Καλώς ή κακώς πρεπει να δουμε πως θα ενεργήσουμε, αρχικά υποβάλλοντας μηνυσεις και ίσως και με κάποια μορφή οργανωμένης διαμαρτυρίας! Έχει και η κοροϊδία τα όρια της!
 
Απασχολεί τον Χατζηδάκι που είναι ταγμένος αντί κυνηγός.....ο αρμόδιος υπουργός σου. Φαντάσου.
από που το ξέρουμε ότι ο Χατζηδάκης είναι ταγμένος αντικυνηγός?
υπάρχει κάποια τοποθέτηση του, κάποια δήλωση?
γιατί εμένα μου διαφέυγει
αν υπάρχει παρακαλώ να το δημοσιοποιήσετε
 
Δυστυχώς η οργή ξεχειλίζει και η ΚΣΕ όπως και εμείς άπραγοι! Πληρώσαμε κανονικά άδεια κυνηγιου, τέλη κυκλοφορίας για να μας περιπαιζουν αυτά τα λαμόγια. Οχι, παει πολυ!!! Καλώς ή κακώς πρεπει να δουμε πως θα ενεργήσουμε, αρχικά υποβάλλοντας μηνυσεις και ίσως και με κάποια μορφή οργανωμένης διαμαρτυρίας! Έχει και η κοροϊδία τα όρια της!
τα δικαστήρια δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά για να υποβάλλει κάποιος μύνηση
αλλά η μύνηση μπορεί να υποβληθεί και στην αστυνομία που είναι ανοιχτά για όποιον θέλει να υποβάλει
όχι λόγια
όποιος έχει λεφτά και χρόνο για ξόδεμα ας το κάνει
 
τα δικαστήρια δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά αλλά η μύνηση μπορεί να υποβληθεί και στην αστυνομία που είναι ανοιχτά για όποιον θέλει να υποβάλει μύνηση
όχι λόγια
Ασε να ξέρω εγώ τι γίνεται με τα δικαστήρια καλυτερα τότε! Εσένα τι σε βάλαμε δερβεναγα αν θα λέμε λόγια? Ή μήπως είσαι υπερασπιτικη πολιτικη του Χατζηδάκη?
 
Ασε να ξέρω εγώ τι γίνεται με τα δικαστήρια καλυτερα τότε! Εσένα τι σε βάλαμε δερβεναγα αν θα λέμε λόγια? Ή μήπως είσαι υπερασπιτικη πολιτικη του Χατζηδάκη?
μπορείς να λες ό,τι θες αρκεί να είναι τεκμηριωμένο
δεν έχω δει καμία δήλωστη του Χατζηδάκη εναντίον του κυνηγιού όπως της Πιπιλή πχ
για αυτό λέω αν μου διαφεύγει να τη βάλεις να τη δούμε
ξεκίνα να υποβάλεις μυνήσεις, να δούμε τι θα καταφέρεις
 
Τηλ.Επικοινωνιας ΚΣΕ:2103231271 ....ας παρουμε απο ενα τηλεφωνο ο καθενας να ρωτησουμε......."πιεζουμε μου ειπαν αλλα κανενα νεο ακομα"....
Αλέξανδρε είναι ένα μέτρο πιεσεις και αυτό, αν και θεωρώ πως αμα ήταν να βοηθήσει η ΚΣΕ θα είχε βοηθήσει, το θέμα είναι να χρησιμοποιηθουν οι τόσο καλοί νομικοί που διαθέτει όπως είπε ο Αραμπατζης
 
Τι πιεζουν το μουστο να βγαλει κρασι
Δεν ξερω Βαγγελη......απλα ακουω διαφορα και λεω ας παρω απευθειας ενα τηλεφωνο.....και πηρα την απαντηση αυτη....καθως και οτι δεν ξερουν κατι για την Παρασκευη κλπ
 
από που το ξέρουμε ότι ο Χατζηδάκης είναι ταγμένος αντικυνηγός?
υπάρχει κάποια τοποθέτηση του, κάποια δήλωση?
γιατί εμένα μου διαφέυγει
αν υπάρχει παρακαλώ να το δημοσιοποιήσετε
Ήταν αυτός που απεφευγε αν θυμάστε καλά το καλοκαίρι συνάντηση με τον Αραμπατζή.....και ναι έχει δηλώσει κατά καιρούς σε διάφορους κύκλους την αντίθεση του με το κυνήγι!!! Όπως εχει δηλώσει και υπέρ της συνθήκης ramsar στους υδροβιότοπους και με ποιο σκληρά μέτρα!!! Αν παρακολουθείς και ενημερώνεσε αγαπητέ μαθενεις πολλά.....αυτή η καραμέλα με το "δημοσιοποιήσετε τα στοιχεία" καλό είναι να την κόψουμε. Λες να πάτησα την κοιλιά μου και να τα έβαλα με τον Χατζηδάκι?? Έλεος!
 
Τηλ.Επικοινωνιας ΚΣΕ:2103231271 ....ας παρουμε απο ενα τηλεφωνο ο καθενας να ρωτησουμε......."πιεζουμε μου ειπαν αλλα κανενα νεο ακομα"....
επέστρεψε ο πρόεδρος από το Καραούλι?
αλλά ξέχασα υπάρχει και η εκτροπή
πιέζουν λένε
και κάθε λίγο ανακοινώνουν και νέα ημερομηνία πιθανού ανοίγματος
και συνεχώς διαψεύδονται
το ξαναλέω άμα δεν βελτιωθούν τα νούμερα δε θα ανοίξει τίποτα
και προφανώς το κυνήγι δε θα είναι από τα πρώτα που θα ανοίξουν
 
Αλέξανδρε είναι ένα μέτρο πιεσεις και αυτό, αν και θεωρώ πως αμα ήταν να βοηθήσει η ΚΣΕ θα είχε βοηθήσει, το θέμα είναι να χρησιμοποιηθουν οι τόσο καλοί νομικοί που διαθέτει όπως είπε ο Αραμπατζης
Εχεις δικιο....αυτη μονο ειναι η ουσιαστικη οδος....αλλα ας τους ενοχλησουμε και λιγο....πιστευω αν δεχτουν καταιγισμο τηλεφωνηματων ισως συνειδητοποιησουν την αγανακτηση μας!
 
Δεν ξερω Βαγγελη......απλα ακουω διαφορα και λεω ας παρω απευθειας ενα τηλεφωνο.....και πηρα την απαντηση αυτη....καθως και οτι δεν ξερουν κατι για την Παρασκευη κλπ
Εγω θα παρω και θα ρωτησω πρωτα αν εχουν κανει αλκοτεστ τελευταια
 
τα δικαστήρια δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά για να υποβάλλει κάποιος μύνηση
αλλά η μύνηση μπορεί να υποβληθεί και στην αστυνομία που είναι ανοιχτά για όποιον θέλει να υποβάλει
όχι λόγια
όποιος έχει λεφτά και χρόνο για ξόδεμα ας το κάνει
Όποιος έχει λεφτά και χρόνο για ξόδεμα.....μάλιστα τα είπες όλα!!!
 
Ήταν αυτός που απεφευγε αν θυμάστε καλά το καλοκαίρι συνάντηση με τον Αραμπατζή.....και ναι έχει δηλώσει κατά καιρούς σε διάφορους κύκλους την αντίθεση του με το κυνήγι!!! Όπως εχει δηλώσει και υπέρ της συνθήκης ramsar στους υδροβιότοπους και με ποιο σκληρά μέτρα!!! Αν παρακολουθείς και ενημερώνεσε αγαπητέ μαθενεις πολλά.....αυτή η καραμέλα με το "δημοσιοποιήσετε τα στοιχεία" καλό είναι να την κόψουμε. Λες να πάτησα την κοιλιά μου και να τα έβαλα με τον Χατζηδάκι?? Έλεος!
που τα έχει δηλώσει όλα αυτά?
σε κάποιο ΜΜΕ?
στη γυναίκα του?
σε φίλους του?
που?
αυτό ρωτώ γιατί δεν έχω δει τίποτα
αν ξέρετε δείξτε τα
τόσο απλά
 
Δυστυχώς η οργή ξεχειλίζει και η ΚΣΕ όπως και εμείς άπραγοι! Πληρώσαμε κανονικά άδεια κυνηγιου, τέλη κυκλοφορίας για να μας περιπαιζουν αυτά τα λαμόγια. Οχι, παει πολυ!!! Καλώς ή κακώς πρεπει να δουμε πως θα ενεργήσουμε, αρχικά υποβάλλοντας μηνυσεις και ίσως και με κάποια μορφή οργανωμένης διαμαρτυρίας! Έχει και η κοροϊδία τα όρια της!
Ηλία δεν ξέρω αν θα ήταν εφικτό και μέσα απ' το φόρουμ να κάνουμε κάτι ομαδικό....μήπως θα έπρεπε να το δούμε και αυτό ???
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top