Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εκτός από τον πρωθυπουργό, πρέπει να αναγνωριστούν και οι λοιποί αυλικοί που ποζάρουν και να ασκηθεί δίωξη για παράβαση του άρθρου 285 ΠΚ από την αρμόδια εισαγγελία. Η δε ΚΣΕ πρέπει δια των νομικών της να εξετάσει το ενδεχόμενο να προβεί η ίδια στη σχετική αναφορά. Ή μήπως έχω μεγάλη φαντασία;
Αστείρευτη θα ελεγα.....
 
Ο κοσκινας είπε πριν λίγο στην εκπομπή "πρωινές ιχνηλασιες" (που μεταδίδεται το απόγευμα) ότι γίνονται προσπάθειες για άνοιγμα στις 7 του μήνα.
Είναι ακριβώς οι ίδιες με αυτές που θα μας άνοιγαν σημερα;;;; Από την πολύ προσπάθεια θα πάθουν υπερκόπωση τα όργανα μας!!!!
 
Έτσι όπως πάνε αυτοί ούτε τον Δεκέμβρη δεν βλέπω να μας αφήνουν αρχίσανε πάλι τα παπαγαλάκια και δεν βλέπω να καταργούν τα SMS. Μας βλέπω να σφυραμε.
Το πε το πε ο παπαγάλος η κυβέρνηση δεν βιάζεται για άρση της απαγόρευσης και ο κουλης δεν κοιτάει ημερομηνίες αλλά την εξέλιξη των κρουσμάτων
Με λίγα λόγια αφού αφήσαμε τα κρούσματα να ξεφύγουν για ποιό λόγο έγινε αυτό ελπίζω να μάθουμε κάποια στιγμή και γέμισαν οι ΜΕΘ θα σας βελαξουμε όλους κλεισμένους μέσα στο σπίτι εκτός από ορισμένους που συνεχίζουν να κάνουν το χόμπι τους και την άθληση τους
Όσοι πληρώσαμε δεν πειράζει ας είμασταν πιο προσεκτικοί μετά την απομάκρυνση του ταμείου ουδέν λάθος αναγνωρίζεται
 
Παρηκαρια.Εγω δεν εχω θεμα με κανεναν συνανθρωπο οταν συμπεριφερεται σαν ανθρωπος γιατι ο σεβασμος κερδιζεται αλλα οταν εχει καταληξει να κοιταει ο καθε ενας πως θα. εξασφαλισει μεροκαματο ολα τα επαγγελματα χανουν την αξια τους απλα σε καποια φαινετε.περισοτερο το χαλι αφου δεν υπαρχει και κατι αξιολογο να κατευθυνει πως πρεπει να πορευθει ο καθενας γιατι ολοι για ολα δεν κανουν αναφερομενος στο σχολιο του φιλου ποιο πανω γιατι ολοι μας. εχουμε συγγενεις και φιλους στα σωματα ασφαλειας τωρα οσον αφαορα τα υπολοιπα η μονη τιμωρια ολων των κουμανταδορων ειναι να τους παρεις την καρεκλα και αυτο γινεται μονο στις εκλογες αυτο πρεπει να το καταλαβουμε ολοι οπως πιστευω οτι καθε εκλογες επρεπε να αλαζουμε κυβερνηση ειναι πιο δημοκρατικο απο. που ξερεις μπορει ο επομενως να κλεβει λιγοτερο και στη τελικη γιατι να κλεβουν ολο οι ιδιοι ας φαει και κανας αλλος ρε αδελφε
Μια ζωη καλομαθημενα παιδακια βγαζουμε ποτε δε βγαλαμε εναν ανθρωπο του λαου
 
Ο κοσκινας είπε πριν λίγο στην εκπομπή "πρωινές ιχνηλασιες" (που μεταδίδεται το απόγευμα) ότι γίνονται προσπάθειες για άνοιγμα στις 7 του μήνα.
Κ εγώ πάνο θα σ πω ότι θα ανοίξει στις 7 ότι προσπάθεια ήταν να γινει εγινε...απλά τώρα με τα καραγκιοζηλικια του kouli το θεωρώ 1000% σίγουρο....
 
Μια ζωη καλομαθημενα παιδακια βγαζουμε ποτε δε βγαλαμε εναν ανθρωπο του λαου
Βγάζουμε βουλευτές παιδιά του λαού που υποτίθεται ότι αυτοί μας εκπροσωπούν και είναι ο συνδετικός κρίκος μεταξύ λαού και κυβέρνησης και αυτοί πάλι υποτίθεται ελέγχουν το τι κάνει η κυβέρνηση και παρεμβαίνουν
Είδες τίποτα από αυτούς Τόλη;
Σφουγγοκωλαριοι είναι του εκάστοτε πρωθυπουργού
Όπως σφουγγοκωλαριοι είναι και αυτοί που όταν κατεβαίνουν οι βουλευτές εκεί που εκλέγονται τους κάνουν τεμεναδες αντί να τους ζητήσουν το λόγο που υπάρχει τόση κοροϊδία και τόσο ψέμα διαχρονικά
 
Ειδικα οι ματατζηδες,οπου τους βρουνε τους κερνανε μπυρες,μιλαμε για τελαρα ολοκληρα!!
Ειναι η μοναδικη υπηρεσια που επιτρεπονται τα οκτανια εν ωρα εργασιας.Μιλαμε για σεβασμο τωρα
οχι αστεια.Να μου πεις τοσα χρονια σκληρης δουλειας το εχουν κερδισει επαξια τον σεβασμο.
Βαρανε αυτους τους αργοσχολους τους συνταξιουχους και εχουν αραιωσει λιγο ευτυχως!!
Μας ειχανε ζαλισει τα απιδια με τις συνταξεις τους,αντε ψοφα ρε μπαρμπα που θες και γιαουρτια...
Οι μολότοφ που τρώνε απο συνταξιούχος είναι?? Μην τα ισοπεδωνουμε όλα.....
 
Νομίζω Τόλη ότι δν είχαμε και πολλές ευκαιρίες γν εκλέξουμε ανθρώπους του λαού....
Οι άνθρωποι του λαου δεν μπλεκουν με τα σκατα...εχουν σπουδαιότερα πραγματα να κανουν ...μονο κακομαθημενα μαμοθρεφτα και επαγγελματίες ψεύτες μπλεκουν
 
Αφου αν ανεβει κανας τετιος τον περνουμε με τις ντοματες θελουμε αφροκρεμα κανελα σοκολατα εμεις
Δν διαφωνώ ίσως είναι έτσι...πάντως ρε παιδί μ πολύ αποφασίζω κ διατάζω από το συγκεκριμένο κ πολύ βλακεία....
Χαρακτηριστικό είναι ότι είπαν τα τεστ θα έχουν πλαφον10+40 ευρώ κ παίρνω σμρ ένα μικροβιολογικό κ Μ λέει 25+65 στοιχίζουν τα τεστ γτ δν υπάρχει ΦΕΚ.....χαχχαχα κ λέω τι Μ θυμησες...ζούμε δυστυχώς σε καιρούς δύσκολους την απόλυτη παράνοια....
 
Εκτός από τον πρωθυπουργό, πρέπει να αναγνωριστούν και οι λοιποί αυλικοί που ποζάρουν και να ασκηθεί δίωξη για παράβαση του άρθρου 285 ΠΚ από την αρμόδια εισαγγελία. Η δε ΚΣΕ πρέπει δια των νομικών της να εξετάσει το ενδεχόμενο να προβεί η ίδια στη σχετική αναφορά. Ή μήπως έχω μεγάλη φαντασία;
ποια αρμοδια? .sarcastic.
 
Έτσι όπως πάνε αυτοί ούτε τον Δεκέμβρη δεν βλέπω να μας αφήνουν αρχίσανε πάλι τα παπαγαλάκια και δεν βλέπω να καταργούν τα SMS. Μας βλέπω να σφυραμε.
Ετσι οπως παει η κατασταση προβλεπω να βλαστησουν και οι τελευταιοι καλυκες που ηταν πεσμενοι απο τα περσινα και προπερσινα καρτερια της Βοιωτιας hippo
 
Δν διαφωνώ ίσως είναι έτσι...πάντως ρε παιδί μ πολύ αποφασίζω κ διατάζω από το συγκεκριμένο κ πολύ βλακεία....
Χαρακτηριστικό είναι ότι είπαν τα τεστ θα έχουν πλαφον10+40 ευρώ κ παίρνω σμρ ένα μικροβιολογικό κ Μ λέει 25+65 στοιχίζουν τα τεστ γτ δν υπάρχει ΦΕΚ.....χαχχαχα κ λέω τι Μ θυμησες...ζούμε δυστυχώς σε καιρούς δύσκολους την απόλυτη παράνοια....
Μετα τα μπλοκα στο βουνο η οπκε γτ δε παει και σε αυτους και οι δυο χωρις φεκ ημαστε!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top