Κυνηγετικά καταστήματα στο εξωτερικό

Μπράβο Κων/νε πολυ ωραία φωτογραφική ανταπόκριση.
Εκεί μπαίνεις και φεύγεις χωρίς πορτοφόλι και κάρτα.
για να μη σου πω και χωρις σπιτι και γυναικα.τα παιδια εξαιρουνται.α ρε κωνσταντινε τι μας κανεις.να ρωτησω καλα ειδα την τιμη του express στο ραφι 6.60 η κανω λαθος?ειδα και α400 sporting με βαρη ισοροπιας ετσι?και benelli super sport με καπακι ρυθμισης και 692.αυτααααααααααααα ειναι
 
για να μη σου πω και χωρις σπιτι και γυναικα.τα παιδια εξαιρουνται.α ρε κωνσταντινε τι μας κανεις.να ρωτησω καλα ειδα την τιμη του express στο ραφι 6.60 η κανω λαθος?ειδα και α400 sporting με βαρη ισοροπιας ετσι?και benelli super sport με καπακι ρυθμισης και 692.αυτααααααααααααα ειναι
Εμένα μου άρεσε το 687 με τις δυο καννες μικρού διαμετρηματος, μάλλον 20 και 28.
 
Αν αφησουν ποτε ενα τετοιο μαγαζι στην Ελλαδα (με οσα εχει μεσα εννοειται) θα αναπτυχθει η οικονομικα τουλαχιστον 1-2%
Μπα. Με τον Τσιρωνη υπουργό και χωρίς σκοπευτήρια στην Αττική θα πήγαινε ο κόσμος στον Cabelas μόνο για να θαυμάζει.
 
Aυτο λεω, να αφησουν το μαγαζι να δουλεψει, και το κοσμο να καταναλωσει οτι αγορασε. Ονειρα θερινης νυχτος θα μου πεις, αλλα οριστε, να ενα αναπτυξιακο μετρο. Και στο βρηκα σε 5 λεπτα, χωρις φαμφαρες, υπουργικα συμβουλια, επιτροπες, γραφειοκρατια κλπ.
 
για να μη σου πω και χωρις σπιτι και γυναικα.τα παιδια εξαιρουνται.α ρε κωνσταντινε τι μας κανεις.να ρωτησω καλα ειδα την τιμη του express στο ραφι 6.60 η κανω λαθος?ειδα και α400 sporting με βαρη ισοροπιας ετσι?και benelli super sport με καπακι ρυθμισης και 692.αυτααααααααααααα ειναι

Ευρυπιδη ισως ειναι κουτι των 10. Τα 25 γυρω στα 15 δολλαρια πωλουνται στην Αμερικη.
 
Back
Top