Κυνηγετικά καταστήματα στο εξωτερικό

Mafia Calabria

Moderator
Κωνσταντινε ψιθυριζεται στην αμερικανικη αγορα οτι η BassPro προκειται να εξαγορασει την Cabela's. Εχει ακουστει κατι συγκεκριμενο?
 
.buy buy.Πω ρε φιλε Κωνσταντινε τι μας εκανες! Εισαι πολυ τυχερος που επισκεπτεσαι τετοια μερη. Φανταζομαι αν με αμολησουν εκει μεσα οτι θα βγω σε καμμια εβδομαδα... Τωρα δικαιολογω τις γυναικες που βγαινουν με τις ωρες στα καταστημτα....
 
Κωνστανίνε φτιάξε μας.
Που να τα δούμε εμεις αυτά εδώ.Μια ψευτοέκθεση είχαμε κι αυτή με το ζόρι .

Εσυ θα ψωνισεις τελικα το τζακετ απο Αμερικα ή δεν βρηκες ακρη για αποστολη στην Ελλαδα;
 
.buy buy.Πω ρε φιλε Κωνσταντινε τι μας εκανες! Εισαι πολυ τυχερος που επισκεπτεσαι τετοια μερη. Φανταζομαι αν με αμολησουν εκει μεσα οτι θα βγω σε καμμια εβδομαδα... Τωρα δικαιολογω τις γυναικες που βγαινουν με τις ωρες στα καταστημτα....
Και γω τα χάνω άμα μπω μέσα αλλά θέλω αλλά παίρνω χαμος, η αλήθεια είναι θέλεις ώρες για να γυρίσεις τέτοια μαγαζιά.
 
Σε αντίθεση με εμάς τα casting reels προτιμουνται στο bass fishing.
Άλλη νοοτροπία...
Από ψαρικα έχω μεσάνυχτα, αν και θέλω ένα καλό σπαστο καλάμι για γενική χρήση από καλαμαρια μέχρι πιο δυνατά ψάρια, κάποια στιγμή θα ανεβασω μερικά που έχω δει στο cabelas για να μου πείτε.
 
Από ψαρικα έχω μεσάνυχτα, αν και θέλω ένα καλό σπαστο καλάμι για γενική χρήση από καλαμαρια μέχρι πιο δυνατά ψάρια, κάποια στιγμή θα ανεβασω μερικά που έχω δει στο cabelas για να μου πείτε.
Υπολόγισε 20-30 lbs/6-7 ft.
Η shimano έχει σπαστα για ταξιδιώτες.
 
Κωνστανίνε φτιάξε μας.
Που να τα δούμε εμεις αυτά εδώ.Μια ψευτοέκθεση είχαμε κι αυτή με το ζόρι .
Άστα Δημήτρη ξινη μας βγηκε η βόλτα στο ρημάδι τους .sarcastic. αφού περάσαμε καμποση ώρα στα ψαρικά πήγαμε στα φυσιγγια αφού αυτός ήταν και ο λόγος που το επισκευθηκαμε μιας και είναι το πιο κοντινό σε μας και είχε έκπτωση . Ήμασταν παρέα τριών ατόμων ο ένας φόρτωσε δύο κιβώτια, εγώ κάτι χύμα κουτάκια 20αρια μιας και δεν είχε μεγάλη ποικιλία και ο άλλος τα ίδια, όταν πήγαμε στο ταμείο μας περίμενε μια δυσάρεστη έκπληξη, μας ζήτησαν άδειες της περιοχής αλλιώς δεν μπορούμε να αγοράσουμε .hair. αφήσαμε το καροτσάκι και την κάναμε με ελαφρά.
 
Άστα Δημήτρη ξινη μας βγηκε η βόλτα στο ρημάδι τους .sarcastic. αφού περάσαμε καμποση ώρα στα ψαρικά πήγαμε στα φυσιγγια αφού αυτός ήταν και ο λόγος που το επισκευθηκαμε μιας και είναι το πιο κοντινό σε μας και είχε έκπτωση . Ήμασταν παρέα τριών ατόμων ο ένας φόρτωσε δύο κιβώτια, εγώ κάτι χύμα κουτάκια 20αρια μιας και δεν είχε μεγάλη ποικιλία και ο άλλος τα ίδια, όταν πήγαμε στο ταμείο μας περίμενε μια δυσάρεστη έκπληξη, μας ζήτησαν άδειες της περιοχής αλλιώς δεν μπορούμε να αγοράσουμε .hair. αφήσαμε το καροτσάκι και την κάναμε με ελαφρά.
Τα φυσιγγια δηλαδή τα είχαν για κραχτη, για να προσελκυσουν ντόπιους.
 
Ήμασταν παρέα τριών ατόμων ο ένας φόρτωσε δύο κιβώτια, εγώ κάτι χύμα κουτάκια 20αρια μιας και δεν είχε μεγάλη ποικιλία και ο άλλος τα ίδια, όταν πήγαμε στο ταμείο μας περίμενε μια δυσάρεστη έκπληξη, μας ζήτησαν άδειες της περιοχής αλλιώς δεν μπορούμε να αγοράσουμε .hair. αφήσαμε το καροτσάκι και την κάναμε με ελαφρά.
.asking. .asking. .what. .what.
Κωνσταντίνε, τι ακριβώς άδεια σας ζήτησαν; Κυνηγετική άδεια για την συγκεκριμένη περιοχή ή άδεια αγοράς όπλων-φυσιγγίων; Σε ποια περιοχή - πολιτεία βρίσκεται το συγκεκριμένο κατάστημα;;;
Πω πω, ρε γμτ!!! Σκατά τα έχουν κάμει (και) στην Αμερική οι "προοδευτικές" κυβερνήσεις (Δημοκρατικοί) !!! ... Και όσο πάει δυστυχώς τα κάνουν και χειρότερα !!! Έτσι θα καταπολεμήσουν την εγκληματικότητα οι καραγκιόζηδες ...
.hair. .hair. .no. .no.
Δηλαδή εμείς, με αυτά που ισχύουν εδώ (ακόμη ... ;)) ... πρέπει να είμαστε κι ευχαριστημένοι !!! .fff.
.yelling..hit.
 
Back
Top