Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Τα 3 διαφορετικά στυλ που υπήρχαν στο φόρουμ... το πρώτο με το τρίτο έχουν μικρές διαφορές. Βίκτορα ελπίζω να μη σε πειράζει που χρησιμοποίησα το δικό σου μήνυμα για να δείξω τις διαφορές και για τι συζητάμε. Απλά να σκεφτείτε ότι έτσι και αλλιώς όλα τα στυλ άλλαξαν με την αναβάθμιση.
1479
 
Καθολου, ουτε καν επρεπε να το αναφερεις. Προσωπικα ομως, οντας παιδι των υπολογιστων της δεκαετιας 80, το σκουρο φοντο μου φαινεται απειρως πιο ησυχο στα ματια. Αλλα αυτο φυσικα ειναι προσωπικη υποθεση
 
Καθολου, ουτε καν επρεπε να το αναφερεις. Προσωπικα ομως, οντας παιδι των υπολογιστων της δεκαετιας 80, το σκουρο φοντο μου φαινεται απειρως πιο ησυχο στα ματια. Αλλα αυτο φυσικα ειναι προσωπικη υποθεση
Είσαι παιδί του dos δηλαδή .sarcastic.
 
@τζιμης-τσαπ. Σταμάτα να βάζεις angry emoticons ρε συ...κάνεις λες και δεν ξέρεις .hair.
Δεν κατάλαβα πού είναι το πρόβλημα σου;;; επειδή ξέρω γι αυτό τα λέω....Τι αναβάθμιση είναι αυτή που πετάξατε τη κυλιόμενη αρχική σελίδα , που πεταξατε τα διαφορετικά "skin" κλπ κλπ;;;;
 
Δεν κατάλαβα πού είναι το πρόβλημα σου;;; επειδή ξέρω γι αυτό τα λέω....Τι αναβάθμιση είναι αυτή που πετάξατε τη κυλιόμενη αρχική σελίδα , που πεταξατε τα διαφορετικά "skin" κλπ κλπ;;;;
Κανένα πρόβλημα Τζίμη, χαριτολογόντας το είπα αλλά μάλλον εσύ έχεις όρεξη. Η κυλιόμενη αρχική σελίδα είχε πεταχτεί πριν την αναβάθμιση και δεν έχει καμία σχέση. Ο λόγος που έφυγε είναι για λόγους ασφαλείας και θέλει χρόνο να φτιαχτεί σε html οπότε έβαλα μια προσωρινή.
 
Παιδιά εγω βαζω στο κινητό στα αγαπημένα μου την σελιδα νεες δημοσιευσεις και πατωντας εκει μου βγάζει τις σελιδες που εχουν νεα μηνυματα αλλα απο χτες δεν ενημερώνεται, δειχνει οτι δεν υπαρχουν νεα μηνυματα ενω υπάρχουν.
 
Παιδιά εγω βαζω στο κινητό στα αγαπημένα μου την σελιδα νεες δημοσιευσεις και πατωντας εκει μου βγάζει τις σελιδες που εχουν νεα μηνυματα αλλα απο χτες δεν ενημερώνεται, δειχνει οτι δεν υπαρχουν νεα μηνυματα ενω υπάρχουν.
Μήπως θέλει επανεκκίνηση? Εμένα κολλάει το πληκτρολόγιο και με μία επανεκκίνηση φτιάχνει.
 
Παιδιά εγω βαζω στο κινητό στα αγαπημένα μου την σελιδα νεες δημοσιευσεις και πατωντας εκει μου βγάζει τις σελιδες που εχουν νεα μηνυματα αλλα απο χτες δεν ενημερώνεται, δειχνει οτι δεν υπαρχουν νεα μηνυματα ενω υπάρχουν.
Μου κάνει εντύπωση αυτό που λες γιατί αφενός κανένα άλλο μέλος δεν το έχει πει, αφετέρου ο δοκιμαστικός user που έχω για να έχω ακριβώς τα ίδια δικαιώματα με οποιοδήποτε απλό μέλος σαν εσένα, λειτουργεί κανονικά. Κάνε μου μια χάρη και δοκίμασε να κάνεις επανεκκίνηση στο κινητό, αν δεν φτιάξει κάνε logout από το φόρουμ και ξαναμπές μετά και τέλος αν δεν δουλέψει ούτε αυτό δοκίμασε από άλλον περιηγητή στο κινητό σου όπως είναι ο google chrome για παράδειγμα.
 
Καθολου, ουτε καν επρεπε να το αναφερεις. Προσωπικα ομως, οντας παιδι των υπολογιστων της δεκαετιας 80, το σκουρο φοντο μου φαινεται απειρως πιο ησυχο στα ματια. Αλλα αυτο φυσικα ειναι προσωπικη υποθεση
Τι μου θύμισες εγώ είχα ένα Commodore 64 .sarcastic.
 
Έτσι είναι νεαρέ.... Εμείς μεγαλώσαμε με paskal, turbo paskal, basic κλπ.... Αυτά τώρα είναι άλλο φρούτο...:cool:
Τα έκανα και εγώ Δημήτρη! Πήγαινα 1η γυμνασίου βέβαια και μετά από 2-3 χρόνια δεν ασχολιόταν κανείς πλέον!
 
Παιδιά εγω βαζω στο κινητό στα αγαπημένα μου την σελιδα νεες δημοσιευσεις και πατωντας εκει μου βγάζει τις σελιδες που εχουν νεα μηνυματα αλλα απο χτες δεν ενημερώνεται, δειχνει οτι δεν υπαρχουν νεα μηνυματα ενω υπάρχουν.
Σβήσε όλα τα cookies και άσε το site να φορτώσει από την αρχή.
 
6.png
Ακριβώς αυτό.Μπράβο Στέλιο!

Έτσι φαίνονται στα μέλη...

View attachment 1478
Ναι, αλλά είναι πολύ αμυδρή η γραμματοσειρά, που κολλάς στην οθόνη για να τα διακρίνεις..
 
Ειμαστε πολλοι τελικα. ΖΧ Spectrum και Amstrad 6128 μετα

σας έχω χαλαρά ........ NEW BRAIN σύνδεση σε TV ενσωματωμένη basic και μέσο αποθήκευσης σε .......... κασέτα μαγνητοφώνου .....

είχα γράψει εκεί την διπλωματική μου και ο καθηγητής μου στο ΑΠΘ είχε πέσει από τα σύννεφα ....... ( 1983-1984 )
 
σας έχω χαλαρά ........ NEW BRAIN σύνδεση σε TV ενσωματωμένη basic και μέσο αποθήκευσης σε .......... κασέτα μαγνητοφώνου .....

είχα γράψει εκεί την διπλωματική μου και ο καθηγητής μου στο ΑΠΘ είχε πέσει από τα σύννεφα ....... ( 1983-1984 )
Τα παρατάω...εγώ τότε δεν είχα γεννηθεί .yel.
 
Ακριβώς αυτό.Μπράβο Στέλιο!


Ναι, αλλά είναι πολύ αμυδρή η γραμματοσειρά, που κολλάς στην οθόνη για να τα διακρίνεις..
Δεν το γνωρίζω αυτό και δεν νομίζω να μπορώ να επέμβω εκεί αλλά θα ρωτήσω.
 
Back
Top