Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Γιατί είναι παρα πολύ δύσκολο και κουραστικό να φτιαχτούν κάποια πράγματα τρεις φορές. Είναι τεχνικό το θέμα. Σκέψου ότι το φόρουμ φτιάχνεται από την αρχή σε παρα πολλά πράγματα. Έχοντας τρία στυλ πρέπει να τα κάνουμε επι τρία όλα αυτά! Υπομονή Κώστα είναι θέμα χρόνου να συνηθίσεις. Το συγκεκριμένο στυλ είναι το καλύτερο από σχεδόν όλες τις απόψεις.
Βασιλη κατανοω οτι θελει δουλεια για να γινει. Απλως υπαρχουν και ατομα με ευαισθησιες στην οραση και το ασπρο φοντο κουραζει υπερβολικα
 
Βασιλη κατανοω οτι θελει δουλεια για να γινει. Απλως υπαρχουν και ατομα με ευαισθησιες στην οραση και το ασπρο φοντο κουραζει υπερβολικα
Έχεις προσπαθήσει να βάλης καμία ρύθμιση πχ. ("άνεση για τα μάτια") ή κάτι ανάλογο, έτσι δεν θα είναι τόσο έντονο το λευκό στα μάτια μέχρι να το φτιάξει ο Βασίλης.
 
Εγω ανεβασα απο το photobucket και δουλευει ρολοι
Το postimage δεν ανταποκρινετε
Εγώ πάλι ανέβασα με το postimage, κανένα πρόβλημα .shake hands.
Κι εγώ από το "πούστηmage" ανέβασα νωρίτερα και δν είχα κανένα θέμα.
 
Βασιλη κατανοω οτι θελει δουλεια για να γινει. Απλως υπαρχουν και ατομα με ευαισθησιες στην οραση και το ασπρο φοντο κουραζει υπερβολικα
Έχεις προσπαθήσει να βάλης καμία ρύθμιση πχ. ("άνεση για τα μάτια") ή κάτι ανάλογο, έτσι δεν θα είναι τόσο έντονο το λευκό στα μάτια μέχρι να το φτιάξει ο Βασίλης.
Παιδιά μπορεί να είναι κουραστικό το λευκό φόντο συμφωνώ,αλλά μπορούμε τουλάχιστο προαιρετικά να χαμηλώνουμε μόνοι μας την " Ένταση φωτισμού της συσκευής μας"....
Είναι κι αυτό μια λύση. ;)
 
Back
Top