Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Συμφωνω σε αυτα που λες αλλα εμεις δεν ειμαστε απροσωποι!!
Τωρα που συνηθισα λιγο το λευκο χρωμα μου φαινεται μ@λ@κια το μαυρο.yel....
Οχι ενταξει, πλακα κανω.sarcastic.
Χαχαχα Κώστα ότι και να κάνω κάποιους κάτι θα τους χαλάει. Εγώ μπορώ να το δεχτώ αυτό αρκεί και αυτοί να σεβαστούν τον κόπο όλης της διαχείρισης.
 
UiG3DpG.jpg

Γιώργο οι ρυθμίσεις σου είναι μια χαρά πάντως. Κάτι δεν κάνεις καλά ή υπάρχει κάποιο πρόβλημα στην συσκευή με την οποία σερφάρεις. Για δοκίμασε τα γνωστά...δηλαδή επανεκκίνηση, καθαρισμό cookies και χρήση άλλου περιηγητή. Αν δεν αλλάξει κάτι δοκίμασε και από άλλη σελίδα και εδώ είμαστε να βοηθήσουμε.

Βασίλη έχεις δίκιο , δοκίμασα από άλλο laptop και όπως βλέπεις ( Ναυπλιάρα έτσι :):):) )
δουλεύει κανονικά .
Τι να πω , τα σιχτίρια των windows , στο DOS το ένα και ένα έκανε πάντα δύο.
Στα γαμο WINDOWS εξαρτάται από το update ...........

Σε ευχαριστώ πάντως για ολη την δουλειά που κάνεις για όλους εμάς και πίστεψέ με ξέρω πόσο σπασαρχ...... δικο είναι.
 
Προσωπικά δεν με κουράζει αλλά σέβομαι την άποψη που εκφράζετε αρκετοί εδώ μέσα. Παρόλα αυτά θα συμφωνήσω με τον Κώστα ότι χρειάζεται λίγος χρόνος για να το συνηθίσουμε. Θα κοιτάξω να βάλω μια φωτογραφία όπως παλιά αν και από Αμερική με αποτρέπουν και μάλιστα επιμένουν.
Ας μην μπούμε σε λεπτομέρειες δημόσια αλλά αν επιτρέπεται γιατί σε αποτρέπουν; Υπάρχει κάτι που βγαίνει κερδισμένο το forum από τον αποκλεισμό των styles ; Κράτα λίγο και μια πισινή για τους experts της πλατφόρμας, τους εκτός εταιρείας( xenforo). Μου είχαν δώσει την εντύπωση ότι προσπαθούν να ασκήσουν επιρροή στους ανά τον κόσμο ιδιοκτήτες για να κρατάνε ψηλά τις αξιολογήσεις τους και να ασκούν επιρροή. Αν από την άλλη σου έχει εξηγήσει τους λόγους και δεν αφορούν μόνο την αισθητική, όλα καλά. Μην ξεχνάς ότι σαν λαός και κουλτούρα έχουμε τελείως διαφορετική οπτική, για το αισθητικό και το όμορφο σε σχέση με τους Αμερικάνους.
Εμένα προσωπικά δεν με νοιάζει αφού το άσπρο δούλευα από την αρχή. Στα λέω πιο πολύ συμβουλευτικά γιατί και μένα μου λέγαν βγάλε αυτό, βγάλε εκείνο κτλ. Τα έβλεπα πρώτα στα δικά τους φορουμς και δεν μου άρεσαν.
 
Ας μην μπούμε σε λεπτομέρειες δημόσια αλλά αν επιτρέπεται γιατί σε αποτρέπουν; Υπάρχει κάτι που βγαίνει κερδισμένο το forum από τον αποκλεισμό των styles ; Κράτα λίγο και μια πισινή για τους experts της πλατφόρμας, τους εκτός εταιρείας( xenforo). Μου είχαν δώσει την εντύπωση ότι προσπαθούν να ασκήσουν επιρροή στους ανά τον κόσμο ιδιοκτήτες για να κρατάνε ψηλά τις αξιολογήσεις τους και να ασκούν επιρροή. Αν από την άλλη σου έχει εξηγήσει τους λόγους και δεν αφορούν μόνο την αισθητική, όλα καλά. Μην ξεχνάς ότι σαν λαός και κουλτούρα έχουμε τελείως διαφορετική οπτική, για το αισθητικό και το όμορφο σε σχέση με τους Αμερικάνους.
Εμένα προσωπικά δεν με νοιάζει αφού το άσπρο δούλευα από την αρχή. Στα λέω πιο πολύ συμβουλευτικά γιατί και μένα μου λέγαν βγάλε αυτό, βγάλε εκείνο κτλ. Τα έβλεπα πρώτα στα δικά τους φορουμς και δεν μου άρεσαν.
Ακριβώς αυτά έχω στο μυαλό μου Γιώργο! Τους έχω καταλάβει. Πιστεύω πως πλέον μπορώ να φιλτράρω ποτε μου λένε βλακείες. Τεσπα σχετικά με τα στυλ είχε πολύ δουλειά και εκείνη την ώρα μου έπεσαν πολλά μαζί.
 
Ρίξτε μια ματιά στο dark style όσοι θέλετε και αν υπάρχει κάτι που δεν μπορείτε να συνηθίσετε με τίποτα σας παρακαλώ ενημερώστε για να το φτιάξω!
Πως το βάζουμε το dark style ΜΠΙΛ;;
 
ανεβάζω την εικόνα στο imgur.
αντιγραφή διεύθυνσης εικόνας
κλικ στο εικονίδιο της εικόνας , μου ανοίγει παραθυράκι , κάνω paste , πατάω insert
και μου λέει "something went wrong , contact administrator ".

τι κάνω λάθος ρε παιδιά ???

πριν την αναβάθμιση δεν είχα πρόβλημα.

το μυστήριο λύθηκε και το λέω μήπως και το αντιμετωπίσει και κάποιος άλλος.

δεν ανεβαίνουν εικόνες από cloud .

πρέπει να είναι τοπικό μέσο.

τζάμπα τον έκραξα τον GATES ..........
 
Να ρωτήσω κάτι βρε παιδιά γιατί με την τεχνολογία δεν το ποληεχω.
Πώς μπορώ να απαντήσω σε παραπάνω από ένα μήνυμα από διαφορετικές σελίδες. Αν θυμάμαι καλά καλά είχε την επιλογή quote, δεν υπάρχει τώρα ή έχω στραβωμαρα; .sarcastic.
 
Να ρωτήσω κάτι βρε παιδιά γιατί με την τεχνολογία δεν το ποληεχω.
Πώς μπορώ να απαντήσω σε παραπάνω από ένα μήνυμα από διαφορετικές σελίδες. Αν θυμάμαι καλά καλά είχε την επιλογή quote, δεν υπάρχει τώρα ή έχω στραβωμαρα; .sarcastic.
Νομίζω πως απλά πατάς στο "Απάντηση" σε κάθε μήνυμα που θέλεις και σελίδα να αλλάξεις δεν χάνεται η απάντησή σου. Έχει και την δισκέτα στην γραμμή εργαλείων που μπορείς να χρησιμοποιήσεις.
 
Να ρωτήσω κάτι βρε παιδιά γιατί με την τεχνολογία δεν το ποληεχω.
Πώς μπορώ να απαντήσω σε παραπάνω από ένα μήνυμα από διαφορετικές σελίδες. Αν θυμάμαι καλά καλά είχε την επιλογή quote, δεν υπάρχει τώρα ή έχω στραβωμαρα; .sarcastic.
Νομίζω πως απλά πατάς στο "Απάντηση" σε κάθε μήνυμα που θέλεις και σελίδα να αλλάξεις δεν χάνεται η απάντησή σου. Έχει και την δισκέτα στην γραμμή εργαλείων που μπορείς να χρησιμοποιήσεις.
Αυτό που σου λέει ο Δημήτρης είναι Γιάννη. Πατάς σε όσα μηνύματα θες το "Απάντηση".
 
Back
Top