Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

εγώ επειδή είχα κάνει εγγραφή από το fb δεν κατάφερα να κάνω πάλι σύνδεση με τίποτα, όποτε έκανα τώρα στο forum. πάει ο λογαριασμός μου:eek:
Πες μου το παλιο σου username και θα ενώσω τους δύο λογαριασμούς σου στον τωρινό.
 
Βασιλη κατανοω οτι θελει δουλεια για να γινει. Απλως υπαρχουν και ατομα με ευαισθησιες στην οραση και το ασπρο φοντο κουραζει υπερβολικα
Ενεργοποίησε το night vision στο λειτουργικό του υπολογιστή ξεκουράζει τα μάτια.
 
Υπαρχουν κ εφαρμογες για night mode στα κινητα που προστατευει την οραση απ το μπλε φως που ειναι πολυ κουραστικο στα ματια. Εγω χρησιμοποιω αρκετο καιρο μια τετοια και χωρις αυτη, την νυχτα εχω προβλημα, με τυφλωνει το φως της οθονης!
 
ξαναδοκίμασα το imgur αλλά δεν ................
και το postimage επίσης δεν .........

φαίνεται ......... δεν με θέλει πλέον το forum .........:(:(:(

κάποιος αν ξέρει κάτι .
Εμένα έτρωγε κόλλημα στη φορητή συσκευή κι έκανα επανεκκίνηση τώρα δουλεύει κανονικά.
 
ανεβάζω την εικόνα στο imgur.
αντιγραφή διεύθυνσης εικόνας
κλικ στο εικονίδιο της εικόνας , μου ανοίγει παραθυράκι , κάνω paste , πατάω insert
και μου λέει "something went wrong , contact administrator ".

τι κάνω λάθος ρε παιδιά ???

πριν την αναβάθμιση δεν είχα πρόβλημα.
 
ανεβάζω την εικόνα στο imgur.
αντιγραφή διεύθυνσης εικόνας
κλικ στο εικονίδιο της εικόνας , μου ανοίγει παραθυράκι , κάνω paste , πατάω insert
και μου λέει "something went wrong , contact administrator ".

τι κάνω λάθος ρε παιδιά ???

πριν την αναβάθμιση δεν είχα πρόβλημα.
Στο imgur όταν ανεβάσεις την εικόνα πατα απάνω στην εικόνα που θες και το α σου βγάλει την επιλογή copy και δίπλα ένα βελάκι.πατα στο βελάκι και η δεύτερη επιλογή λέει get share links.διαλεξε την επιλογή bbc code forums.συρε απάνω να τη φωτίσεις και πάτα δίπλα το copy και είσαι έτοιμος
 
Ρε παίδες με ολη την καλή διαθεση πάντα , ειλικρινά δεν καταλαβαίνω πως γίνεται με την αναβάθμιση να έχουμε ενα τέτοιο περιβάλλον που πέρα απ το οτι στραβώνει ειναι κάπως .......ψυχρό και απρόσωπο.
Τα night vision του λειτουργικου ή οι εφαρμογές για night mode στα κινητα με βρίσκουν προσωπικά αντίθετο . Δεν γινεται καθε φορά να αλλάζω αυτα, για να μη με στραβώνει η ασπρίλα του φόρουμ.
 
Ουτε μου αρεσει αλλα θελω να το δουλεψω λιγο γιατι ηταν πολλα τα χρονια που βλεπαμε την ιδια εικονα κ η συνηθεια οπως ξερεις δυσκολα φευγει!!
 
Ρε παίδες με ολη την καλή διαθεση πάντα , ειλικρινά δεν καταλαβαίνω πως γίνεται με την αναβάθμιση να έχουμε ενα τέτοιο περιβάλλον που πέρα απ το οτι στραβώνει ειναι κάπως .......ψυχρό και απρόσωπο.
Τα night vision του λειτουργικου ή οι εφαρμογές για night mode στα κινητα με βρίσκουν προσωπικά αντίθετο . Δεν γινεται καθε φορά να αλλάζω αυτα, για να μη με στραβώνει η ασπρίλα του φόρουμ.
Ουτε μου αρεσει αλλα θελω να το δουλεψω λιγο γιατι ηταν πολλα τα χρονια που βλεπαμε την ιδια εικονα κ η συνηθεια οπως ξερεις δυσκολα φευγει!!

Προσωπικά δεν με κουράζει αλλά σέβομαι την άποψη που εκφράζετε αρκετοί εδώ μέσα. Παρόλα αυτά θα συμφωνήσω με τον Κώστα ότι χρειάζεται λίγος χρόνος για να το συνηθίσουμε. Θα κοιτάξω να βάλω μια φωτογραφία όπως παλιά αν και από Αμερική με αποτρέπουν και μάλιστα επιμένουν.
 
Last edited:
ανεβάζω την εικόνα στο imgur.
αντιγραφή διεύθυνσης εικόνας
κλικ στο εικονίδιο της εικόνας , μου ανοίγει παραθυράκι , κάνω paste , πατάω insert
και μου λέει "something went wrong , contact administrator ".

τι κάνω λάθος ρε παιδιά ???

πριν την αναβάθμιση δεν είχα πρόβλημα.
Γιώργο οι ρυθμίσεις σου είναι μια χαρά πάντως. Κάτι δεν κάνεις καλά ή υπάρχει κάποιο πρόβλημα στην συσκευή με την οποία σερφάρεις. Για δοκίμασε τα γνωστά...δηλαδή επανεκκίνηση, καθαρισμό cookies και χρήση άλλου περιηγητή. Αν δεν αλλάξει κάτι δοκίμασε και από άλλη σελίδα και εδώ είμαστε να βοηθήσουμε.
 
Προσωπικά δεν με κουράζει αλλά σέβομαι την άποψη που εκφράζετε αρκετοί εδώ μέσα. Παρόλα αυτά θα συμφωνήσω με τον Κώστα ότι χρειάζεται λίγος χρόνος για να το συνηθίσουμε. Θα κοιτάξω να βάλω μια φωτογραφία όπως παλιά αν και από Αμερική με αποτρέπουν και μάλιστα επιμένουν.
Για ποιο λογο επιμενουν?
 
Για ποιο λογο επιμενουν?
Γενικά για τα χρώματα έχουν κάνει έρευνα και η αλήθεια είναι ότι όταν προσπαθώ μόνος να αλλάξω κάτι, φτιάχνω ένα κομμάτι και χαλάει ένα άλλο. Στις απαντήσεις τους χρησιμοποιούν πολύ τα στατιστικά. Μου λένε δηλαδή ότι η χρησιμοποίηση μιας εικόνας αποσπά την προσοχή και ότι οι περισσότεροι χρήστες προτιμούν τα χρώματα που έχουμε στο default style. Τέλος πάντων έφτιαξα ένα dark style και μπορούν να το αλλάξουν όσοι θέλουν. Χρειάζομαι ακόμα χρόνο βέβαια για να φτιάξω όλες τις ρυθμίσεις και δυστυχώς κάποια δεν τα γνωρίζω. Υπομονή λοιπόν :)
 
Μπραβο ρε Μπιλ!! Περιμενα παντως να σου ελεγαν κατι πιο πειστικο :)
Κώστα είναι καλοί φίλε! Επειδή εδώ και 2 χρόνια που είμαι μόνος στην ιδιοκτησία έχω συζητήσει για να μάθω να ξέρεις πως σε πολλά πέφτουν διάνα. Η μεγάλη διαφορά είναι ότι αυτοί μιλάνε για φόρουμ με δεκάδες, εκατοντάδες χιλιάδες ή και εκατομμύρια χρήστες ενώ σε εμάς εδώ δεν ισχύει αυτό. Μου λένε πχ πολλές φορές όταν αλλάζω κάτι να μην διευκρινίζω κάτι γιατί πάντα θα βρεθούν μέλη που θα έχουν αντίθετη άποψη. Εγώ δεν μπορώ να λειτουργήσω έτσι όμως. Θεωρώ πως εμείς οι 100 - 150 που μιλάμε σχεδόν καθημερινά μπορούμε να συνεννοηθούμε. Τέλος πάντων υπομονή και θέληση να υπάρχει και όλα θα φτιάξουν!
 
Back
Top