Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Μπαίνοντας απο κινητό android σε ένα θέμα δεν με πηγαίνει στο πρώτο αδιαβαστο μήνυμα και ειναι κουραστικό να το βρεις, μηπως μπορεί να διορθωθεί αυτο ή να μπεί ένα κουμπί όπως αυτό που ανεβαζει πανω στην αρχή της σελιδας το οποίο θα μας πηγαίνει στο πρώτο αδιαβαστο μήνυμα;
 
Μπαίνοντας απο κινητό android σε ένα θέμα δεν με πηγαίνει στο πρώτο αδιαβαστο μήνυμα και ειναι κουραστικό να το βρεις, μηπως μπορεί να διορθωθεί αυτο ή να μπεί ένα κουμπί όπως αυτό που ανεβαζει πανω στην αρχή της σελιδας το οποίο θα μας πηγαίνει στο πρώτο αδιαβαστο μήνυμα;
Πάνω δεξιά έχει έναν κεραυνό,αυτός θα σε πηγαίνει στα τοπικ που έχουν νέα μηνύματα και θα σε ξεκινάει από το πρώτο αδιάβαστο!
 
Μπαίνοντας απο κινητό android σε ένα θέμα δεν με πηγαίνει στο πρώτο αδιαβαστο μήνυμα και ειναι κουραστικό να το βρεις, μηπως μπορεί να διορθωθεί αυτο ή να μπεί ένα κουμπί όπως αυτό που ανεβαζει πανω στην αρχή της σελιδας το οποίο θα μας πηγαίνει στο πρώτο αδιαβαστο μήνυμα;
Αν έχεις να μπεις στο θέμα πάρα πολύ καιρό τότε σωστά σε πηγαίνει στο πρώτο μήνυμα και όχι στο πρώτο αδιάβαστο μήνυμα. Αν μπήκες πρόσφατα σε ένα θέμα και έπειτα πάλι σε πετούσε στο πρώτο μήνυμα να μου το πεις για να το ψάξω. :)
 
Μήπως μπορεί κάποιος να μου πει που είναι στο κινητό η επιλογή για αλλαγή του στυλ της οθόνης?
Ψαχνω το ιδιο κ εγω!! Ενω στην αρχη μου το εμφανισε κανονικα τωρα αλλαξε το στυλ κ δεν βλεπω την επιλογη να το ξαναλλαξω!
 
Αν έχεις να μπεις στο θέμα πάρα πολύ καιρό τότε σωστά σε πηγαίνει στο πρώτο μήνυμα και όχι στο πρώτο αδιάβαστο μήνυμα. Αν μπήκες πρόσφατα σε ένα θέμα και έπειτα πάλι σε πετούσε στο πρώτο μήνυμα να μου το πεις για να το ψάξω. :)
Βασικά κανένα απο τα δύο. Κ συνεβαινε και πριν την αναβαθμιση ακόμα. Αν πχ ανοιξω 5 θεματα να δω, που μπορεί να τα ειχα ξανανοιξει την ιδια μερα ή την προηγούμενη, τα μισα ανοιγουν σωστά στο πρώτο αδιαβαστο μηνυμα και στα αλλα μισα θεματα ανοιγει στην σωστή σελίδα μεν αλλα σε τυχαίο μηνυμα, πηγαίνει είτε μεσα στα αδιάβαστα ειτε στα διαβασμένα,οχι στο πρωτο αδιαβαστο οπως θα επρεπε
 
Η επιλογή του στυλ για τα μέλη έχει απενεργοποιηθεί και δεν θα ενεργοποιηθεί. Οπότε μην το ψάχνετε παλικάρια.
Γιατι ρε Μπιλ? Ειναι κουραστικο για καποιους το ασπρο φοντο!! Θα το ηθελα πισω:)
Μα καλα... θα εχουν το προνομιο οι επισκεπτες κ δεν θα το εχουν τα μελη? Μηπως να γινοταν το αντιθετο?:)
 
Γιατι ρε Μπιλ? Ειναι κουραστικο για καποιους το ασπρο φοντο!! Θα το ηθελα πισω:)
Μα καλα... θα εχουν το προνομιο οι επισκεπτες κ δεν θα το εχουν τα μελη? Μηπως να γινοταν το αντιθετο?:)
Γιατί είναι παρα πολύ δύσκολο και κουραστικό να φτιαχτούν κάποια πράγματα τρεις φορές. Είναι τεχνικό το θέμα. Σκέψου ότι το φόρουμ φτιάχνεται από την αρχή σε παρα πολλά πράγματα. Έχοντας τρία στυλ πρέπει να τα κάνουμε επι τρία όλα αυτά! Υπομονή Κώστα είναι θέμα χρόνου να συνηθίσεις. Το συγκεκριμένο στυλ είναι το καλύτερο από σχεδόν όλες τις απόψεις.
 
Στην κορυφή της σελίδας,μέσα στο πλαίσιο του Logo και εκεί που είναι το όνομά μας,οι ειδοποιήσεις, η αναζήτηση κλπ, τα εικονίδια και η γραμματοσειρά, η άσπρη είναι όλα πολύ αμυδρά και δεν διακρίνονται καλά(είναι κουραστικά).
Μήπως θα ήταν εφικτό να αλλάξει το χρώμα ή να κατέβουν πιο κάτω ,στο ύψος που είναι οι Νέες Δημοσιεύσεις;
Διαμαντή βάλε μου ένα screenshot σε παρακαλώ γιατί δεν μπορώ να καταλάβω τι λες.
 
Γιατι ρε Μπιλ? Ειναι κουραστικο για καποιους το ασπρο φοντο!! Θα το ηθελα πισω:)
Μα καλα... θα εχουν το προνομιο οι επισκεπτες κ δεν θα το εχουν τα μελη? Μηπως να γινοταν το αντιθετο?:)
Επίσης, κανείς επισκέπτης δεν έχει περισσότερα προνόμια από ένα μέλος. Μάλλον κάτι μπέρδεψες ή κάτι δεν καταλαβαίνω εγώ :)
 
Διαμαντή βάλε μου ένα screenshot σε παρακαλώ γιατί δεν μπορώ να καταλάβω τι λες.
6.png
 
Η επιλογή του στυλ για τα μέλη έχει απενεργοποιηθεί και δεν θα ενεργοποιηθεί. Οπότε μην το ψάχνετε παλικάρια.

Οκ Βασιλη. Θελει το χρονο του να το συνηθισεις, και το ασπρο γραμμα στο μαυρο φοντο ειναι σαφως πιο ξεκουραστο. Παρολα αυτα, θα το συνηθισουμε
 
Back
Top