Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Δεν ξερω αν ειναι εφικτο να γινει
αλλα λειπουν τα στοιχεια των Μελων αριστερα στην εικονα που εμφανιζοταν πχ ονομα-περιοχη κτλ
και βοηθουσε και τις Παλιοσειρες :pαλλα και τους Νεοσυλλεκτους :pνα γνωριζουν ονοματα τοπους καταγωγης κτλ
Βεβαια αν πατησεις επανω στην εικονα του Μελους εμφανιζονται τα στοιχεια αλλα ειναι λιγο βαρετο .my man.
Κατα τα αλλα με τις νεες αλλαγες το Φορουμ μαμαει
και πρεπει να γινει μια πρατινο-συναντηση bbq2.drunk.για τα καλοριζικα .my man.
Ok το έφτιαξα και αυτό!
 
Δε θέλω να σε ζαλίζω γιατί κατανοω ότι έχεις κι άλλα να κάνεις αλλά εκεί δεν υπάρχει στο κινητό μου.δε πειράζει κάποια στιγμή θα βρεθει:)
Θα το ψάξω και θα επανέλθω Ευριπίδη, δεν με κουράζεις. Ότι θέλετε να το λέτε και θα το φτιάξω εν καιρώ!
 
Θα το ψάξω και θα επανέλθω Ευριπίδη, δεν με κουράζεις. Ότι θέλετε να το λέτε και θα το φτιάξω εν καιρώ!
Βασιλη εμενα δεν μου βγαζει τον κεραυνο πανω δεξια δηπλα απο το καμπανακη...μπαινω με ταμπλετ και αντροιντ....
Ξερης τη γηνετε...???
 
Εμένα μ άρεσε. Είναι πιο άμεσο. Στο μενού εάν γίνετε κάποιες οι επιλογές στα ελληνικά και αν γίνεται τουλάχιστον για κινητά και σμαρτ εδώ κάπως να σουλουπωθει και να γίνει πιο οικείο για τέτοιες συσκευές. Μέσα σε αυτά το ανέβασμα φωτός...

Επίσης έχω ένα θέμα με την προβολή τελευταίων δημοσιεύσεων. Κατατοπισεμε
 
Last edited:
Στην κορυφή της σελίδας,μέσα στο πλαίσιο του Logo και εκεί που είναι το όνομά μας,οι ειδοποιήσεις, η αναζήτηση κλπ, τα εικονίδια και η γραμματοσειρά, η άσπρη είναι όλα πολύ αμυδρά και δεν διακρίνονται καλά(είναι κουραστικά).
Μήπως θα ήταν εφικτό να αλλάξει το χρώμα ή να κατέβουν πιο κάτω ,στο ύψος που είναι οι Νέες Δημοσιεύσεις;
 
Back
Top