Επιλογή κατάλληλου choke (τσοκ)

Δεν θέλω να αγοράσω απλά τα έβαλα διπλα δίπλα και είναι στο ίδιο σημείο το σπείρωμα το βίδωσα και ήταν εντάξει καθαρά από περίεργεια το ρώτησα
Είσαι εκτός προδιαγραφων μπορεί να αντέξει μπορεί να ανοίξει σαν τριαντάφυλλο.
 
Είσαι εκτός προδιαγραφων μπορεί να αντέξει μπορεί να ανοίξει σαν τριαντάφυλλο.
Συμφωνώ ότι είμαι εκτός αλλά το έχω δει ότι το κάνουν αρκετοί. Από θέμα αντοχής τα νέα τσοκ πιστεύω είναι πιο γερά λόγο των ατσάλινων σκαγιων που χρησιμοποιούνται
 
Συμφωνώ ότι είμαι εκτός αλλά το έχω δει ότι το κάνουν αρκετοί. Από θέμα αντοχής τα νέα τσοκ πιστεύω είναι πιο γερά λόγο των ατσάλινων σκαγιων που χρησιμοποιούνται
Με τόσα λεφτά που χαλάμε γύρω από το κυνήγι πιστεύεις ότι αξίζει να γλιτώσεις κάτι από εκεί;
 
Όχι σου είπα ήταν καθαρά θέμα απορίας
Καλο ειναι να βαζουμε αυτα που λεει το manual του οπλου μας. Και οχι οτι μας λενε η αλλοι ,οτανγινει μαλακια τα λεφτα δεν θα μας τα δωσουν η 《αλλοι》παντα μιλαω φιλικα
 
Last edited:
Μπορώ να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος να μου πει αν υπάρχει άλλος εκτός από τον Μανδηλαρά που να φέρνει τα kiks smoke για την παλιά την cryo που έχει το σπείρωμα στην κορυφή. Επικοινώνησα μαζί του και μου είπε ότι δεν φέρνει τα συγκεκριμένα.
 
Μπορώ να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος να μου πει αν υπάρχει άλλος εκτός από τον Μανδηλαρά που να φέρνει τα kiks smoke για την παλιά την cryo που έχει το σπείρωμα στην κορυφή. Επικοινώνησα μαζί του και μου είπε ότι δεν φέρνει τα συγκεκριμένα.
Ποιό kicks θέλεις και για τι κυνήγι?
 
Μπορώ να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος να μου πει αν υπάρχει άλλος εκτός από τον Μανδηλαρά που να φέρνει τα kiks smoke για την παλιά την cryo που έχει το σπείρωμα στην κορυφή. Επικοινώνησα μαζί του και μου είπε ότι δεν φέρνει τα συγκεκριμένα.
Δεν βγάζει για αυτήν την Benelli....μόνο αν βάλεις με optima σπείρωμα
Έχει ο John papas στην Δράμα είναι ο κατασκευαστής φυσιγγίων sonic
 
Back
Top