Επιλογή κατάλληλου choke (τσοκ)

Παίδες σόρρυ κιόλας αλλά λίγος σεβασμός προς αυτά τα πρόσωπα δε βλάπτει ίσα ίσα μάλιστα.....
Έχεις απόλυτο δικιο Γιάννη...

Λέμε κ καμια μαλακία έτσι για το χαβαλε.....

Να είσαι σίγουρος ότι όλους αυτους τους Ήρωες(όπως κ του '40) τους σεβόμαστε, τους τιμάμε, κ τους χρωστάμε τα παντα........
Εν αντίθεση με κάποιους σημερινούς δήθεν ήρωες-πατριωτες που μας έχουν χαντακωσει κ δεν ξέρουμε αν κ ποτε θα ξεμπλεξουμε.........
 
Παύλο πήγαινε απορία Με τα τσοκ, πρώτη σελίδα . Τα έχει μέτρησει ο Άρης. 18,7 στον 18,6 αυλό. Εγώ έχω μετρήσει 18,8 αλλά μπορεί να είναι λάθος. Σίγουρα πάντως είναι πιο ανοιχτό από 5αρι. Καί ναι στα 28 μέτρα γεμίζει πολύ καλά όλο τον πίνακα με 8αρια.Το δοκίμασα τις προάλλες με τον zamorano αλλά ο λακαμας δεν έβγαλα φωτογραφία. Ξεχασα, είναι από Optima hp
 
Παύλο πήγαινε απορία Με τα τσοκ, πρώτη σελίδα . Τα έχει μέτρησει ο Άρης. 18,7 στον 18,6 αυλό. Εγώ έχω μετρήσει 18,8 αλλά μπορεί να είναι λάθος. Σίγουρα πάντως είναι πιο ανοιχτό από 5αρι. Καί ναι στα 28 μέτρα γεμίζει πολύ καλά όλο τον πίνακα με 8αρια.Το δοκίμασα τις προάλλες με τον zamorano αλλά ο λακαμας δεν έβγαλα φωτογραφία. Ξεχασα, είναι από Optima hp
Κώστα αν είναι πιο ανοιχτό σίγουρα είναι το skeet eu το οποίο είναι πιο ανοιχτό απο τον κύλινδρο,,θα τσεκάρω

σε ευχαριστώ !
 
Back
Top