Επιλογή κατάλληλου choke (τσοκ)

"our card shooter chokes are specifically intended for shooting paper targets"

Μανούλα για σένα δηλαδή Βασίλη, που τουφεκας χαρτόνια!🤣🤣🤣🤣🤣
Τι να κάνω Λεωνίδα ... έλεγαν ότι οι Benelli είναι ντιπ άχρηστες, τους πίστεψα ο καημένος και σκότωσα καμιά 60αριά χαρτιά μέχρι να καταλάβω ότι έλεγαν μαλακίες.

Περιττό να σου πω ότι όλα τα χαρτιά πέθαναν αμέσως, κανένα φτερουγαριά 🤣
 
Σήμερα ,άσχετο‼️ έκανα καμία 100στη ξηρές επωμισεις‼️κοιτώ,κλείνω μάτια επωμιζω,ανοίγω μάτια‼️οι πρώτες ήταν βάρκα γυαλο....μια αριστερά μια δεξιά,πάνω κάτω.....μεεεεεετα όμως ....ότι κοίταζα ήταν κεντραρισμενο‼️ κ απ' τη ρίγα ένα ΤΙ έβλεπα‼️
Που οφείλεται αυτό ρε @leo❓ (είχα να επωμισω από πέρσι)
 
Last edited:
Σήμερα ,άσχετο‼️ έκανα καμία 100στη ξηρές επωμισεις‼️κοιτώ,κλείνω μάτια επωμιζω,ανοίγω μάτια‼️οι πρώτες ήταν βάρκα γυαλο....μια αριστερά μια δεξιά,πάνω κάτω.....μεεεεεετα όμως ....ότι κοίταζα ήταν κεντραρισμενο‼️ κ απ' τη ρίγα ένα ΤΙ έβλεπα‼️
Που οφείλεται αυτό ρε @leo❓ (είχα να επωμισω από πέρσι)
αλειθωρισες!
 
Μας δουλεύουν ρε Μπίλυ❓😆βγάλανε τσοκ για χαρτο κυνηγούς❓❓❓😆😆😆😆😆
Για όσους δεν ξέρουν στο "card shooting" βάζουν ένα τραπουλόχαρτο σε μεγάλες αποστάσεις και νικάει όποιος βάλει τα περισσότερα σκάγια σε αυτό.
Ζητούμενο φυσικά η υπέρτατη συγκέντρωση και η σκόπευση.
Το χαρτί απ' όσο ξέρω είναι σταθερό, δεν το πετάνε στον αέρα.

Περισσότερες πληροφορίες από τον κύριο @Tolis SBE1
Αυτός μου το σφύριξε το USA παιχνίδι.

ps
Αν το πετούσαν στον αέρα ο Τολάρας θα το βάραγε με μονόβολο !!!
 
Για όσους δεν ξέρουν στο "card shooting" βάζουν ένα τραπουλόχαρτο σε μεγάλες αποστάσεις και νικάει όποιος βάλει τα περισσότερα σκάγια σε αυτό.
Ζητούμενο φυσικά η υπέρτατη συγκέντρωση και η σκόπευση.
Το χαρτί απ' όσο ξέρω είναι σταθερό, δεν το πετάνε στον αέρα.

Περισσότερες πληροφορίες από τον κύριο @Tolis SBE1
Αυτός μου το σφύριξε το USA παιχνίδι.

ps
Αν το πετούσαν στον αέρα ο Τολάρας θα το βάραγε με μονόβολο !!!
Δεν πα'ι'εν καλά ρε‼️
 
Ο Τσακ Νόρις μόνο μπορούσε να φάει ξύλο απ' τον Μπρους Λη ‼️ως 3❓φορές παγκόσμιος πρωταθλητής στο φουλ κοντάκτ... πρόδρομος του κιξμποξινγκ‼️
σιγά τα ωα
Ο Τσακ Νόρις μόνο μπορούσε να δειρει τον μπρους λη άνετα στο Λος Αντζελες κι ας βρίσκονταν ο μπρους στο χονγκ κονγκ .very funny.

Τσακ Νόρις
ο μόνος που μπορεί να σε πλακώσει από 10.000 μίλια μακρυά .very funny.
 
Back
Top