Διάφορα μηνύματα

Φάτε μάτια ψάρια.Τι όχι; Κουτσομούρα,προσφυγάκια και μπακαλιαράκια.Και το κυριότερο χόρτα πολυτελείας!!!!Ερωτώ υπάρχει πιο νόστιμο ψάρι από την κουτσομούρα;;;;!!!! Άντε η παλαμίδα την συναγωνίζεται.View attachment 36541

Το κουτσομουρακι είναι το αγαπημένο μου. Το θεωρώ απ' τα ποιο γευστικά
 
Φάτε μάτια ψάρια.Τι όχι; Κουτσομούρα,προσφυγάκια και μπακαλιαράκια.Και το κυριότερο χόρτα πολυτελείας!!!!Ερωτώ υπάρχει πιο νόστιμο ψάρι από την κουτσομούρα;;;;!!!! Άντε η παλαμίδα την συναγωνίζεται.View attachment 36541
Με τρελλαίνει, νηστικός όλη μέρα, κάνω υπομονή, αύριο απόγευμα είμαι Ελλάδα ..., και θα δείτε...
 
Φάτε μάτια ψάρια.Τι όχι; Κουτσομούρα,προσφυγάκια και μπακαλιαράκια.Και το κυριότερο χόρτα πολυτελείας!!!!Ερωτώ υπάρχει πιο νόστιμο ψάρι από την κουτσομούρα;;;;!!!! Άντε η παλαμίδα την συναγωνίζεται.View attachment 36541
Επειδη ειναι τηγανισμενα και δεν φαινονται καλα,ειχαν "μουστακια" οταν τα πηρες?
Τι χρωμα ειχαν?
 
Θόδωρα σε χθεσινό νομίζεις ότι μιλάς; Νομίζεις ότι είναι μαιμού ρε μαιμού; .yelling.
Οχι ρε,δεν κανω καυλαντα τωρα,σοβαρα σε ρωταω...
Μοιαζουν πολυ οι κουτσομουρες με τα μπαρμπουνια.Στο χρωμα διαφερουν και στο γεγονος οτι τα δευτερα εχουν μουστακια.
 
Last edited:
Φάτε μάτια ψάρια.Τι όχι; Κουτσομούρα,προσφυγάκια και μπακαλιαράκια.Και το κυριότερο χόρτα πολυτελείας!!!!Ερωτώ υπάρχει πιο νόστιμο ψάρι από την κουτσομούρα;;;;!!!! Άντε η παλαμίδα την συναγωνίζεται.View attachment 36541
Εισαι αρχοντας.Σου ευχομαι παντα να καλοπερνας με αυτα τα εξαιρετικα εδεσματα.
 
Ο Σωτηροπουλος είναι εδώ και μιλάει ο άνθρωπος αναλυτικά και συγκεκριμένα.

Με ωραία παραδείγματα κτλ....τι άλλο να κάνει δηλαδη;

Να λέει παραβολές όπως τον Ιησού Χριστό;

Εγώ δεν ασχολούμαι καθόλου με τα τσοκ και πάντα διαβάζω το θέμα με τα brain μήπως και δω καμία δημοσίευση του να ξεστραβωθω να μάθω κάτι.

Καλό θα είναι για εμάς να είναι εδώ.
Δεν έχουμε εδω πολλούς τέτοιους.

Και το λέω διότι πραγματικά με ενδιαφέρουν όσα λέει....Και καλά και κατανοητά τα λέει και δεν πρόκειται να τα ακούσουμε από αλλού.

Και αν ποτέ πάρω ένα τέτοιο τσοκ θα είναι πιο πολυ για τον χρόνο που ξοδεύει εδώ και για το ότι είναι ελληνικό προϊόν πάρα για το ότι χρειάζομαι τσοκ.
 
Ο Σωτηροπουλος είναι εδώ και μιλάει ο άνθρωπος αναλυτικά και συγκεκριμένα.

Με ωραία παραδείγματα κτλ....τι άλλο να κάνει δηλαδη;

Να λέει παραβολές όπως τον Ιησού Χριστό;

Εγώ δεν ασχολούμαι καθόλου με τα τσοκ και πάντα διαβάζω το θέμα με τα brain μήπως και δω καμία δημοσίευση του να ξεστραβωθω να μάθω κάτι.

Καλό θα είναι για εμάς να είναι εδώ.
Δεν έχουμε εδω πολλούς τέτοιους.

Και το λέω διότι πραγματικά με ενδιαφέρουν όσα λέει....Και καλά και κατανοητά τα λέει και δεν πρόκειται να τα ακούσουμε από αλλού.

Και αν ποτέ πάρω ένα τέτοιο τσοκ θα είναι πιο πολυ για τον χρόνο που ξοδεύει εδώ και για το ότι είναι ελληνικό προϊόν πάρα για το ότι χρειάζομαι τσοκ.
Εάν θέλει να είναι να είναι φίλε μου ,εάν δεν θέλει με το ζόρι δεν γίνεται.Μεσα σε ένα φόρουμ θα γραφτούν πολλές απόψεις κάποιες σωστές κάποιες λάθος ,κάποιες από γνώστες κάποιες από ημιμαθείς και κάποιες από άσχετους ,φιλτράρουμε για πάρτη μας τα λεγόμενα και πάμε παρακάτω . .
 
Back
Top