Διάφορα μηνύματα

Περιοχή
Καναδάς
Ο Χαρδαλιας δεν εβγαλε απαγορευση για τον Λαμπρο αλλα αδικη απαγορευση για ολους που μας πονεσε παρα πολυ.Αν εχεις προσωπικα με καποιον στειλτου προσωπικο μνμ να τελειωνουμε.Αυτο που εγραψες δεν σε τιμαει.Αν εσυ θεωρεις οτι ηταν οκ και θελεις η συζητηση να γινεται σε αυτο το επιπεδο εγω δεν εχω κατι αλλο να σου πω υπαρχει και η διαχειρηση.
Δεν σε είδα φίλε μου 4 μέρες τώρα που ο Λάμπρος με υπερβολική τάση ειρωνίας αναφέρεται σε τόξο κυνηγούς , να του κανείς επίπληξη …γιατί ;;;; Τώρα με αυτά τα περί διαχείρισης τι υπονοείς ;…. Εγώ δεν κρύβομαι αδερφέ , ότι είναι να πω σε καποιον θα το πω και εσένα δεν σε λένε Λαμπρό οποτε ως προς τι το δικηγορηλικι ; Εσένα κακώς στο έκοψε προφανώς …

Last edited:

XDM

Όνομα
Πετρος
Δεν σε είδα φίλε μου 4 μέρες τώρα που ο Λάμπρος με υπερβολικές τάσεις ειρωνίας αναφέρεται σε τόξο κυνηγούς , να του κανείς επίπληξη …γιατί ;;;; Τώρα με αυτά τα περί διαχείρισης τι υπονοείς ;…. Εγώ δεν κρύβομαι αδερφέ , ότι είναι να πω σε καποιον θα το πω και εσένα δεν σε λένε Λαμπρό οποτε ως προς τι το δικηγορηλικι ; Εσένα κακώς στο έκοψε προφανώς …
Αν εννοεις οτι εχω φιλικη σχεση με τον Λαμπρο πεφτεις εξω.Ουτε που τον ξερω τον ανθρωπο οπως και εσενα αλλωστε.Δεν ειμαι δικηγορος κανενος,ουτε ειμαι καποιος για να κανω επιπληξη.Σας σεβομαι ολους ανεξαρτητα αν συμφωνω ή οχι.Παρακολουθω απο την αρχη το θεμα με ενδιαφερον.Πηρα θεση γιατι νιωθω οτι αυτο που ειπες με θιγει.Αν πιστευεις οτι ο Λαμπρος ειρωνευεται κλπ ή ο Λαμπρος αντιστοιχα πιστευει κατι για σενα δεν με ενδιαφερει καθολου,δεν μου πεφτει λογος.

Περιοχή
Καναδάς
Αν εννοεις οτι εχω φιλικη σχεση με τον Λαμπρο πεφτεις εξω.Ουτε που τον ξερω τον ανθρωπο οπως και εσενα αλλωστε.Δεν ειμαι δικηγορος κανενος,ουτε ειμαι καποιος για να κανω επιπληξη.Σας σεβομαι ολους ανεξαρτητα αν συμφωνω ή οχι.Παρακολουθω απο την αρχη το θεμα με ενδιαφερον.Πηρα θεση γιατι νιωθω οτι αυτο που ειπες με θιγει.Αν πιστευεις οτι ο Λαμπρος ειρωνευεται κλπ ή ο Λαμπρος αντιστοιχα πιστευει κατι για σενα δεν με ενδιαφερει καθολου,δεν μου πεφτει λογος.
Αναφέρθηκα στον Λαμπρό και του απάντησα και εσυ γενίκευσες το σχόλιο …. Αν είχα αναφερθεί γενικά τότε πολύ καλά θα έκανες να διαμαρτυρηθείς … από την στιγμή που αναφέρθηκα στον Λαμπρο , Ασε να το λύσουμε εγώ και ο Λάμπρος . Ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση .

• Like
Reactions: XDM
Περιοχή
Καλάβρυτα ή Βερολίνο
Όνομα
Theodoros
Ααααχχχ!!!!Αυτη ειναι ζωη!
Καναπεδαρα,ουισκι,παγος,ξηροκαρπια και Hunterslife!!
Ο συνονόματος έχει δίκιο, ας ηρεμήσουν λίγο τα πνεύματα και ας σκεφτούμε πώς μπορούμε συλλογικά (πού είναι ο @Μονήρης; ;) )να προωθήσουμε τα κοινά ενδιαφέροντά μας - και είναι περισσότερα από αυτά που μας χωρίζουν.

Όνομα
Νίκος
Καλημερα σας!!!
Εχω την εντυπωση....οτι με τις ειρωνειες προσβολες....και δηλωσεις περι χαρδαλια....του .sex hard. την
ΜΑΝΑ του θεματος!!!!
Τα βιντεο δεν ''σωνουν'' την κατασταση.....ή το θεμα!!!
Αν ειναι να συνεχισετε ετσι.....καλυτερα να λαβει μετρα η Διαχεισηση....και ας κλεισει το θεμα....
Ετσι και αλλιως.....το χαλασατε.....το ξεσκισατε....Δεν επιτρεπετε να γραφονται τετοια πραγματα για χαρδαλια!!!
Λυπαμαι πολυ για αυτα που διαβαζω.....και δεν κανω τον δικηγορο κανενός....απλα εκανα εμετο!!!!:(

Περιοχή
Καναδάς
Καλημερα σας!!!
Εχω την εντυπωση....οτι με τις ειρωνειες προσβολες....και δηλωσεις περι χαρδαλια....του .sex hard. την
ΜΑΝΑ του θεματος!!!!
Αν ειναι να συνεχισετε ετσι.....καλυτερα να λαβει μετρα η Διαχεισηση....και ας κλεισει το θεμα....
Ετσι και αλλιως.....το χαλασατε.....το ξεσκισατε....Δεν επιτρεπετε να γραφονται τετοια πραγματα για χαρδαλια!!!
Λυπαμαι πολυ για αυτα που διαβαζω.....και δεν κανω τον δικηγορο κανενός....απλα εκανα εμετο!!!!:(
Δικηγόρος?

Περιοχή
καρδιτσα-λιμνη πλαστηρα.....
Όνομα
Λάμπρος
Δεν σε είδα φίλε μου 4 μέρες τώρα που ο Λάμπρος με υπερβολική τάση ειρωνίας αναφέρεται σε τόξο κυνηγούς , να του κανείς επίπληξη …γιατί ;;;; Τώρα με αυτά τα περί διαχείρισης τι υπονοείς ;…. Εγώ δεν κρύβομαι αδερφέ , ότι είναι να πω σε καποιον θα το πω και εσένα δεν σε λένε Λαμπρό οποτε ως προς τι το δικηγορηλικι ; Εσένα κακώς στο έκοψε προφανώς …
Ποια ειρωνία.? Εγώ χιούμορ έκανα στο Στέφανο. Τον πείραξε? Τον ζήτησα δημόσια συγνώμη. Ο Χαρδαλιάς αυτό που είπες το έκανε σε 200000 κυνηγούς. Σε εμένα προσωπικά ούτε μια μέρα. Γιατί τυγχάνει να είμαι σε επαρχία όπως είπες στο καφενείο του χωριού μου και δεν έχασα κυνήγι. Τα υπόλοιπα παιδιά σε όλη την Ελλάδα έκλεισε μέσα στο σπίτι.

Μήπως είσαι από δαυτους που μπαίνουν και κάνουν το σάιτ μπαχαλο.

Περιοχή
Όνομα
Λάμπρος
Καλημερα σας!!!
ΜΑΝΑ του θεματος!!!!
Καλημέρα κύριε Νίκο....

Περιοχή
Καναδάς
Ποια ειρωνία.? Εγώ χιούμορ έκανα στο Στέφανο. Τον πείραξε? Τον ζήτησα δημόσια συγνώμη. Ο Χαρδαλιάς αυτό που είπες το έκανε σε 200000 κυνηγούς. Σε εμένα προσωπικά ούτε μια μέρα. Γιατί τυγχάνει να είμαι σε επαρχία όπως είπες στο καφενείο του χωριού μου και δεν έχασα κυνήγι. Τα υπόλοιπα παιδιά σε όλη την Ελλάδα έκλεισε μέσα στο σπίτι.

Λάμπρο καλημέρα..λεει ο κόσμος.

Περιοχή
Καναδάς

Ελα μωρε τωρα σε επιασαν οι αγαπες για τους 200.000 , πας να τηνκανεις γυριστή τωρα την τριπλα.... ειρωνεία ψευτο μαγκιές με υποβοσκουσα απειλή και τωρα βγαινεις να μου πεις οτι εκανες καλαμπουρακι , ασε μας παιδι μου σε παρακαλω ...

Όνομα
Νίκος
Καλημέρα κύριε Νίκο....

Kαλημερα Λαμπρο !!!! Το πεταλωμα μου σημερα στο βουνο...το κατι ''αλλο''.... :D

Η γνωμη μου ειναι...''σταματα το'' εδω....Οπως βλεπεις...το ''πραγμα'' συνεχιζεται....Τις καρδιες μας
χαλαμε και τιποτα αλλο!!!
Κακαρισμα πολυ...και αυγο τιποτα...= λογια - λογια -λογια - ουσια καμια....

Και εγω σταματω εδω. _

Περιοχή
Όνομα
Λάμπρος
Kαλημερα Λαμπρο !!!! Το πεταλωμα μου σημερα στο βουνο...το κατι ''αλλο''.... :D

Η γνωμη μου ειναι...''σταματα το'' εδω....Οπως βλεπεις...το ''πραγμα'' συνεχιζεται....Τις καρδιες μας
χαλαμε και τιποτα αλλο!!!
Κακαρισμα πολυ...και αυγο τιποτα...= λογια - λογια -λογια - ουσια καμια....

Και εγω σταματω εδω. _
Αυτά τα πέταλα δεν ξεχνιούνται με τίποτα. Γεια σου κυρ Νίκο πεταλωτή.. ΧΑ ΧΑ ΧΑ

Περιοχή
περιστερι-αρτεμιδα-ανδρος
Όνομα
Δημητρης
Πολλά τα μικρά σήμερα, λιγότερα Μαρτινια, κ ακόμα πιο λίγα τα πρασινα. Κάναμε μια ωραία έναρξη, με καλή παρεα ,View attachment 32518φαγητό κ καθόλου υπνο.....!
Βάλτε μια ωραία φωτογραφία με αυτή την καρπωση... Δεν είναι καθόλου ωραια πάνω στο καπώ κατά την γνώμη μου

Όνομα
Δημήτρης
Να υπενθυμίσω ξανά κάποιον όρο χρήσης σχετικά με τις φωτογραφίες.

https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Γενικές-Ανακοινώσεις.878/post-485012

Για να μην υπάρχει καμία παρεξήγηση, δεν αναφέρομαι στο κομμάτι του επιτρεπόμενου αλλά στο κομμάτι του αισθητικού και του σεβασμού που πρέπει να δείχνουμε στα θηράματα μας. Και εγώ στο παρελθόν έχω ανεβάσει καπό με θηράματα αλλά ήταν λάθος. Φτιάξτε ένα όμορφο μπουκέτο, βάλτε τον σκύλο σας μέσα, το όπλο και τον συνκυνηγό σας και βγάλτε μια όμορφη φωτογραφία. Δεν χρειάζεται να δούμε όλα τα θηράματα που καρπωθήκατε, την ανάμνηση και το κέφι σας θέλουμε να μοιραστείτε.

Καλή συνέχεια.
Μας κοροιδευεις??? Ελλειψη σεβασμου το καπό? Και πεταγμενα στο χώμα τι είναι?

Vasilis

Administrator
Περιοχή
Σλοβακία
Όνομα
Βασίλης
Μας κοροιδευεις??? Ελλειψη σεβασμου το καπό? Και πεταγμενα στο χώμα τι είναι?
Όχι δεν σας κοροϊδεύω. Και πεταγμένα στο χώμα με παρόμοιο τρόπο είναι το ίδιο μη αποδεκτό.

Όνομα
Δημήτρης
Όχι δεν σας κοροϊδεύω. Και πεταγμένα στο χώμα με παρόμοιο τρόπο είναι το ίδιο μη αποδεκτό.
Γνωρίζεις τις πουλιαστρες αποκλειστικά για υδροβια? Με τέτοιες είναι κρεμασμένα όλα τα παπια, χωρίς κανένα να είναι κατακρεουργημένο, χωρις κανένα να είναι μασημενο, χωρίς κανένα να είναι ματωμένο, χωρίς κανένα να είναι λασπομενο. Όποτε φίλε μου Βασιλη μην αναφέρεις σε εμένα τον σεβασμό επάνω στο θήραμα... Μάλλον έχεις μπερδευτεί??....

Vasilis

Administrator
Περιοχή
Σλοβακία
Όνομα
Βασίλης
Γνωρίζεις τις πουλιαστρες αποκλειστικά για υδροβια? Με τέτοιες είναι κρεμασμένα όλα τα παπια, χωρίς κανένα να είναι κατακρεουργημένο, χωρις κανένα να είναι μασημενο, χωρίς κανένα να είναι ματωμένο, χωρίς κανένα να είναι λασπομενο. Όποτε φίλε μου Βασιλη μην αναφέρεις σε εμένα τον σεβασμό επάνω στο θήραμα... Μάλλον έχεις μπερδευτεί??....
Δημήτρη το μήνυμα μου δεν ήταν προς εσένα αλλά προς όλους. Μαζί με την φωτογραφία σου διέγραψα και μερικές ακόμα. Οπότε μην το παίρνεις προσωπικά. Αν θέλεις μπορούμε να συνεχίσουμε την κουβέντα με πμ για να μην χαλάμε το θέμα και κουράζουμε τους συναδέλφους.

Όνομα
Δημήτρης
Το παιρνω προσωπικα γιατί αναφερθηκες μόνο σε εμένα (καπο),και κατέβασες μόνο την δικιά μου φωτο.Το θεωρώ άδικο να βλέπω εδώ μέσα διαλυμένα πουλια αλλα λίγα και να μην τρέχει τίποτα, κ να ασχολειστε με τα πεντακαθαρα αλλά πολλα....