Διάφορα μηνύματα

Περιοχή
ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΤΥΛΙΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Σε σας που "βριζετε" οπως λες και που χρησιμοποιειτε επιθετα οπως "Καραουλης", πιστευεις οτι υποχρεουται να σας ενημερωσει η ΚΣΕ :
Αν οι ενημερωσεις του Καραουλη ηταν σαν τα περσινα του βιντεο στο youtube
να μας λειπει
καλυτερα να απευθυνθουμε σε ταρω-χαρτομαντεια

Περιοχή
Κερατσίνι - Αργολίδα
Όνομα
Κυριάκος
ο Καραουλοεπαναστατης να με ενημερώσει , γιατί μου τα παίρνει τόσα χρόνια και μου τα ζητάει και παλι?
Στο χέρι μας είναι αντί για τα λεφτά μας, να πάρει τα αυτά μας.
Όλοι σε ανεξάρτητους και άστον να πάει να .sex hard.

Όνομα
Αλεξανδρος
Γελάμε και κοροϊδεύουμε αλλά είναι πραγματική κατάντια. Και μερικοί χειροκροτούν κιολας! Ακομα......
Τι να κάνουμε ρε σειρά?Να τα πάρουμε στα σοβαρά και να μας στραβωσει κανένα σαγόνι με τον ταβερνιάρη και τους αυλικούς του?
Το ιδανικό θα ήταν να βγάλει άδεια τον Αύγουστο μόνο η ΞΕ.Να δεις από το τσούξιμο να παίζουν κλωτσομπουνιδια μεταξύ τους και να φεύγουν από τα παράθυρα αλλά...Δεν γίνονται αυτά!! Θέλει μεγάλα στουμπια που έλεγε και ο παππούς μου ο Δημητράκης.

Όνομα
Δημητρης
Τι να κάνουμε ρε σειρά?Να τα πάρουμε στα σοβαρά και να μας στραβωσει κανένα σαγόνι με τον ταβερνιάρη και τους αυλικούς του?
Το ιδανικό θα ήταν να βγάλει άδεια τον Αύγουστο μόνο η ΞΕ.Να δεις από το τσούξιμο να παίζουν κλωτσομπουνιδια μεταξύ τους και να φεύγουν από τα παράθυρα αλλά...Δεν γίνονται αυτά!! Θέλει μεγάλα στουμπια που έλεγε και ο παππούς μου ο Δημητράκης.
Άμα ηταν ταβερνιάρης καλά θα ηταν. Θα μπορούσε να κεράσει και κάνα κατρουτσο ρετσινα που θα την σέρβιρε το μουσατο. Τον θυμάμαι τέλη Νοεμβρίου να βγαίνει στον Ιορδανογλου και να λέει έχω plan A , έχω plan B και C. Τελικά αυτός και οι αυλικοί του και τα παπαγαλάκια ένα ματσο @ρχιδι@ ειχαν.