Διάφορα μηνύματα

Σε σας που "βριζετε" οπως λες και που χρησιμοποιειτε επιθετα οπως "Καραουλης", πιστευεις οτι υποχρεουται να σας ενημερωσει η ΚΣΕ :
Αν οι ενημερωσεις του Καραουλη ηταν σαν τα περσινα του βιντεο στο youtube
να μας λειπει
καλυτερα να απευθυνθουμε σε ταρω-χαρτομαντεια
 
ο Καραουλοεπαναστατης να με ενημερώσει , γιατί μου τα παίρνει τόσα χρόνια και μου τα ζητάει και παλι?
Στο χέρι μας είναι αντί για τα λεφτά μας, να πάρει τα αυτά μας.
Όλοι σε ανεξάρτητους και άστον να πάει να .sex hard.
 
Γελάμε και κοροϊδεύουμε αλλά είναι πραγματική κατάντια. Και μερικοί χειροκροτούν κιολας! Ακομα......
Τι να κάνουμε ρε σειρά?Να τα πάρουμε στα σοβαρά και να μας στραβωσει κανένα σαγόνι με τον ταβερνιάρη και τους αυλικούς του?
Το ιδανικό θα ήταν να βγάλει άδεια τον Αύγουστο μόνο η ΞΕ.Να δεις από το τσούξιμο να παίζουν κλωτσομπουνιδια μεταξύ τους και να φεύγουν από τα παράθυρα αλλά...Δεν γίνονται αυτά!! Θέλει μεγάλα στουμπια που έλεγε και ο παππούς μου ο Δημητράκης.
 
Τι να κάνουμε ρε σειρά?Να τα πάρουμε στα σοβαρά και να μας στραβωσει κανένα σαγόνι με τον ταβερνιάρη και τους αυλικούς του?
Το ιδανικό θα ήταν να βγάλει άδεια τον Αύγουστο μόνο η ΞΕ.Να δεις από το τσούξιμο να παίζουν κλωτσομπουνιδια μεταξύ τους και να φεύγουν από τα παράθυρα αλλά...Δεν γίνονται αυτά!! Θέλει μεγάλα στουμπια που έλεγε και ο παππούς μου ο Δημητράκης.
Άμα ηταν ταβερνιάρης καλά θα ηταν. Θα μπορούσε να κεράσει και κάνα κατρουτσο ρετσινα που θα την σέρβιρε το μουσατο. Τον θυμάμαι τέλη Νοεμβρίου να βγαίνει στον Ιορδανογλου και να λέει έχω plan A , έχω plan B και C. Τελικά αυτός και οι αυλικοί του και τα παπαγαλάκια ένα ματσο @ρχιδι@ ειχαν.
 
Καλά ρε συ γνωρίζεις γιατι ο λαγός σταματάει 10 Ιανουαρίου το γουρούνι 20 και πάει λέγοντας τοο κάθε θήραμα μέχρι να τελειώσει το κυνήγι τέλος Φεβρουαρίου???? Να σου πω εγώ.

Γιατί μπαίνουν σε περίοδο αναπαραγωγής. Και όχι γιατί κουράστηκαν οι κυνηγοί η τα σκυλιά τους.

Εσύ θες 2 μήνες κυνήγι με τόξο. Να χτυπάς τα ζώα και να έχουν μικρά μέσα στην κοιλιά τους.

Έτσι κάνετε στο Καναδά.
Καλά ρε συ γνωρίζεις γιατι ο λαγός σταματάει 10 Ιανουαρίου το γουρούνι 20 και πάει λέγοντας τοο κάθε θήραμα μέχρι να τελειώσει το κυνήγι τέλος Φεβρουαρίου???? Να σου πω εγώ.

Γιατί μπαίνουν σε περίοδο αναπαραγωγής. Και όχι γιατί κουράστηκαν οι κυνηγοί η τα σκυλιά τους.

Εσύ θες 2 μήνες κυνήγι με τόξο. Να χτυπάς τα ζώα και να έχουν μικρά μέσα στην κοιλιά τους.

Έτσι κάνετε στο Καναδά.
Πήγαινε παιδάκι μου στο καφενειο στο χωριό να το παίξεις πονηρός , που θες και φόρουμ ….
 
Καλά ρε συ γνωρίζεις γιατι ο λαγός σταματάει 10 Ιανουαρίου το γουρούνι 20 και πάει λέγοντας τοο κάθε θήραμα μέχρι να τελειώσει το κυνήγι τέλος Φεβρουαρίου???? Να σου πω εγώ.

Γιατί μπαίνουν σε περίοδο αναπαραγωγής. Και όχι γιατί κουράστηκαν οι κυνηγοί η τα σκυλιά τους.

Εσύ θες 2 μήνες κυνήγι με τόξο. Να χτυπάς τα ζώα και να έχουν μικρά μέσα στην κοιλιά τους.

Έτσι κάνετε στο Καναδά.
Καλά σου έκανε και σε διακόρευσε ο Χαρδαλιάς να στρώσεις χαρακτήρα .
 
Καλά ρε συ γνωρίζεις γιατι ο λαγός σταματάει 10 Ιανουαρίου το γουρούνι 20 και πάει λέγοντας τοο κάθε θήραμα μέχρι να τελειώσει το κυνήγι τέλος Φεβρουαρίου???? Να σου πω εγώ.

Γιατί μπαίνουν σε περίοδο αναπαραγωγής. Και όχι γιατί κουράστηκαν οι κυνηγοί η τα σκυλιά τους.

Εσύ θες 2 μήνες κυνήγι με τόξο. Να χτυπάς τα ζώα και να έχουν μικρά μέσα στην κοιλιά τους.

Έτσι κάνετε στο Καναδά.
Πήγαινε παιδάκι μου στο καφενειο στο χωριό να το παίξεις πονηρός , που θες και φόρουμ ….
Θα ήθελες να είσαι στο καφενείο του χωριού μου μάγκα.

Αλλά δεν είσαι...... .yel. .yel. .yel. .yel.
Τι να σου πω ; Έχω ανατριχιάσει ! .sarcastic.
Καλά σου έκανε και σε διακόρευσε ο Χαρδαλιάς να στρώσεις χαρακτήρα .

Τι να το κάνεις ρε Κυριάκο όταν ξέρεις αριστα ελληνικά αλλά όταν το μυαλό σου δεν είναι άριστο να τα χρησιμοποιήσει.
Ααααχχχ!!!!Αυτη ειναι ζωη!
Καναπεδαρα,ουισκι,παγος,ξηροκαρπια και Hunterslife!!
 
Καλά σου έκανε και σε διακόρευσε ο Χαρδαλιάς να στρώσεις χαρακτήρα .
Αυτο που λες ειναι ακρως προσβλητικο οχι μονο για τον Λαμπρο αλλα για ολους τους Ελληνες κυνηγους...Ντροπη να λεγονται τετοια πραγματα.
 
Αυτο που λες ειναι ακρως προσβλητικο οχι μονο για τον Λαμπρο αλλα για ολους τους Ελληνες κυνηγους...Ντροπη να λεγονται τετοια πραγματα.
Στον Λαμπρό απάντησα , μην το γενικεύεις .
 
Στον Λαμπρό απάντησα , μην το γενικεύεις .
Ο Χαρδαλιας δεν εβγαλε απαγορευση για τον Λαμπρο αλλα αδικη απαγορευση για ολους που μας πονεσε παρα πολυ.Αν εχεις προσωπικα με καποιον στειλτου προσωπικο μνμ να τελειωνουμε.Αυτο που εγραψες δεν σε τιμαει.Αν εσυ θεωρεις οτι ηταν οκ και θελεις η συζητηση να γινεται σε αυτο το επιπεδο εγω δεν εχω κατι αλλο να σου πω υπαρχει και η διαχειρηση.
 
Ο Χαρδαλιας δεν εβγαλε απαγορευση για τον Λαμπρο αλλα αδικη απαγορευση για ολους που μας πονεσε παρα πολυ.Αν εχεις προσωπικα με καποιον στειλτου προσωπικο μνμ να τελειωνουμε.Αυτο που εγραψες δεν σε τιμαει.Αν εσυ θεωρεις οτι ηταν οκ και θελεις η συζητηση να γινεται σε αυτο το επιπεδο εγω δεν εχω κατι αλλο να σου πω υπαρχει και η διαχειρηση.
Δεν σε είδα φίλε μου 4 μέρες τώρα που ο Λάμπρος με υπερβολική τάση ειρωνίας αναφέρεται σε τόξο κυνηγούς , να του κανείς επίπληξη …γιατί ;;;; Τώρα με αυτά τα περί διαχείρισης τι υπονοείς ;…. Εγώ δεν κρύβομαι αδερφέ , ότι είναι να πω σε καποιον θα το πω και εσένα δεν σε λένε Λαμπρό οποτε ως προς τι το δικηγορηλικι ; Εσένα κακώς στο έκοψε προφανώς …
 
Last edited:
Δεν σε είδα φίλε μου 4 μέρες τώρα που ο Λάμπρος με υπερβολικές τάσεις ειρωνίας αναφέρεται σε τόξο κυνηγούς , να του κανείς επίπληξη …γιατί ;;;; Τώρα με αυτά τα περί διαχείρισης τι υπονοείς ;…. Εγώ δεν κρύβομαι αδερφέ , ότι είναι να πω σε καποιον θα το πω και εσένα δεν σε λένε Λαμπρό οποτε ως προς τι το δικηγορηλικι ; Εσένα κακώς στο έκοψε προφανώς …
Αν εννοεις οτι εχω φιλικη σχεση με τον Λαμπρο πεφτεις εξω.Ουτε που τον ξερω τον ανθρωπο οπως και εσενα αλλωστε.Δεν ειμαι δικηγορος κανενος,ουτε ειμαι καποιος για να κανω επιπληξη.Σας σεβομαι ολους ανεξαρτητα αν συμφωνω ή οχι.Παρακολουθω απο την αρχη το θεμα με ενδιαφερον.Πηρα θεση γιατι νιωθω οτι αυτο που ειπες με θιγει.Αν πιστευεις οτι ο Λαμπρος ειρωνευεται κλπ ή ο Λαμπρος αντιστοιχα πιστευει κατι για σενα δεν με ενδιαφερει καθολου,δεν μου πεφτει λογος.
 
Αν εννοεις οτι εχω φιλικη σχεση με τον Λαμπρο πεφτεις εξω.Ουτε που τον ξερω τον ανθρωπο οπως και εσενα αλλωστε.Δεν ειμαι δικηγορος κανενος,ουτε ειμαι καποιος για να κανω επιπληξη.Σας σεβομαι ολους ανεξαρτητα αν συμφωνω ή οχι.Παρακολουθω απο την αρχη το θεμα με ενδιαφερον.Πηρα θεση γιατι νιωθω οτι αυτο που ειπες με θιγει.Αν πιστευεις οτι ο Λαμπρος ειρωνευεται κλπ ή ο Λαμπρος αντιστοιχα πιστευει κατι για σενα δεν με ενδιαφερει καθολου,δεν μου πεφτει λογος.
Αναφέρθηκα στον Λαμπρό και του απάντησα και εσυ γενίκευσες το σχόλιο …. Αν είχα αναφερθεί γενικά τότε πολύ καλά θα έκανες να διαμαρτυρηθείς … από την στιγμή που αναφέρθηκα στον Λαμπρο , Ασε να το λύσουμε εγώ και ο Λάμπρος . Ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση .
 
  • Like
Reactions: XDM
Ααααχχχ!!!!Αυτη ειναι ζωη!
Καναπεδαρα,ουισκι,παγος,ξηροκαρπια και Hunterslife!!
Ο συνονόματος έχει δίκιο, ας ηρεμήσουν λίγο τα πνεύματα και ας σκεφτούμε πώς μπορούμε συλλογικά (πού είναι ο @Μονήρης; ;) )να προωθήσουμε τα κοινά ενδιαφέροντά μας - και είναι περισσότερα από αυτά που μας χωρίζουν.
 
Back
Top