Διάφορα μηνύματα

Καλημερα σας!!!
Εχω την εντυπωση....οτι με τις ειρωνειες προσβολες....και δηλωσεις περι χαρδαλια....του .sex hard. την
ΜΑΝΑ του θεματος!!!!
Τα βιντεο δεν ''σωνουν'' την κατασταση.....ή το θεμα!!!
Αν ειναι να συνεχισετε ετσι.....καλυτερα να λαβει μετρα η Διαχεισηση....και ας κλεισει το θεμα....
Ετσι και αλλιως.....το χαλασατε.....το ξεσκισατε....Δεν επιτρεπετε να γραφονται τετοια πραγματα για χαρδαλια!!!
Λυπαμαι πολυ για αυτα που διαβαζω.....και δεν κανω τον δικηγορο κανενός....απλα εκανα εμετο!!!!:(
 
Καλημερα σας!!!
Εχω την εντυπωση....οτι με τις ειρωνειες προσβολες....και δηλωσεις περι χαρδαλια....του .sex hard. την
ΜΑΝΑ του θεματος!!!!
Τα βιντεο δεν ''σωνουν'' την κατασταση.....ή το θεμα!!!
Αν ειναι να συνεχισετε ετσι.....καλυτερα να λαβει μετρα η Διαχεισηση....και ας κλεισει το θεμα....
Ετσι και αλλιως.....το χαλασατε.....το ξεσκισατε....Δεν επιτρεπετε να γραφονται τετοια πραγματα για χαρδαλια!!!
Λυπαμαι πολυ για αυτα που διαβαζω.....και δεν κανω τον δικηγορο κανενός....απλα εκανα εμετο!!!!:(
Δικηγόρος?
 
Ποια ειρωνία.? Εγώ χιούμορ έκανα στο Στέφανο. Τον πείραξε? Τον ζήτησα δημόσια συγνώμη. Ο Χαρδαλιάς αυτό που είπες το έκανε σε 200000 κυνηγούς. Σε εμένα προσωπικά ούτε μια μέρα. Γιατί τυγχάνει να είμαι σε επαρχία όπως είπες στο καφενείο του χωριού μου και δεν έχασα κυνήγι. Τα υπόλοιπα παιδιά σε όλη την Ελλάδα έκλεισε μέσα στο σπίτι.

Μήπως είσαι από δαυτους που μπαίνουν και κάνουν το σάιτ μπαχαλο.
Λάμπρο καλημέρα..λεει ο κόσμος.
 
Ποια ειρωνία.? Εγώ χιούμορ έκανα στο Στέφανο. Τον πείραξε? Τον ζήτησα δημόσια συγνώμη. Ο Χαρδαλιάς αυτό που είπες το έκανε σε 200000 κυνηγούς. Σε εμένα προσωπικά ούτε μια μέρα. Γιατί τυγχάνει να είμαι σε επαρχία όπως είπες στο καφενείο του χωριού μου και δεν έχασα κυνήγι. Τα υπόλοιπα παιδιά σε όλη την Ελλάδα έκλεισε μέσα στο σπίτι.

Μήπως είσαι από δαυτους που μπαίνουν και κάνουν το σάιτ μπαχαλο.
Ελα μωρε τωρα σε επιασαν οι αγαπες για τους 200.000 , πας να τηνκανεις γυριστή τωρα την τριπλα.... ειρωνεία ψευτο μαγκιές με υποβοσκουσα απειλή και τωρα βγαινεις να μου πεις οτι εκανες καλαμπουρακι , ασε μας παιδι μου σε παρακαλω ...
 
Καλημέρα κύριε Νίκο....

Kαλημερα Λαμπρο !!!! Το πεταλωμα μου σημερα στο βουνο...το κατι ''αλλο''.... :D

Η γνωμη μου ειναι...''σταματα το'' εδω....Οπως βλεπεις...το ''πραγμα'' συνεχιζεται....Τις καρδιες μας
χαλαμε και τιποτα αλλο!!!
Κακαρισμα πολυ...και αυγο τιποτα...= λογια - λογια -λογια - ουσια καμια....

Και εγω σταματω εδω. _
 
Πολλά τα μικρά σήμερα, λιγότερα Μαρτινια, κ ακόμα πιο λίγα τα πρασινα. Κάναμε μια ωραία έναρξη, με καλή παρεα ,View attachment 32518φαγητό κ καθόλου υπνο.....!
Βάλτε μια ωραία φωτογραφία με αυτή την καρπωση... Δεν είναι καθόλου ωραια πάνω στο καπώ κατά την γνώμη μου
 
Να υπενθυμίσω ξανά κάποιον όρο χρήσης σχετικά με τις φωτογραφίες.

https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Γενικές-Ανακοινώσεις.878/post-485012

Για να μην υπάρχει καμία παρεξήγηση, δεν αναφέρομαι στο κομμάτι του επιτρεπόμενου αλλά στο κομμάτι του αισθητικού και του σεβασμού που πρέπει να δείχνουμε στα θηράματα μας. Και εγώ στο παρελθόν έχω ανεβάσει καπό με θηράματα αλλά ήταν λάθος. Φτιάξτε ένα όμορφο μπουκέτο, βάλτε τον σκύλο σας μέσα, το όπλο και τον συνκυνηγό σας και βγάλτε μια όμορφη φωτογραφία. Δεν χρειάζεται να δούμε όλα τα θηράματα που καρπωθήκατε, την ανάμνηση και το κέφι σας θέλουμε να μοιραστείτε.

Καλή συνέχεια.
Μας κοροιδευεις??? Ελλειψη σεβασμου το καπό? Και πεταγμενα στο χώμα τι είναι?
 
Όχι δεν σας κοροϊδεύω. Και πεταγμένα στο χώμα με παρόμοιο τρόπο είναι το ίδιο μη αποδεκτό.
Γνωρίζεις τις πουλιαστρες αποκλειστικά για υδροβια? Με τέτοιες είναι κρεμασμένα όλα τα παπια, χωρίς κανένα να είναι κατακρεουργημένο, χωρις κανένα να είναι μασημενο, χωρίς κανένα να είναι ματωμένο, χωρίς κανένα να είναι λασπομενο. Όποτε φίλε μου Βασιλη μην αναφέρεις σε εμένα τον σεβασμό επάνω στο θήραμα... Μάλλον έχεις μπερδευτεί??....
 
Γνωρίζεις τις πουλιαστρες αποκλειστικά για υδροβια? Με τέτοιες είναι κρεμασμένα όλα τα παπια, χωρίς κανένα να είναι κατακρεουργημένο, χωρις κανένα να είναι μασημενο, χωρίς κανένα να είναι ματωμένο, χωρίς κανένα να είναι λασπομενο. Όποτε φίλε μου Βασιλη μην αναφέρεις σε εμένα τον σεβασμό επάνω στο θήραμα... Μάλλον έχεις μπερδευτεί??....
Δημήτρη το μήνυμα μου δεν ήταν προς εσένα αλλά προς όλους. Μαζί με την φωτογραφία σου διέγραψα και μερικές ακόμα. Οπότε μην το παίρνεις προσωπικά. Αν θέλεις μπορούμε να συνεχίσουμε την κουβέντα με πμ για να μην χαλάμε το θέμα και κουράζουμε τους συναδέλφους.
 
Το παιρνω προσωπικα γιατί αναφερθηκες μόνο σε εμένα (καπο),και κατέβασες μόνο την δικιά μου φωτο.Το θεωρώ άδικο να βλέπω εδώ μέσα διαλυμένα πουλια αλλα λίγα και να μην τρέχει τίποτα, κ να ασχολειστε με τα πεντακαθαρα αλλά πολλα....
 
Το παιρνω προσωπικα γιατί αναφερθηκες μόνο σε εμένα (καπο),και κατέβασες μόνο την δικιά μου φωτο.Το θεωρώ άδικο να βλέπω εδώ μέσα διαλυμένα πουλια αλλα λίγα και να μην τρέχει τίποτα, κ να ασχολειστε με τα πεντακαθαρα αλλά πολλα....
Εντάξει καταλαβαίνω πως αν το πήρες έτσι είναι λογικό να παρεξηγήθηκες. Αλλά διάβασε αυτό που σου γράφω σε παρακαλώ. Δεν διέγραψα μόνο την δική σου φωτογραφία και δεν αναφέρθηκα σε σένα λέγοντας την λέξη καπό.

Ότι μπορεί να έχουμε αφήσει φωτογραφίες που θα έπρεπε να διαγραφούν ναι μπορεί να έχει γίνει αλλά όχι σκόπιμα! Υπάρχει μια δυνατότητα που έχουν όλα τα μέλη και λέγεται αναφορά ή "report" και μέσω αυτής βοηθάτε την διαχείριση να κάνει αυτό που πρέπει.

Και κάτι ακόμα που έχω πει στο παρελθόν και το λέω προς όλους. Η διαχείριση δεν επεμβαίνει για να τιμωρήσει αλλά για να τηρήσει τους όρους χρήσης που έχουν θεσπιστεί για το φόρουμ. Οπότε μην το παίρνετε ότι σας βάζουμε στόχο όταν διαγράφουμε μια φωτογραφία ή κάτι παραπλήσιο. Επίσης, μην έχετε την απαίτηση να στέλνουμε προσωπικά μηνύματα για την οποιαδήποτε κίνηση.

Το κλείνω εδώ από μέρους μου. Καλή συνέχεια.
 
Εντάξει καταλαβαίνω πως αν το πήρες έτσι είναι λογικό να παρεξηγήθηκες. Αλλά διάβασε αυτό που σου γράφω σε παρακαλώ. Δεν διέγραψα μόνο την δική σου φωτογραφία και δεν αναφέρθηκα σε σένα λέγοντας την λέξη καπό.

Ότι μπορεί να έχουμε αφήσει φωτογραφίες που θα έπρεπε να διαγραφούν ναι μπορεί να έχει γίνει αλλά όχι σκόπιμα! Υπάρχει μια δυνατότητα που έχουν όλα τα μέλη και λέγεται αναφορά ή "report" και μέσω αυτής βοηθάτε την διαχείριση να κάνει αυτό που πρέπει.

Και κάτι ακόμα που έχω πει στο παρελθόν και το λέω προς όλους. Η διαχείριση δεν επεμβαίνει για να τιμωρήσει αλλά για να τηρήσει τους όρους χρήσης που έχουν θεσπιστεί για το φόρουμ. Οπότε μην το παίρνετε ότι σας βάζουμε στόχο όταν διαγράφουμε μια φωτογραφία ή κάτι παραπλήσιο. Επίσης, μην έχετε την απαίτηση να στέλνουμε προσωπικά μηνύματα για την οποιαδήποτε κίνηση.

Το κλείνω εδώ από μέρους μου. Καλή συνέχεια.
Το κλείνω κ εγώ απλά θέλω να μου πεις για ποιον λόγο κατέβηκε η φωτο τελικά ? Γιατί ο λόγος που ανέφερες δεν επεισε..
 
Το κλείνω κ εγώ απλά θέλω να μου πεις για ποιον λόγο κατέβηκε η φωτο τελικά ? Γιατί ο λόγος που ανέφερες δεν επεισε..
Έκανε κάποιος παραπονα μήπως? Επειδή δεν μπόρεσε να παει κυνήγι κ θεωρεί ότι κάνουμε ζημιά στα μελλοντικά του κυνηγετικά όνειρα?
Όχι καμία σχέση. Μπήκα στο θέμα, είδα τις φωτογραφίες και έσβησα 2 από αυτές. Ο λόγος αυτός που σου έγραψε ότι μια φωτογραφία με θηράματα πάνω στο καπό χωρίς τίποτα άλλο πχ όπλα, κυνηγούς σκυλιά δεν είναι αποδεκτή στο φόρουμ.
 
Έκανε κάποιος παραπονα μήπως? Επειδή δεν μπόρεσε να παει κυνήγι κ θεωρεί ότι κάνουμε ζημιά στα μελλοντικά του κυνηγετικά όνειρα?
Εγώ θαυμάζω τις καρπώσεις όλων...δόξα το θεό, έχουμε απ'όλα εδώ κάτω..χρόνος για κυνήγι δν υπάρχει...
Οκ..τώρα,όσο αφορά τις φωτό χύμα στα καπό δν είναι κάτι το ουσιώδες,αλλά κακόγουστο...ένα υδρόβιο π.χ. θα μπορούσε να φωτογραφηθεί στα νερά του κυνηγότοπου,παρέα με τα όπλα της παρέας σας κτλ......απλά έτσι χύμα,φένεται αντιαισθητικό...και κανείς δν μας έκανε παράπονο,απλά τώρα που είναι νωρίς, μεταφέρουμε τους όρους χρήσης του forum που μας φιλοξενή....
Φιλικά πάντα.
 
Έκανε κάποιος παραπονα μήπως? Επειδή δεν μπόρεσε να παει κυνήγι κ θεωρεί ότι κάνουμε ζημιά στα μελλοντικά του κυνηγετικά όνειρα?
Με όλο τον σεβασμό...επέτρεψε μου να σου γράψω ότι τέτοια "σκεπτικά" σε αδικούν

Δεν ξέρω πόσο πιο ανώδυνα να το γράψω αλλά οι συγκρίσεις πέρι "καθαρών" πολλών...και "βρώμικων" και λίγων....καθώς και ότι επειδή καποιος δεν πήγε για κυνήγι...έκανε παράπονα για την φωτογραφία σου....δεν νομίζω ότι αρμόζουν με το ύφος του φόρουμ.

Και εγώ ανέβασα φωτογραφία...η οποία ίσως και να μην είναι και η καλύτερη με το πουκάμισο ανοιχτό...

Έχω καταλάβει πως το λέει ο συνάδελφος απλά εγώ στο εσωτερικό του κουτιού έχω φελιζολ στα τοιχώματα και μοκέτα κάτω ώστε το σκυλί ούτε να ζεστενεται ούτε να κρυώνει, και ναι διάλογο να κάνουμε εννοείται να γινόμαστε καλύτεροι !!

Σε ότι αφορά το σχόλιο που έκανα για το κουτί....δέχομαι ότι είναι ένα κουτί το όποιο το έχεις προσέξει για να φροντίσει τον σκύλο σου. Δώσε και μια επιπλέον προσοχή στο "κακό" ματί....και φρόντισε το από σκουριές και φθορές του καιρού. Βάψτο άσπρο....να μην κόβει το χρώμα ο ήλιος!

Βάλε και δυο ανακλαστήρες όπως προβλέπει ο νόμος...καθώς και πινακίδα κυκλοφορίας αν το κουτί κρύβει την ήδη υπάρχουσα. Φώτα ο νόμος προβλέπει...μόνο άμα κρύβει τα φώτα του οχήματος.

Με δυο απλές κινήσεις...και λίγο μεράκι....θα είσαι πρώτος!

Καλή συνέχεια σε όλους
 
Με όλο τον σεβασμό...επέτρεψε μου να σου γράψω ότι τέτοια "σκεπτικά" σε αδικούν

Δεν ξέρω πόσο πιο ανώδυνα να το γράψω αλλά οι συγκρίσεις πέρι "καθαρών" πολλών...και "βρώμικων" και λίγων....καθώς και ότι επειδή καποιος δεν πήγε για κυνήγι...έκανε παράπονα για την φωτογραφία σου....δεν νομίζω ότι αρμόζουν με το ύφος του φόρουμ.

Και εγώ ανέβασα φωτογραφία...η οποία ίσως και να μην είναι και η καλύτερη με το πουκάμισο ανοιχτό...



Σε ότι αφορά το σχόλιο που έκανα για το κουτί....δέχομαι ότι είναι ένα κουτί το όποιο το έχεις προσέξει για να φροντίσει τον σκύλο σου. Δώσε και μια επιπλέον προσοχή στο "κακό" ματί....και φρόντισε το από σκουριές και φθορές του καιρού. Βάψτο άσπρο....να μην κόβει το χρώμα ο ήλιος!

Βάλε και δυο ανακλαστήρες όπως προβλέπει ο νόμος...καθώς και πινακίδα κυκλοφορίας αν το κουτί κρύβει την ήδη υπάρχουσα. Φώτα ο νόμος προβλέπει...μόνο άμα κρύβει τα φώτα του οχήματος.

Με δυο απλές κινήσεις...και λίγο μεράκι....θα είσαι πρώτος!

Καλή συνέχεια σε όλους
Δεν εκανα εγω καμια συγκριση αλλά τα υπάρχοντα δεδομένα που αν ανατρεξεις λιγο πισω είναι ακόμα στην θέση τους
.. Φασσες στο χώμα μόνες κ οχι μονο... Ακέφαλα ορτυκια... Κτλ κτλ.. Μόνα χωρίς όπλο στο χώμα... Όσο για τα
σκεπτικα μου νασαι σίγουρος πως δεν μίλησα τυχαία
..
 
Back
Top