Βαφές Όπλων

Καλησπερα θέλω να ρωτήσω γνωρίζει κάποιος τι τιμή έχει η ceracote για όλο το οπλο
Αναλογα τον απατεωνα και το λεω γτ τωρα δουλευουνε την βαφη που στεγνωνει μονητης και οχι στο φουρνο και δεν κανουν σωστα τη διαδικασια οχι ολοι βεβαια
 
Καλησπερα θέλω να ρωτήσω γνωρίζει κάποιος τι τιμή έχει η ceracote για όλο το οπλο
Έχω στείλει την Beretta στον Σκλαβή για cerakote. Για κάννη, βάση και σκανδάλη, μου ζήτησε 150€. Μόλις την πάρω θα βάλω φώτο και εντυπώσεις.
 
Έχω στείλει την Beretta στον Σκλαβή για cerakote. Για κάννη, βάση και σκανδάλη, μου ζήτησε 150€. Μόλις την πάρω θα βάλω φώτο και εντυπώσεις.
Μου φαινεται τα ιδια μου ειχε πει και μενα ο Πανας, που το εστελνε στον Σκλαβη και αυτος...
 
Έχω στείλει την Beretta στον Σκλαβή για cerakote. Για κάννη, βάση και σκανδάλη, μου ζήτησε 150€. Μόλις την πάρω θα βάλω φώτο και εντυπώσεις.
Πολύ καλή σχέση ποιότητας τιμης απ' τον Σκλάβη.Ο Bouratzis(mastorakos)ζητάει 150€ μόνο για βάση.
 
Last edited:
Τι ανάλογα τον απατεώνα τότε? Τι ειν αυτά που λες ρε φίλε
Οπως τα ακους η cerakote βγαινει και σε air cured που δε χριαζετε ψισιμο και ενωειτε ειναι υποδεεστερη της ψημενης αυτη δουλευουνε μερικοι οχι ολοι και χρεωνουν ψημενη
 
Έχω στείλει την Beretta στον Σκλαβή για cerakote. Για κάννη, βάση και σκανδάλη, μου ζήτησε 150€. Μόλις την πάρω θα βάλω φώτο και εντυπώσεις.
Πολυ δυνατος ο σκλαβης και μερακλης στη δουλεια του εχω κανει και εγω οπλο εκει
 
Καλησπερα θέλω να ρωτήσω γνωρίζει κάποιος τι τιμή έχει η ceracote για όλο το οπλο

Εγω ειχα πληρωσει 180 ευρω πριν 4 χρονια στον λιακο. Μου εβαψε βαση, αποσπομενο καπακι βασης, καννη, αορτηριουχους, σκανδαλοθηκη, βίδα παπιας. Η διαδικασια ειχε γινει με φουρνο.
 
Back
Top