Πολυ ωραιος τρελός ομως.
Σπυρακλας ολεεε..RESPECT.

Σπύρο χρησιμοποιης βάση. ?
Αν ναι δείξε μας λιγο τι χρηδιμοποιεις.
Αν οχι σου ομολογω εχεις πολυ σταθερο χέρι κ ξερεις πως να αναπνεεις στην βολη.
Ωραιος.

Π.σ.
Το μαχαιρακι για τα σφακτα προσεχε το δεν τα βρισκεις ευκολα αυτά πλεον .shake hands.
 
Πολυ ωραιος τρελός ομως.
Σπυρακλας ολεεε..RESPECT.

Σπύρο χρησιμοποιης βάση. ?
Αν ναι δείξε μας λιγο τι χρηδιμοποιεις.
Αν οχι σου ομολογω εχεις πολυ σταθερο χέρι κ ξερεις πως να αναπνεεις στην βολη.
Ωραιος.

Π.σ.
Το μαχαιρακι για τα σφακτα προσεχε το δεν τα βρισκεις ευκολα αυτά πλεον .shake hands.

Καλησπερα..!! Δεν εχω βαση, ενα διποδο εχω βαλει μπροστα στο αεροβολο..μια χαρα κανει την δουλεια του..!! Ευχαριστω πολυ φιλε μου..!! Το μαχαιρι ειναι σαν να το εχουν φτιαξει στην φυλακη..!! Χαχαχα...
 
Ρε τρελαρα το μαξιλαρι ειναι για τα πιτσικλισματα και για το στομα στα εργα οχι για να σιγαστήρας .sarcastic.
Αλλα εσυ εισαι οδοστροτηρας στο παραδέχομαι.
Τιποτε δεν αφησες που να μην του ριξεις .sarcastic.
Ωραια τρελα εχεις φιλε μου.sarcastic.
......................
Απορια.
Αν στο κυνηγετικό ενα φυλλο η λιγη λασπη στην καννη οδηγαει σε ριξη της καννης τοτε γιατι με το μαξιλαρη δεν συνεβει αυτο?.xm.
Σπυρακλα μην το δοκιμάσεις αυτο με την λασπη στο λεω παει το οπλο.
Σοβαρα μιλω τωρα.
 
Ρε τρελαρα το μαξιλαρι ειναι για τα πιτσικλισματα και για το στομα στα εργα οχι για να σιγαστήρας .sarcastic.
Αλλα εσυ εισαι οδοστροτηρας στο παραδέχομαι.
Τιποτε δεν αφησες που να μην του ριξεις .sarcastic.
Ωραια τρελα εχεις φιλε μου.sarcastic.
......................
Απορια.
Αν στο κυνηγετικό ενα φυλλο η λιγη λασπη στην καννη οδηγαει σε ριξη της καννης τοτε γιατι με το μαξιλαρη δεν συνεβει αυτο?.xm.
Σπυρακλα μην το δοκιμάσεις αυτο με την λασπη στο λεω παει το οπλο.
Σοβαρα μιλω τωρα.

Καλησπερα φιλε μου..!! Δεν προκειται να κανω τιποτα και να ανατιναχτω ...ευχαριστω ..!!
 
Απορια.
Αν στο κυνηγετικό ενα φυλλο η λιγη λασπη στην καννη οδηγαει σε ριξη της καννης τοτε γιατι με το μαξιλαρη δεν συνεβει αυτο?.xm.
Μάλλον γιατί σε αυτό το διαμέτρημα και σε αυτό το μοντέλο έχουμε αναλογικά πολύ ισχυρότερα τοιχώματα από το 12άρι. Πάντως εξαιρετικά επικίνδυνο το συγκεκριμένο πείραμα. Πιστεύω ότι κάτι αντίστοιχο σε 12άρι, στην καλύτερη θα πετάξει "βυζί" η κάννη και στην χειρότερη, δεν θέλω να το σκέφτομαι...
ΜΗΝ ΦΡΆΖΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΝΈΝΑ ΛΌΓΟ ΤΗΝ ΚΆΝΝΗ ΤΟΥ ΌΠΛΟΥ ΣΑΣ.
 
Μάλλον γιατί σε αυτό το διαμέτρημα και σε αυτό το μοντέλο έχουμε αναλογικά πολύ ισχυρότερα τοιχώματα από το 12άρι. Πάντως εξαιρετικά επικίνδυνο το συγκεκριμένο πείραμα. Πιστεύω ότι κάτι αντίστοιχο σε 12άρι, στην καλύτερη θα πετάξει "βυζί" η κάννη και στην χειρότερη, δεν θέλω να το σκέφτομαι...
ΜΗΝ ΦΡΆΖΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΝΈΝΑ ΛΌΓΟ ΤΗΝ ΚΆΝΝΗ ΤΟΥ ΌΠΛΟΥ ΣΑΣ.

Δεν παθαινει κατι το οπλο οταν αυτο που φραζει την κανη δεν μπορει να συγκρατησει την ενεργεια του βληματος...το μαξιλαρι δεν υπηρχε περιπτωση να συγκρατουσε αυτην την ενεργεια...και ηταν στην ακρη οχι μεσα..οποτε οπως και στο πειραμα απλα τρυπησε το μαξιλαρι...
 
Καλησπερα φιλε μου..!! Δεν προκειται να κανω τιποτα και να ανατιναχτω ...ευχαριστω ..!!
Σπυρο φιλικα το ειπα ρε φιλε.
Ο γραπτος λογος παρεξηγειτε.
Φαινετε καθαρα στα ομορφα βιντεο σου πόσο προσεκτικος εισαι.
 
Back
Top