Γνωσεις και "τρελλιτσα" μαζι δημιουργουν ομορφα και διασκεδαστικα video, μπραβο Σπυρο. Τα αεοροβολα ειναι μια αλλη
ιστορια, μεγαλος ερωτας, απο παιδι, που οσο βεβαια περνουν τα χρονια ξεθωριαζει. Λατρης των αεροβολων ελατηριου,
παλιοτερα κατοχος αρκετων Diana, πλεον εχω καταληξει οτι τα καλυτερα σε αυτην την κατηγορια ειναι τα HW.
Τωρα εχω το 80αρι σε 5,5μμ και το black line σε 4,5μμ.
Χαρηκα που ειδα τα video σου, να εισαι καλα και να μας χαριζεις χαμογελα.
 
Γνωσεις και "τρελλιτσα" μαζι δημιουργουν ομορφα και διασκεδαστικα video, μπραβο Σπυρο. Τα αεοροβολα ειναι μια αλλη
ιστορια, μεγαλος ερωτας, απο παιδι, που οσο βεβαια περνουν τα χρονια ξεθωριαζει. Λατρης των αεροβολων ελατηριου,
παλιοτερα κατοχος αρκετων Diana, πλεον εχω καταληξει οτι τα καλυτερα σε αυτην την κατηγορια ειναι τα HW.
Τωρα εχω το 80αρι σε 5,5μμ και το black line σε 4,5μμ.
Χαρηκα που ειδα τα video σου, να εισαι καλα και να μας χαριζεις χαμογελα.
Ευχαριστω πολυ Σταυρο..!! Εχω ακουσει οτι τα ΗW ειναι πολυ καλα οπλα..!! Καθε παρασκευη θα ανεβαζω και ενα βιντεακι..!! Θα χαρψ πολυ να σε δω στους συνδρομητες μου στο youtube..ειναι πολυ μεγαλη βοηθεια για εμενα..!! Ευχαριστω..!!
 
Καλησπερα..!, σημερα παρασκευη,ειναι η μερα για βιντεακι..!! Τι γινεται αν ριξεις σε ενα γεματο σπρει..και εκει κοντα τυχαινει να υπαρχει φωτια..;;;;

Απο αυριο νεες πινακιδες θα τοππθετηθουν στα δαση μας και εθνικους δρυμους ....απαγορευεται η χρηση μπαφμπεκιου ...και ο Σπυρος με το αεροβολο...yelling..sarcastic.
 
Αν φορεσεις επανω σου κομματια πλεξιγκλας γινεσαι αλεξισφαιρος..;;;; Το νεο βιντεακι ειναι ετοιμο..ευχαριστω πολυ..!!

Τι πινεις και δεν μας δινεις....ghe..very funny.
 
Αν φορεσεις επανω σου κομματια πλεξιγκλας γινεσαι αλεξισφαιρος..;;;; Το νεο βιντεακι ειναι ετοιμο..ευχαριστω πολυ..!!

Σπύρο μιας και είσαι ανυσηχο πνεύμα θα σου πρότεινα να κάνεις μια δοκιμή με σκαγια όμως και με το δωδεκαρι που είναι πιο δημοφιλές, εκτός από δοκιμές στον πίνακα και κατανομές άλλο ένα θέμα που απασχολεί πολλούς από μας είναι και η διάτρηση που έχουν τα σκάγια. Έχω σκεφτεί κάτι αλλά δεν ξέρω αν είναι σωστό σαν υλικό και συμπεριφορά, και επειδή το βαλιστικο τζελ και την κατασκευή του δεν την κατέχουμε όλοι, σκέφτηκα μερικές στρώσεις από σαμπρελα μιας και είναι ελαστικό υλικό σταθεροποιημενες πάνω σε ένα κομμάτι κόντρα πλακέ και σε απόσταση 35 μέτρα με σκαγια νο 6 η και με διαφορά νούμερα.
ΥΓ αν μπορείς να βρεις μεταχειρισμενες μην σε βάλω σε έξοδα φίλε .sarcastic..
 
Σπύρο μιας και είσαι ανυσηχο πνεύμα θα σου πρότεινα να κάνεις μια δοκιμή με σκαγια όμως και με το δωδεκαρι που είναι πιο δημοφιλές, εκτός από δοκιμές στον πίνακα και κατανομές άλλο ένα θέμα που απασχολεί πολλούς από μας είναι και η διάτρηση που έχουν τα σκάγια. Έχω σκεφτεί κάτι αλλά δεν ξέρω αν είναι σωστό σαν υλικό και συμπεριφορά, και επειδή το βαλιστικο τζελ και την κατασκευή του δεν την κατέχουμε όλοι, σκέφτηκα μερικές στρώσεις από σαμπρελα μιας και είναι ελαστικό υλικό σταθεροποιημενες πάνω σε ένα κομμάτι κόντρα πλακέ και σε απόσταση 35 μέτρα με σκαγια νο 6 η και με διαφορά νούμερα.
ΥΓ αν μπορείς να βρεις μεταχειρισμενες μην σε βάλω σε έξοδα φίλε .sarcastic..
Ευχαριστω για την ιδεα Κωνσταντινε..!! Ειναι και τα εξοδα..!, χαχα...
 
Απαράμιλλη θεατρικότητα σ' ένα video σκοποβολής!

Μύρια εύγε!!!

Μία ερώτηση...

Τα Barnaul, που τα βρίσκεις, έχω ψάξει παντού, αλλά δεν...;
 
Απαράμιλλη θεατρικότητα σ' ένα video σκοποβολής!

Μύρια εύγε!!!

Μία ερώτηση...

Τα Barnaul, που τα βρίσκεις, έχω ψάξει παντού, αλλά δεν...;


Καλησπερα φιλε μου.!! Ουτε γω βρισκω..εγω ειχα αρκετα απο παλια.!!στο επομενο βιντεακι θα συγκρινω ποια καραμπινα εχει μεγαλυτερη δυναμη διατρησης..η 410 ´η η 12αρα;;;; Εξεπαφης ,στα 50 και στα 100μ.! Ελπιζω να σε δω στους συνρομητες μου.! Θα ηταν μεγαλη βοηθεια για εμενα.!! Ευχαριστω.!
 
Back
Top