Αγριόχοιρος

Καλησπερα,εχει κυνηγησει κανεις αγριογουρουνο με 36αρι; Εγω εχω ενα saiga 410 και ειμαι πολυ ευχαριστημενος...!! Παρακατω ειναι ενα απο τα βιντεακια μου..!!

 
Αναφερομουν και στο πατημα στην πανω φώτο... Για τρυγονια έψαχνα αυτα βρήκα...
 
Γουρουνι δεν κυνηγάω φυσικα αλλα σπο την εμπειρία μου στα ημέρα...... το πάχος στο χωρισμα της οπλης....το μεγάλο εξωτερικο τόξο της...κ το βάθος του πατώματος. ...που δειχνει βάρος πιστευω 99% αγριογουρουνο.
Ας σου πουν τα παιδιά ομως π κυνηγούν καλυτερα
 
Το πατημα ειναι 100% γουρουνι..φαινεται και το πισω νυχι του οποτε προκειται και για βαρυ ζωο
Πω ρε φιλε! Και δε θα μαι εδω 17 σεπτεβρη... Ποση χαρα παίρνει ένας κυνηγος οταν βλεπει οτι υπαρχουν θηραματα, απρόσμενα.
 
Μπορει κάποιος εμπειροτερος ναμου πει αν τα ιχνη ειναι σιγουρα απο Γρουνν;;;
free image hosting
image hosting 5mb
ωντος φιλαρακι ειναι απο γουρουνι και μαλιστα 70 κιλα και πανωωωω,,, παρε και καμια φωτο απο πρωπερση με ενα καπρι που καναμε στο κυνηγι image hosting no register
 
ωντος φιλαρακι ειναι απο γουρουνι και μαλιστα 70 κιλα και πανωωωω,,, παρε και καμια φωτο απο πρωπερση με ενα καπρι που καναμε στο κυνηγι image hosting no register
Παντα τετοια Σακη ;)
Το σκυλοκουτο πισω μου φαινεται οτι χρειαζεται αντικατασταση
Προσοχη μεγαλη γιατι δεν αργει να γινει το κακο ακομα και με φολα που μπορει να ριξει μεσα καποιος αλητηριος εχει συμβει σε πολλους συναδελφους .asking.
 
uploading pictures
adult image
Και αλλες δυο να γουσταρουμε!
Αποστολη εχει βρεξει εκεί. ?
Πριν ποσες μερες?
Στο χναρι εχει χορτο 3-5 ημερων κ η υγρασία του καθησε.
Ηταν λιμναζον νερο εκεί
Δεν είναι ''φρεσκο'' εννοωντας χτεσινό.
Το ξέρεις από το χορτο.
Αρα καπου αλλου εκει κοντα είναι τωρα.
 
Αναφερομουν και στο πατημα στην πανω φώτο... Για τρυγονια έψαχνα αυτα βρήκα...
Δεν ειναι γρουνν.... Ειναι γρουνναροςςςςς το πατημα...... Και στην δυτερη φωτο αν δεν κανω λαθος και ειναι πατατα τα φυτα που φαινονται εψαχναν για τις ριζες.... Τωρα το καλοκαιρι τις πεθαινουν τις πατατες και τα καλαμποκια
 
ωντος φιλαρακι ειναι απο γουρουνι και μαλιστα 70 κιλα και πανωωωω,,, παρε και καμια φωτο απο πρωπερση με ενα καπρι που καναμε στο κυνηγι

Μοικανας ο Κάπριο...:)
Πότε θα μου βγει και μένα ένας τέτοιος να του ξυσω τα τσιμπουρια με τα 9-10 ...:D
 
Βλεπω η παρεα εχει πολυ καλους γνωστες του αντικειμενου!!!Ωραιοι!!!!!!!!.shake hands.
Γιωργο αν το δεις να ερχεται με την χαιτη σηκωμενη θα παθεις!!!!Παντως 9αρακια αν το δεις μην του ριξεις.Οσα σκαγια περασουν το δερμα και καρφωθουν στο κρεας θα προκαλεσουν μολυνση και αρωστια στο ζωο..
ωντος φιλαρακι ειναι απο γουρουνι και μαλιστα 70 κιλα και πανωωωω,,, παρε και καμια φωτο απο πρωπερση με ενα καπρι που καναμε στο κυνηγι image hosting no register
Πολυ ωραιος και νεαρος καπρος.Ευγε!!!!!.shake.
 
Πότε θα μου βγει και μένα ένας τέτοιος να του ξυσω τα τσιμπουρια με τα 9-10 ...:D

Αστον αγορι μου για κανεναν πιο ψυχραιμο που ειναι "ψημμενος" στο να αλλαζει γρηγορα φυσιγγια... .my man..ghe.
Εμενα να δω ποτε θα μου βγει κανενα σε κανενα μπεκαστοκυνηγο... Εχει βαρεσει γουρουνι κ η κουτση μαρια εδω κατω, κ εμενα δεν μου βγαινει... Ολο σε κατι φιλαρακια πεφτουν... .buy buy.

Γιωργο αν το δεις να ερχεται με την χαιτη σηκωμενη θα παθεις!!!!Παντως 9αρακια αν το δεις μην του ριξεις.Οσα σκαγια περασουν το δερμα και καρφωθουν στο κρεας θα προκαλεσουν μολυνση και αρωστια στο ζωο..

Σωστο αυτο, ειδικα εδω κατω που εχουν γεμισει τον τοπο κ πολλες φορες οι αγροτες τα τουφεκανε με οτι βρουν απο απογνωση για να τα διωξουν, εχουν ακουσετι πολλα περιστατικα που τα βρισκουν μετα απο καποιες μερες ψοφια η αρρωστα απο τη μυρωδια...
 
Back
Top