Αγγλικό Σέττερ

Καλησπέρα κ χρονια πόλλα, υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει αξιόλογο και αξιόπιστο εκτροφεα σεττερ που να διαθέτει ξεκινημένα ζωα? Έχω υπόψην κάποιους αλλά δεν βλέπω φως.. Οπως παλιότερα!!
Απο εκτροφεα ξεχασε το...
ως επι τω πλειστον,τα εξαιρετικα σκυλια τα κρατανε οι ιδιοι,τα λοιπα καλα σκυλια τα δινκυν σε σταθερους πελατες,σε γνωστους των γνωστων και παει λεγοντας...
Σε εναν αγνωστο που θα παει πρωτη φορα,θα του δωσουν οτι περισσεψει ή οτι θελουν να "ξεφορτωθουν"...
Πολυ καλα αγγλικα σεττερ θα βρει σε χερια ερασιτεχνων κυνηγων...
Εκει να κινηθεις και επιπλεον δεν θα πληρωσεις τον κουκο αηδονι...
 
Απο εκτροφεα ξεχασε το...
ως επι τω πλειστον,τα εξαιρετικα σκυλια τα κρατανε οι ιδιοι,τα λοιπα καλα σκυλια τα δινκυν σε σταθερους πελατες,σε γνωστους των γνωστων και παει λεγοντας...
Σε εναν αγνωστο που θα παει πρωτη φορα,θα του δωσουν οτι περισσεψει ή οτι θελουν να "ξεφορτωθουν"...
Πολυ καλα αγγλικα σεττερ θα βρει σε χερια ερασιτεχνων κυνηγων...
Εκει να κινηθεις και επιπλεον δεν θα πληρωσεις τον κουκο αηδονι...
Για τον σπινοκια στην αυλωνα ακούγοντε καλά λόγια πέρα από τα σκυλιά του κ ως άνθρωπος
 
Για τον σπινοκια στην αυλωνα ακούγοντε καλά λόγια πέρα από τα σκυλιά του κ ως άνθρωπος
Ναι ισχυει,η εκτροφη del spin...
Αλλα επισης ισχυουν και ολα τα υπολοιπα που εγραψα.
Κοιτα για ερασιτεχνες...
Αν πας να μπλεξεις με επαγγελματιες,πρεπει να πας συστημενος...
 
Ναι ισχυει,η εκτροφη del spin...
Αλλα επισης ισχυουν και ολα τα υπολοιπα που εγραψα.
Κοιτα για ερασιτεχνες...
Αν πας να μπλεξεις με επαγγελματιες,πρεπει να πας συστημενος...
Οκ ευχαριστώ, αν κ βλέπω δεν πολύ υπάρχουν αγγελίες κτλ όπως παλιότερα ίσως λόγω της νέας νομοθεσίας.. Ειδωμεν!
 
Οκ ευχαριστώ, αν κ βλέπω δεν πολύ υπάρχουν αγγελίες κτλ όπως παλιότερα ίσως λόγω της νέας νομοθεσίας.. Ειδωμεν!
Παλιότερα στις χρυσές εποχές πήγαινε το εμπόριο και η παπάντζα σύννεφο
Τώρα ήρθε πείνα ήρθε και καινούργια νομοθεσία και μαζεύτηκε το πράγμα
 
Οκ ευχαριστώ, αν κ βλέπω δεν πολύ υπάρχουν αγγελίες κτλ όπως παλιότερα ίσως λόγω της νέας νομοθεσίας.. Ειδωμεν!
Μιας και μιλαμε για εκτροφη del spin,μιλα στο facebook με τον Γιωργο Σαββαϊδη,αυτον που φτιαχνει κυνηγετικα βιντεο.
Εχει σκυλια απο τον Σπινοκια.
Ειναι πολυ καλο παιδι και εξυπηρετικοτατος.
Θα σε κατευθυνει καταλληλα.
 
Για τον σπινοκια στην αυλωνα ακούγοντε καλά λόγια πέρα από τα σκυλιά του κ ως άνθρωπος

Τον Γιωργο Σπινοκια τον γνωριζω προσωπικα ....
Μου εχει εκπαιδευσει σεττερ που ειχα φερει απο Ουγγαρια.
Τιμιος ανθρωπος και πανω απ'ολα Ανθρωπος....!!!
Εκτρεφει σκυλια και εχει καλα αιματα....
Παρε ενα τηλεφωνο....δεν εχεις να χασεις τιποτα!!!
 
Χθες "έφυγε" η Λούσυ μου. Σχεδόν ένα χρόνο ζούσε με τον καρκίνο, χωρίς ευτυχώς να πονέσει μέχρι την τελευταία στιγμή.
Μου χάρισε πολλές όμορφες κυνηγετικές κι όχι μόνο, στιγμές. Δεν θα την ξεχάσω ποτέ...

Μπράβο Χρήστο εξαιρετικό αυτό που έκανες, έτσι θα την θυμάσαι για πάντα
 
Χθες "έφυγε" η Λούσυ μου. Σχεδόν ένα χρόνο ζούσε με τον καρκίνο, χωρίς ευτυχώς να πονέσει μέχρι την τελευταία στιγμή.
Μου χάρισε πολλές όμορφες κυνηγετικές κι όχι μόνο, στιγμές. Δεν θα την ξεχάσω ποτέ...

Να είσαι καλά να την θυμάσαι.

Πάντα θυμόμαστε τα σκυλάκια μας όσα χρόνια κι αν ειναι μαζι μας.
 
Χθες "έφυγε" η Λούσυ μου. Σχεδόν ένα χρόνο ζούσε με τον καρκίνο, χωρίς ευτυχώς να πονέσει μέχρι την τελευταία στιγμή.
Μου χάρισε πολλές όμορφες κυνηγετικές κι όχι μόνο, στιγμές. Δεν θα την ξεχάσω ποτέ...

Φόρος τιμής στη Λούση!
Μπράβο Χρήστο, να είσαι καλά να τη θυμάσαι...
 
Back
Top