Αγγλικό Σέττερ

Καλημέρα σε όλους σήμερα νιώθω ότι έχω κερδίσει το τζόκερ . Σήμερα πήγαμε στο κτηνίατρο για το προκαθορισμένο ραντεβού που μετά από την τελευταία θεραπεία που της κάναμε βγήκαμε νικητές και ιδού τα αποτελέσματα.IMG_20220829_105436.jpgIMG_20220829_105413~2.jpg
 
Καλημέρα σε όλους σήμερα νιώθω ότι έχω κερδίσει το τζόκερ . Σήμερα πήγαμε στο κτηνίατρο για το προκαθορισμένο ραντεβού που μετά από την τελευταία θεραπεία που της κάναμε βγήκαμε νικητές και ιδού τα αποτελέσματα.View attachment 54511View attachment 54512
Μπράβο φίλε μου!!!!
 
Τίποτα εύχομαι σε όλους σας και στους συντρόφους σας υγεία και να τους προσέχετε εγώ από χαζομάρα μου πήγα να την χάσω και το ότι την στερήθηκα όλη την περσινή κινηγιετικη περίοδο μου αρκεί από εδώ και στο εξής εμβόλια για ότι κυκλοφορεί.
 
Τίποτα εύχομαι σε όλους σας και στους συντρόφους σας υγεία και να τους προσέχετε εγώ από χαζομάρα μου πήγα να την χάσω και το ότι την στερήθηκα όλη την περσινή κινηγιετικη περίοδο μου αρκεί από εδώ και στο εξής εμβόλια για ότι κυκλοφορεί.
Γερό από εδώ και πέρα εύχομαι
Όσον αφορά τα εμβόλια έτσι είναι
Και για όποιον δεν έχει την δυνατότητα, καλύτερα ένα σκυλί και να το έχει κομπλέ από εμβόλια, χάπια, εξετάσεις παρά περισσότερα και να κάνει τα μισά.....
 
Γερό από εδώ και πέρα εύχομαι
Όσον αφορά τα εμβόλια έτσι είναι
Και για όποιον δεν έχει την δυνατότητα, καλύτερα ένα σκυλί και να το έχει κομπλέ από εμβόλια, χάπια, εξετάσεις παρά περισσότερα και να κάνει τα μισά.....
Και κυρίως, διατροφή.
 
Γερό από εδώ και πέρα εύχομαι
Όσον αφορά τα εμβόλια έτσι είναι
Και για όποιον δεν έχει την δυνατότητα, καλύτερα ένα σκυλί και να το έχει κομπλέ από εμβόλια, χάπια, εξετάσεις παρά περισσότερα και να κάνει τα μισά.....
Σε ευχαριστώ πολύ Γιώργο έτσι είναι της έχω κάνει όλα τα εμβόλια δεν την έχω αφήσει αλλά με έπιασε στον ύπνο . Αυτή η ύπουλη ασθένεια .
 
Ένα βίντεο με στιγμές από τον πρώτο μήνα της σεζόν (20/08/22 - 20/09/22) σε κυνήγια ντοπιάρικων, δύσκολων ορτυκιών με την Μπέρτα 14 μηνών!
Βίντεο αφιερωμένο στον φίλο Σταύρο @σταυροςΚ69 που μου χάρισε την Μπέρτα κουτάβι, πριν ένα χρόνο περίπου.
Μπέρτα: Πάθος, αίσθηση ελευθερίας, αντοχή, συνεργασία!
Σταύρε σ΄ ευχαριστώ και πάλι για την Μπέρτα!
Καλή συνέχεια σε όλους!

 
Last edited:
Back
Top