Αγγλικό Σέττερ

Οι νεες μου ελπιδες κ το νεο μελος της οικογενειας... Το ονομα αυτης "Κάσι"... .love.


Άρη να χαίρεσαι την πανέμορφη (φτου φτου φτου) Κάσι, να είναι καλότυχη και να ικανοποιήσει όλες τις ελπίδες σου ...
 
Άρι είναι πανέμορφο!! Να είναι πάντα καλότυχο και να σου χαρίζει όμορφες στιγμές στο σπίτι και στον κυνηγότοπο.
 
Οι νεες μου ελπιδες κ το νεο μελος της οικογενειας... Το ονομα αυτης "Κάσι"... .love.

Καλοτυχη και απο μενα και απο εδω φιλε... Η Συλβια δακρυσε απο την ομορφια και την εφτυνε απο το PC να μην την ματιασει...
Αντε να μεγαλωσει να την χαρουμε...
ΥΓ. Το Κασι φιλαρακι απο που βγαινει;.xm.:D
 
ΥΓ. Το Κασι φιλαρακι απο που βγαινει;.xm.:D

Από το Κ-ουρτ-άσι :D
Ελπίζω να μην το γυρίσεις σε diesel και μας λες τώρα που πήρες Σεττερ, θα πάω για μπεκάτσα ... :cool:
Να το χαίρεσαι το κουτάβι το ζουμπουρλούδικο Αρίστο και εύχομαι γρήγορα να του φορέσεις γελεκάκι neopren από τον Cabela ;)
 
Σας ευχαριστω πολυ παιδια,
Οχι Γιωργο δεν ειναι Virtuw passionis αν κ θα το ηθελα, απο γεννα ενος φιλου ειναι κ με αρκετη συναισθηματικη αξιας λογω μιας καταστασης που βιωνει...
Για πες μας εσυ φλαμινγκο απο που βγαινει το Κασι για να μην σου παρω τη χαρα....hair.
Ελπιζω του χρονου να μου χαρισει πολλες ξαπλωτες φερμες σε βουνο κ καμπο...
Σουπια Γιωρικα, τωρα που εμαθα τα φιλαρακια μου να κυνηγανε αποτελεσματικα στον βαλτο κ χωρις εμενα... .count sheep..very funny. θα κανω στροφη στην ποιοτητα...:p
 
Από το Κ-ουρτ-άσι :D
Ελπίζω να μην το γυρίσεις σε diesel και μας λες τώρα που πήρες Σεττερ, θα πάω για μπεκάτσα ... :cool:
Να το χαίρεσαι το κουτάβι το ζουμπουρλούδικο Αρίστο και εύχομαι γρήγορα να του φορέσεις γελεκάκι neopren από τον Cabela ;)
Καλο αλλα δεν το βρηκες...:D:D:D
...Κασσιοπη...
 
Σας ευχαριστω πολυ κ.Γιαννη, δυστυχως δεν τα παω πολυ καλα με αυτα τα πραγματα κ δεν θυμαμαι τι γενεαλογια των γονιων της, αν κ για λογους γνωσεων κυριως πρεπει να την μαθω, εκρινα βαση της μορφολογιας τους κ της αριστης κυνηγετικης συμεπριφορα τους... Ηταν πολυ ιδιαιτερη περιπτωση αυτη η γεννα αλλα προτιμω να μην αναφερω τους λογους που την κανουν ιδιαιτερη μιας κ αφορα σοβαρους λογους υγειας...
 
Back
Top