Αγγλικό Σέττερ

Έφυγε τελικά η Ήρα μου...νικήθηκε από τον καρκίνο, δώσαμε τη μάχη μας ( για 3η φορά) αλλά δε τα κατάφερε η σκυλίτσα μου.
Καλή ταξείδι κοπέλα μου....κάποια στιγμή θα ξαναβρεθούμε στα κυνηγοτοπια του ουρανού.
View attachment 10287View attachment 10289View attachment 10290View attachment 10292View attachment 10293
Κρίμα φίλε....από παιδάκι έχω χάσει πολλά σκυλιά λόγο κεντρικής οδού που διαμένο και σαν πιτσιρικάς έχω ρίξει δάκρυ φουλ.
Να είσαι πάντα γερός κ να τη θυμάσαι πάντα για τις ωραίες στιγμές που περάσατε.
 
Έφυγε τελικά η Ήρα μου...νικήθηκε από τον καρκίνο, δώσαμε τη μάχη μας ( για 3η φορά) αλλά δε τα κατάφερε η σκυλίτσα μου.
Καλή ταξείδι κοπέλα μου....κάποια στιγμή θα ξαναβρεθούμε στα κυνηγοτοπια του ουρανού.
View attachment 10287View attachment 10289View attachment 10290View attachment 10292View attachment 10293
Ο Θεός θα έχει το λόγο του που τα παίρνει γρήγορα κοντά του..... Να την θυμάσαι πάντα φίλε μου να σε γαληνευει στις δυσκολες
 
Έφυγε τελικά η Ήρα μου...νικήθηκε από τον καρκίνο, δώσαμε τη μάχη μας ( για 3η φορά) αλλά δε τα κατάφερε η σκυλίτσα μου.
Καλή ταξείδι κοπέλα μου....κάποια στιγμή θα ξαναβρεθούμε στα κυνηγοτοπια του ουρανού.
View attachment 10287View attachment 10289View attachment 10290View attachment 10292View attachment 10293
Να είσαι καλά να τη θυμάσαι φίλε....
 
Σας ευχαριστώ πολύ παλικάρια μου, να'στε όλοι σας καλά.
Πέρασε πλέον η Ήρα μου στην καρδιά μου και στις αναμνήσεις μου μαζί με τα άλλα σκυλάκια μου.
Ακόμα και τώρα που γράφω αυτές τις λέξεις τα μάτια δακρύζουν.........
 
Back
Top