Αγγλικό Σέττερ

Τα σκυλιά μόνο που δν ξεχνάνε.
Σκυλί που κυνηγάει έστω και λίγο.....θα το θυμάται για πάντα.

(ένας κλέφτης αν φυλακιστεί,ξεχνάει να κλέβει)....;; Και να αποφυλακιστεί πάλι το ίδιο θα κάνει. .my man. .sarcastic. .sarcastic.
Χαχααχα ετσι ακριβώς αδερφε.sarcastic.
 
Καλημερα παιδια. Εχω ενα σεττερακι 6μηνων,απο καποιο χτυπημα στο μπροστινο ποδι τραυματιστικε ο τενοντας του.Ο γιατρος μου εδωσε μια θεραπεια με χαπια(συμπλεγμα βηταμινων ειναι στην ουσια),λεγοντας μου οτι καλητερα να το εσπαζε....ενω τωρα με τον τενοντα μπορει κ να του μεινει κουσουρι.Η αληθεια ειναι οτι μετα απο 2 μηνες,αρχισα να το βγαζω εξω για τρεξειμο και το αποτελεσμα ειναι οτι στο 10λεπτο αρχιζει κ κουτσενει.Ειναι τοσο σοβαρα τα πραγματα?Δεν υπαρχει γιατρια ρε παιδια?Μπορει καποιος να βοηθησει?
 
Η αληθεια είναι οτι ο γιατρός εχει ένα δίκιο αν κρινω από εμπειριες ανάλογων περιπτώσεων σε ανθρωπους
 
Θα διατεθούν αν όλα πάνε καλά 3 αρσενικά κουτάβια σεττερ λαβερακ γεννημενα 9/11 200 έκαστο από τους εικονιζόμενους σκυλους.Απο τα 8 τα 5 έχουν κλειστεί.
 

Attachments

  • FB_IMG_1538191782973.jpg
    FB_IMG_1538191782973.jpg
    18,9 KB · Προβολές: 63
  • IMG-945b1aabbb0f19f26b0ca8a68dbf2a05-V.jpg
    IMG-945b1aabbb0f19f26b0ca8a68dbf2a05-V.jpg
    46,8 KB · Προβολές: 64
Θα διατεθούν αν όλα πάνε καλά 3 αρσενικά κουτάβια σεττερ λαβερακ γεννημενα 9/11 200 έκαστο από τους εικονιζόμενους σκυλους.Απο τα 8 τα 5 έχουν κλειστεί.
Από τα 8 τα 6 έχουν κλειστεί.τα δύο τελευταία θα πουληθούν 100 έκαστο και εύχομαι να τα πάρει κάποιος από σας .τηλ 6984580775 Χάρης.
 
Δυστυχώς μόλις πληροφορήθηκα πως έφυγε από τη ζωή ένας μεγάλος εραστης των αγγλικών σεττερ... τεράστιο πάθος γιαυτη τη φυλή.. σε κάθε γενολογικο χάρτη υπάρχει σίγουρα ένας τρανός απόγονος...
Καλό παράδεισο Διονύση... θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του...
 
Last edited:
Δυστυχώς μόλις πληροφορήθηκα πως έφυγε από τη ζωή ένας μεγάλος εραστης των αγγλικών σεττερ... τεράστιο πάθος γιαυτη τη φυλή.. σε κάθε γενολογικο χάρτη υπάρχει σίγουρα ένας τρανός απόγονος...
Καλό παράδεισο Διονύση... θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του...
δυστιχως και εγω μολις το διαβασα....Είμαι τυχερός που έχω αίματα από σκυλια του κυρίου Διονύση......θα βρει εκει ψηλα τα σκυλάκια του που θα έχει χάσει και θα είναι χαρούμενος.....Ο Θεός να τον αναπαυση.....
 
Έφυγε τελικά η Ήρα μου...νικήθηκε από τον καρκίνο, δώσαμε τη μάχη μας ( για 3η φορά) αλλά δε τα κατάφερε η σκυλίτσα μου.
Καλή ταξείδι κοπέλα μου....κάποια στιγμή θα ξαναβρεθούμε στα κυνηγοτοπια του ουρανού.
View attachment 10287View attachment 10289View attachment 10290View attachment 10292View attachment 10293
φιλεμου γιανη αυτες η στιγμες ειναι δυσκολες οταν χανουμε μετα απο μαχη τον φιλομας συντρωφομας,,,πιστευω να εχης καλες αναμνησης απο την ηρα και να την θυμασε παντααααα,,δεν λεω τιποτε αλο να εισαι γερος να την θυμασε:(
 
Back
Top