Ένδυση

Επίσης πολύ άσχημη εμπειρία είχα με τη DHL με ένα πράγμα 350 ευρώ που είχα αγοράσει από Αμερική το οποίο δεν μου το παρέδωσαν ποτέ, και δεν είχαν κανένα κατάστημα στην Αθήνα για να πάω να το πάρω εγώ, έπρεπε να πάω κάπου πολύ μακριά και ούτε το γύρισαν στον αποστολέα διότι δεν τους συνέφερε με αποτέλεσμα απλά να χάσω τα χρήματα που έδωσα. Από τότε και εδώ και πολλά χρόνια δεν δέχομαι ποτέ κανένα δέμα και δεν προχωράω σε παραγγελία αν είναι από DHL και ενημερώνω τον αποστολέα ότι η DHL δεν έχει τη δυνατότητα να παραδώσει δέματα στην Αθήνα.

Skroutz είναι η καλύτερη για εμένα αυτή τη στιγμή.
Γειτονας μου αγοραζει εναν τενεκε αγνο ελαιολαδο να το στειλει στον εγγονο του στη Γερμανια που αραβωνιαστηκε να καρδαμωσει το παιδι
( μηπως δουμε και δισεγγονο ).😆
Και σκεφτηκε ο ανθρωπος μη στειλω το extra παρθενο με τενεκε, γυφτια ειναι...θα αγορασω και ενα inox δοχειο να το βαλω μεσα.
Το στελνει , και μετα απο μερες ενημερωνεται απο την εταιρια οτι τρυπησε το δοχειο και χυθηκε το λαδι!!.big smile.
 
Kαλή εμπειρία έχω με ACS, Skroutz, ΕΛΤΑ Courier και φυσικά με DHL όταν πρόκειται για δέμα από Ευρώπη. Την Γενική την αποφεύγω και με Speedex ούτε γράμμα, είναι και η μόνη που με νευρίασε τόσο που έγραψα αρνητική αξιολόγηση στο Google
Και μόνο που έβαλες στην ίδια σειρά την DHLμε τους υπόλοιπους έχεις πέσει σε παράπτωμα.
Η ποινή είναι 2 κιλά προβατίνα !
 
Πήρα αυτό πρην 10 μέρες έχω πάθη πλάκα,δεν το περνάει τηποτα και αδιάβροχο έξω η φοδρα που έχει γλιστράει το νερό σαν χέλι.παναλαφρο,με επένδυση νεοπρεν 2χηλ κάτο από την φοδρα και εσωτερική επένδυση φλιζ,και ελληνικό
 
Πήρα αυτό πρην 10 μέρες έχω πάθη πλάκα,δεν το περνάει τηποτα και αδιάβροχο έξω η φοδρα που έχει γλιστράει το νερό σαν χέλι.παναλαφρο,με επένδυση νεοπρεν 2χηλ κάτο από την φοδρα και εσωτερική επένδυση φλιζ,και ελληνικό
Καλοφορετο Γιάννη, ποιας εταιρείας είναι;
 
Πήρα αυτό πρην 10 μέρες έχω πάθη πλάκα,δεν το περνάει τηποτα και αδιάβροχο έξω η φοδρα που έχει γλιστράει το νερό σαν χέλι.παναλαφρο,με επένδυση νεοπρεν 2χηλ κάτο από την φοδρα και εσωτερική επένδυση φλιζ,και ελληνικό
Πόσο?
 
Back
Top