Ένδυση

καλησπερα σε ολους.. εχει κανεις το συγκεκριμενο? https://www.skroutz.gr/s/25228508/A...o-Antianemiko-Softshell-Parallagi-Dasous.html
Το πηρα φετος εγω αυτο... απλα θα πω πως σε καρτερι με -6 με ενα ισοθερμικο φανελακι ενα φουτερ και αυτο δε καταλαβα τιποτα.. εξαιρετικο προιον, ευχομαι να το πηρες.
 
Καλησπέρα παιδιά ,
Το άλλο Σ/Κ θα ανέβω Αθήνα και θα περάσω από την έκθεση .
Θέλω να αγοράσω ένα σκοπευτικό γιλέκο καλοκαιρινό . Έχετε καμιά πρόταση να τσεκάρω.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων,
Βασίλης.
Να έχει τουλάχιστον τρυπητή πλάτη για εξαερισμό και προς Θεού καθόλου δέρμα πουθενά στο γιλέκο.....κατά τα άλλα από μάρκες ότι σου γυαλίσει καλύτερα....
 
Καλησπέρα παιδιά ,
Το άλλο Σ/Κ θα ανέβω Αθήνα και θα περάσω από την έκθεση .
Θέλω να αγοράσω ένα σκοπευτικό γιλέκο καλοκαιρινό . Έχετε καμιά πρόταση να τσεκάρω.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων,
Βασίλης.
Αυτό, π.χ έχω εγώ , σε άλλο χρώμα, μια χαρά, ελαφρύ και δροσερό...... μακριά από δέρματα και πολλή ύφασμα.....για καλοκαίρι......
Screenshot_2024-04-01-20-40-40-135_com.android.chrome.jpg
 
Για πες λεπτομέρειες. Ενδιαφέρομαι.;)
Under Armour ισοθερμικά ( μπορείς να βρεις μέσω σκρουτζ ) και εκτος Ελλάδας (αλλα δεν ξέρω αν περνάνε με ταχυδρομείο ) καλή λύση είναι τα Cabela's / Redhead που είναι ιδιωτική ετικέτα του bass pro .
 
Προχώρησα στην παρακάτω αγορά, αυτού του αμφηδέξιου σκοπευτικού γιλέκου, για να ειμαι σε επαφή με το όπλο και να περνάμε όμορφα καποιες καλοκαιρινές Κυριακές στο σκοπευτήριο, κάνοντας προπόνηση....
Σκοπευτικό γιλέκο Castellani C2
Ελαφρύ κ με ωραία γραμμή...πολυ άνετο!!

View attachment 86826View attachment 86827
Δυο πορτες της ντουλαπας περνει μωρη ντουλαπαααα.yel.
Να μην κρατας σουγια πανω σου εισαι επικινδυνος.yel.
 
Πολλή καλή ποιότητα και εφαρμογή αυτό το ισοθερμικό από mark's and Spencer...... φέτος δοκίμασα και αγόρασα και δεύτερο.... απλά υπέροχο....
https://www.marksandspencer.com/gr/μακρυμάνικο-ισοθερμικό-τοπ-heatgen™-μέτριας-θερμότητας/p/P60464356.html?dwvar_P60464356_color=Y0&pid=P60464356&quantity=1#index=0
εγω δεν ιδρωνω ποτε , μαλλον και συ και μας ταιριαζουν τετοια ισοθερμικα. Για οσους ιδρωνουν πολυ ομως δεν κανουν . Αυτοι θελουν με μηδεν βαμβακι στη συνθεση.
 
Back
Top