Σκοπευτήριο Λαγκαδά (Δρακόντειο)

Να συμπληρώσω κάτι για το σκοπευτήριο που με φαρμάκωσε τι με φαρμάκωσε δηλαδή μαχαίρι στην καρδιά ήταν ότι από της 7 έως της 15 θα είναι κλειστό.:(
δεν πηραζη φιλεμου γιωργο μιας και απο τρυγονακια εμης εδω εχουμε μπολικααα ελα να κανης επωμισης και πρωσκοπευσηςςς να εισαι ετημως για την εναρξηηη.sarcastic..hunter..hunter.
 
Σήμερα είχε πολύ χαβαλέ στο σκοπευτήριο με φίλους και συγκυνηγούς.
Έριξα δύο πούλες και τα πήγα αρκετά καλά και στην τρίτη δούλεψα κάποιες αδυναμίες που έχω.
Νομίζω ότι είμαι σε πολύ καλό επίπεδο και έτοιμος για την έναρξη.
Για άλλη μια φορά ''δίνω ρέστα'' για τα Due και το Brain TM.
Ένα πάρα πολύ καλό φυσίγγι με ένα πολύ καλό τσοκ και τα αποτελέσματα είναι οι δίσκοι να γίνονται κομμάτια σε όλες τις αποστάσεις.
 
Σήμερα είχε πολύ χαβαλέ στο σκοπευτήριο με φίλους και συγκυνηγούς.
Έριξα δύο πούλες και τα πήγα αρκετά καλά και στην τρίτη δούλεψα κάποιες αδυναμίες που έχω.
Νομίζω ότι είμαι σε πολύ καλό επίπεδο και έτοιμος για την έναρξη.
Για άλλη μια φορά ''δίνω ρέστα'' για τα Due και το Brain TM.
Ένα πάρα πολύ καλό φυσίγγι με ένα πολύ καλό τσοκ και τα αποτελέσματα είναι οι δίσκοι να γίνονται κομμάτια σε όλες τις αποστάσεις.
Μπράβο Γιώργαρε! .shake hands.
 
Σήμερα είχε πολύ χαβαλέ στο σκοπευτήριο με φίλους και συγκυνηγούς.
Έριξα δύο πούλες και τα πήγα αρκετά καλά και στην τρίτη δούλεψα κάποιες αδυναμίες που έχω.
Νομίζω ότι είμαι σε πολύ καλό επίπεδο και έτοιμος για την έναρξη.
Για άλλη μια φορά ''δίνω ρέστα'' για τα Due και το Brain TM.
Ένα πάρα πολύ καλό φυσίγγι με ένα πολύ καλό τσοκ και τα αποτελέσματα είναι οι δίσκοι να γίνονται κομμάτια σε όλες τις αποστάσεις.
Γιώργη συνέχισε τη προετοιμασία για τον μεγάλο αγώνα της 20ης.........sarcastic.
 
Ένα υπέροχο πρωινό σήμερα στο σκοπευτήριο.
Πολύ ωραία παρέα και θερμοκρασία ότι πρέπει για την περίπτωση.
Έριξα τρις πούλες με το 525 και τα αποτέλεσμα ήταν 21 - 23 - 22.(Δεν έχει μεγάλη σημασία το σκορ αλλά για την ιστορία που λένε)
Το κοντάκι του όπλου είναι σε ένα ανεκτό επίπεδο αλλά θέλω οπωσδήποτε καινούργιο στα μέτρα μου διότι δεν παίρνω το 100% από το όπλο.
Για άλλη μια φορά το Kicks High Flyer Mod έδωσε ρέστα σε συνδυασμό με τα NSI Due και Uno Prima.
Στην άλλη κάννη είχα το TM στην παρθενική του εμφάνιση και μου έδωσε ωραίες διορθωτικές τουφεκιές.
Βλέπω τον εαυτό μου να βελτιώνεται πάρα πολύ από την στιγμή που άρχισα να πηγαίνω στο σκοπευτήριο.
Και φάνηκε αυτό πολύ στα τρυγόνια στο πραγματικό κυνήγι.
 
Ένα υπέροχο πρωινό σήμερα στο σκοπευτήριο.
Πολύ ωραία παρέα και θερμοκρασία ότι πρέπει για την περίπτωση.
Έριξα τρις πούλες με το 525 και τα αποτέλεσμα ήταν 21 - 23 - 22.(Δεν έχει μεγάλη σημασία το σκορ αλλά για την ιστορία που λένε)
Το κοντάκι του όπλου είναι σε ένα ανεκτό επίπεδο αλλά θέλω οπωσδήποτε καινούργιο στα μέτρα μου διότι δεν παίρνω το 100% από το όπλο.
Για άλλη μια φορά το Kicks High Flyer Mod έδωσε ρέστα σε συνδυασμό με τα NSI Due και Uno Prima.
Στην άλλη κάννη είχα το TM στην παρθενική του εμφάνιση και μου έδωσε ωραίες διορθωτικές τουφεκιές.
Βλέπω τον εαυτό μου να βελτιώνεται πάρα πολύ από την στιγμή που άρχισα να πηγαίνω στο σκοπευτήριο.
Και φάνηκε αυτό πολύ στα τρυγόνια στο πραγματικό κυνήγι.
Μπραβο ρε φιλαρακι!
Μου ελειψαν τα κοψιδια μετα τις πουλες! :)
 
Θα έρθεις ένα Π-Σ-Κ μέσα στον Χειμώνα,και το πρόγραμμα θα πηγαίνει....Κυνήγι - κοψίδια - κυνήγι - κοψίδια..............
Αυτα τα εχουμε πει ;) Θα καει το πελεκουδι! Αντιστοίχως και απο την πλευρα μου :)


Φιλαρακι χωραω στα κοψιδια?
.my man.
Φορτωσε τη mitsuba και ελα τάπα!
 
Ένα υπέροχο πρωινό σήμερα στο σκοπευτήριο.
Πολύ ωραία παρέα και θερμοκρασία ότι πρέπει για την περίπτωση.
Έριξα τρις πούλες με το 525 και τα αποτέλεσμα ήταν 21 - 23 - 22.(Δεν έχει μεγάλη σημασία το σκορ αλλά για την ιστορία που λένε)
Το κοντάκι του όπλου είναι σε ένα ανεκτό επίπεδο αλλά θέλω οπωσδήποτε καινούργιο στα μέτρα μου διότι δεν παίρνω το 100% από το όπλο.
Για άλλη μια φορά το Kicks High Flyer Mod έδωσε ρέστα σε συνδυασμό με τα NSI Due και Uno Prima.
Στην άλλη κάννη είχα το TM στην παρθενική του εμφάνιση και μου έδωσε ωραίες διορθωτικές τουφεκιές.
Βλέπω τον εαυτό μου να βελτιώνεται πάρα πολύ από την στιγμή που άρχισα να πηγαίνω στο σκοπευτήριο.
Και φάνηκε αυτό πολύ στα τρυγόνια στο πραγματικό κυνήγι.
μπράβο πολύ καλά νούμερα! Σε τι αγώνισμα; το σκοπευτήριο είναι πολύ μεγάλο σχολείο! Σου ανοίγουν τα μάτια στην κυριολεξία!
 
Σκέφτομαι και λέω ίσως, να παω μια βόλτα σκοπευτηριο την Κυριακη, να το ανακαλύψω, μιας και αδεια φετος δεν βγαλαμε, και μαραζωνουμε...
Ευθύμη πήγαινε!
Για εμένα μην ρίχνεις απο εκεί που έχουν στημένους τους βατήρες. Δοκίμασε στα τσιμεντένια τετράγωνα και ιδιαίτερα στα ακριανά να μην ενοχλεί και ο ήχος αυτόν που πατάει τα κουμπιά και δε φοράει ωτοασπίδες.Ρίξε απο εκεί σπουργίτι, τσίχλα, πάπια και το λοξό ορτύκι. Για μένα τα καλύτερα πιάτα.
 
Ευθύμη πήγαινε!
Για εμένα μην ρίχνεις απο εκεί που έχουν στημένους τους βατήρες. Δοκίμασε στα τσιμεντένια τετράγωνα και ιδιαίτερα στα ακριανά να μην ενοχλεί και ο ήχος αυτόν που πατάει τα κουμπιά και δε φοράει ωτοασπίδες.Ρίξε απο εκεί σπουργίτι, τσίχλα, πάπια και το λοξό ορτύκι. Για μένα τα καλύτερα πιάτα.
Θέλω τόσο πολύ να πάω σε σημείο που ο μόνος μου ενδοιασμός είναι μην γίνει καμιά "στραβή" κατά την μεταφορά, καθώς μόνο ΑΚΚΟ έχω, ούτε άδεια θήρας ούτε σκοπευτή για να δικαιολογήσω τη μεταφορά....
 
Θέλω τόσο πολύ να πάω σε σημείο που ο μόνος μου ενδοιασμός είναι μην γίνει καμιά "στραβή" κατά την μεταφορά, καθώς μόνο ΑΚΚΟ έχω, ούτε άδεια θήρας ούτε σκοπευτή για να δικαιολογήσω τη μεταφορά....
Εδω φιλε δεν μπορω να σου πω κατι. Καλο ειναι να μην το ρισκαρεις :)
 
Θέλω τόσο πολύ να πάω σε σημείο που ο μόνος μου ενδοιασμός είναι μην γίνει καμιά "στραβή" κατά την μεταφορά, καθώς μόνο ΑΚΚΟ έχω, ούτε άδεια θήρας ούτε σκοπευτή για να δικαιολογήσω τη μεταφορά....
με 35€ βγάζεις δελτίο σκοπευτή αξίζει! Και έχει το κεφάλι σου ήσυχο όλη την χρονιά..
 
Back
Top