Ποιο θεωρείτε το κορυφαίο αυτογεμές και γιατί;

Πολύ αργή και κωλούσε..πανάρχαια.
Τα λαγόπιατα δύσκολα για νάναι σπασμένα.Είναι ανθεκτικά.
Θα χουν ρίξει και τόνους αυτές η μηχανές σε καθημερινή βάση, στην Αμερική μου χει τύχει μηχανή να βγάζει πολλά σπασμένα κατευθείαν από την στιβα με το που έπεφτε στην πλάκα πριν την εκτόξευση, τώρα τι έφταιγε δεν ξέρω, οι μηδενικές θερμοκρασίες, κακή παρτίδα δίσκων? Με το που άλλαξε τις στοιβες ο υπεύθυνος όλα καλά.
 
Θα χουν ρίξει και τόνους αυτές η μηχανές σε καθημερινή βάση, στην Αμερική μου χει τύχει μηχανή να βγάζει πολλά σπασμένα κατευθείαν από την στιβα με το που έπεφτε στην πλάκα πριν την εκτόξευση, τώρα τι έφταιγε δεν ξέρω, οι μηδενικές θερμοκρασίες, κακή παρτίδα δίσκων? Με το που άλλαξε τις στοιβες ο υπεύθυνος όλα καλά.
Σε απλά πιάτα όχι σε λαγόπιατα.
Τα απλά είναι ευαισθητα και αν έχει αρπάξει και καμιά τούμπα η κούτα λογικό.
 
Σε απλά πιάτα όχι σε λαγόπιατα.
Τα απλά είναι ευαισθητα και αν έχει αρπάξει και καμιά τούμπα η κούτα λογικό.
Σε λαγοπιατα Άρη ήταν θυμάμαι και μου χε κάνει και μένα εντύπωση γιατί έχω δει πιατάκι που είχαν στο γραφείο να έχει πάρει 3 με 4 σκάγια και να μην έχει σπάσει το ένα μάλιστα με δύο διαμπερής τρύπες :oops:
 
Θα μπορούσε να είναι και αυτό αλλά λίγοι το ξερουν και ακόμα λιγότεροι το δοκίμασαν , Ελληνικός δάκτυλος πάντως στις βελτιώσεις :cool:
key food catering
Δάκτυλος του κυρίου Σωτηρόπουλου που έχει τώρα τα Brain chokes ; :rolleyes:
 
Θα μπορούσε να είναι και αυτό αλλά λίγοι το ξερουν και ακόμα λιγότεροι το δοκίμασαν , Ελληνικός δάκτυλος πάντως στις βελτιώσεις :cool:
key food catering
Την είχα ζαχαρωσει πολλές φορές να την πάρω τότε αλλά δεν το έκανα.Τρομερες προδιαγραφές για όπλο αδράνειας και μελετημένο πολύ και για απόδοση και για ανάκρουση και για εμφάνιση
 
Την είχα ζαχαρωσει πολλές φορές να την πάρω τότε αλλά δεν το έκανα.Τρομερες προδιαγραφές για όπλο αδράνειας και μελετημένο πολύ και για απόδοση και για ανάκρουση και για εμφάνιση
Όσοι πήραν δεν τις πουλάνε πάντως. Τουλάχιστον εγώ δεν έχω πετύχει ποτέ αγγελία.
 
Αν προσέξετε τον μηχανισμό της θα δείτε πως είναι μία βάση fabarm, κλείστρο επίσης, ξυλα, κάνη guerini, και ένα διπλό ελατηριο όχι σπιράλ αλλά σαν διπλή τσαλακωμενη ροδέλα. Είμαι περίεργος να ακούσω από χρήστες του όπλου αυτού την εμπειρία τους.
 
Έχω κυνηγήσει με
1. bereta Α302
2. bereta A303
3. browning 2000
4. browning. fusion evolve
5. loumar
6. frankie all 48
7. bernadeli vincet
8. Majtek επαναληπτική
9. beneli 123 61cm εξ τσοκ
10 . beneli 123 special
11. beneli centro την πρώτη.
12. beneli becatsia την πρώτη.
13. beneli super sport.
14. beneli με κανη sentetien
15. breda αυτή που είναι σαν τη A302 .
16. remington 1100
17. Ithaka
18. sakaba (skb)
19. wintsister sx3 .
Ωραία αυτογεμη όλα τους δεν μου χει λείψει κανένα τώρα θα το ρίξω στο super poze δύο διαφορετικά τσοκ και μια ντουφέκια σιγουρη .Μου ρθε αναλαμπή τώρα και τα θυμήθηκα μπορεί να ξέχασα και καμία .
Κάτι που είχα γράψει παλαιοτερα. Δεν έχω βάλει μέσα τα δίκανα .Θυμήθηκα και το μαγαζί leo που είχα βρει την ceazer guerini kaliston ο tsianikas ήταν .
 
Αν προσέξετε τον μηχανισμό της θα δείτε πως είναι μία βάση fabarm, κλείστρο επίσης, ξυλα, κάνη guerini, και ένα διπλό ελατηριο όχι σπιράλ αλλά σαν διπλή τσαλακωμενη ροδέλα. Είμαι περίεργος να ακούσω από χρήστες του όπλου αυτού την εμπειρία τους.
Λευτερη καλο οπλο το μονο μειων της ειναι η σκανδαλοθηκη την κοβει στον πειρο
 
Back
Top