Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παναγιώτη σου απαντώ εδώ και παρακαλώ να μεταφερθεί από τους διαχειριστές στο BREDA TEAM.
Όντως οι κάνες που έφεραν το λογότυπο BREDA και το γράμμα R σε κύκλο ήταν κατεργασμένες με θερμή σφυρηλάτηση αλλά αυτό ίσχυε μόνο για εκείνη την εποχή !! (Πέρσι είδα μια TITANO με το BREDA R)
Επίσης έχει γραφεί στην γειτονική μας Ιταλία ότι πέρα από το λογότυπο BREDA R , την ημερομηνία κατασκευής και πότε σταμάτησε το εργοστάσιο να παράγει τέτοιες κάνες , μόνο οι κάνες με το συγκεκριμένο κυματοειδές ανάγλυφο πάνω στην ρίγα ήταν σφυρηλατημένες εν θερμώView attachment 2489.
Εξαιρετική κάνη με έφερες αρκετά χρονια πισω
 
Ρε παιδιά έχει αλλάξει κανείς την βίδα της πάπιας σε 391 urica με αυτήν της Light? Kαι αν ναι κερδίζει όντως σε αίσθηση ζύγισματος ή δν αξίζει τον κόπο?
Εγώ την άλλαξα το 2016. Προσωπικά μου φάνηκε το όπλο αισθητά πιο ζυγισμένο. Δεν νοιώθεις πια την αίσθηση της πίεσης της κάννης προς τα κάτω κατά την επώμιση, όπως ένοιωθα τουλάχισττον εγώ. Κερδίζεις πιο άνετες επωμίσεις και κατά συνέπεια πιο εύστοχες γρήγορες τουφεκιές.
 
Last edited:
Καλησπέρα σε όλους , και οποίος φίλος γνωρίζει κάτι πάνω στην ερώτηση μου , καλοδεχουμενο και ευχαριστω. Ποια είναι η ποιες η διαφορές ανάμεσα σε Α300 xtrema wild boar με την Α350 xtrema wild boar .
Δεν υπάρχουν διαφορές ίδια οπλα είναι.
 
Καλησπέρα σε όλους σας εδώ στο ενημερωτικό και ενδιαφέρον forums!
Εδώ και αρκετές ημέρες διάβασα σχεδόν όλο το forums και το ένα θέμα είναι ποιό
Ενδιαφέρον από το προηγούμενο με λίγα λόγια σχολείο! και σας ευχαριστώ για όλα αυτά που έμαθα. Συγχαρητήρια σε όλους σας για την ενημέρωση που είναι τόσο απαραίτητη ! Θα ήθελα την γνώμη σας για ένα όπλο που έχω στην κατοχή μου
Είναι ένα μπερέτα 303 με κάνη 71cm με mobil τσόκ και αυλό 18,3 τι δυνατότητες έχει αυτό το όπλο σε γόμωσης υπόψιν ότι το όπλο δεν είναι Magnum 2ον εδώ στην Ν, Εύβοια το κυνήγι περιορίζετε στην τσίχλα και λίγο στα υδρόβια με θερμοκρασίες που κυμαίνονται πάνω από το μηδέν λόγο τον νοτιάδων αυτή την εποχή .
Σας ευχαριστώ εκ τον προτέρων
 
Καλησπέρα σε όλους σας εδώ στο ενημερωτικό και ενδιαφέρον forums!
Εδώ και αρκετές ημέρες διάβασα σχεδόν όλο το forums και το ένα θέμα είναι ποιό
Ενδιαφέρον από το προηγούμενο με λίγα λόγια σχολείο! και σας ευχαριστώ για όλα αυτά που έμαθα. Συγχαρητήρια σε όλους σας για την ενημέρωση που είναι τόσο απαραίτητη ! Θα ήθελα την γνώμη σας για ένα όπλο που έχω στην κατοχή μου
Είναι ένα μπερέτα 303 με κάνη 71cm με mobil τσόκ και αυλό 18,3 τι δυνατότητες έχει αυτό το όπλο σε γόμωσης υπόψιν ότι το όπλο δεν είναι Magnum 2ον εδώ στην Ν, Εύβοια το κυνήγι περιορίζετε στην τσίχλα και λίγο στα υδρόβια με θερμοκρασίες που κυμαίνονται πάνω από το μηδέν λόγο τον νοτιάδων αυτή την εποχή .
Σας ευχαριστώ εκ τον προτέρων
Εχεις ενα απο τα καλητερα αυτογεμη που εχουν βγει ποτε με φυσυγγια μεχρει 36 γρ..θα εισαι οκ..για κυχλα απο 28γρ.μεχρει 32...για παπια 34/36 γρ..μην ζητας να σου πουν μαρκες ειναι κατι που πρεπει να ψαχτης μονος σου
 
Εχεις ενα απο τα καλητερα αυτογεμη που εχουν βγει ποτε με φυσυγγια μεχρει 36 γρ..θα εισαι οκ..για κυχλα απο 28γρ.μεχρει 32...για παπια 34/36 γρ..μην ζητας να σου πουν μαρκες ειναι κατι που πρεπει να ψαχτης μονος σου
Καλησπέρα Ηλία σ'ευχαριστώ πολύ!
 
Καλώς ήρθες Ξενοκράτη, κάνε τις δοκιμές σου με διάφορα φυσίγγια του εμπορίου ώστε να δεις πιο ταιριάζει στο στυλ σου και στην κάννη σου. Όσο ανεβαίνεις σε γραμμάρια κατέβαινε σε νούμερο.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top