Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εντάξει τώρα, εσύ τις έχεις δει και εμείς κατέχουμε αυτά τα όπλα .think.
Ε καλα τωρα τωρα δεν ήταν σε ξενουs σε φιλουs ηταν και συμβαινε συνεχεια και ακομα και οταν το έβλεπα δεν θελαν να το παραδεχτούν τεσπα αφου εσυ εισαι ευχαριστημενοs μην δινειs σημασια σε οτι λεμε. Εγώ παντωs εχω την άποψη μου Beretta η τιποτα.
 
Ε μα οταν ακουω τετοια πραματα φουντώνω
Νίκο μην τρελαίνεσαι. Τα όπλα μου.. BROWNING Auto5(KFC). Gold hunter. Gold fusion.Breda xanthos.A400xplor.προσεξε τώρα τοfusion αγορασμενο μαζί με έναν φίλο την ίδια μέρα. Μαμηθηκε στις εμπλοκές εμένα τίποτα απολύτως και πότε!!!!!!!! Για τηνxanthos άκουγα διάφορα εγώ τίποτα!!!!!! Είναι λοιπόν να μην σου κάτσει.
 
Νίκο μην τρελαίνεσαι. Τα όπλα μου.. BROWNING Auto5(KFC). Gold hunter. Gold fusion.Breda xanthos.A400xplor.προσεξε τώρα τοfusion αγορασμενο μαζί με έναν φίλο την ίδια μέρα. Μαμηθηκε στις εμπλοκές εμένα τίποτα απολύτως και πότε!!!!!!!! Για τηνxanthos άκουγα διάφορα εγώ τίποτα!!!!!! Είναι λοιπόν να μην σου κάτσει.
Σωστο αυτο αλλα ειδικα στα Beretta ειναι πολυ σπανια αυτα στα μόνα που έχω δει τετοια φαινόμενα ειναι τα outlander
 
Σωστο αυτο αλλα ειδικα στα Beretta ειναι πολυ σπανια αυτα στα μόνα που έχω δει τετοια φαινόμενα ειναι τα outlander
Εμπειρία Beretta δεν έχω ακόμη. Πέρσυ την πήρα και έχω ρίξει28 gr και κάτι λίγα 24gr (λόγω αυχενικού)χωρίς προβλήματα. Φέτος θα ανέβω στα 30gr και Θεού θέλοντας αν είναι καλή η χρονιά θα την ξεκατινιασω
 
1
Εμπειρία Beretta δεν έχω ακόμη. Πέρσυ την πήρα και έχω ρίξει28 gr και κάτι λίγα 24gr (λόγω αυχενικού)χωρίς προβλήματα. Φέτος θα ανέβω στα 30gr και Θεού θέλοντας αν είναι καλή η χρονιά θα την ξεκατινιασω
Ελπίζω να είναι καλη η χρονιά να την ευχαριστηθειs.Ποια ειναι? Και εγώ τα δουλευω πολυ στα φτερά τα 28 και 24 και πολυ σπανια 32 άρια
 
1

Ελπίζω να είναι καλη η χρονιά να την ευχαριστηθειs.Ποια ειναι? Και εγώ τα δουλευω πολυ στα φτερά τα 28 και 24 και πολυ σπανια 32 άρια
Nsi due skeet και due sporting τα οποία μου τα χάρισε ένας φίλος για να τα δοκιμασω
 
Nsi due skeet και due sporting τα οποία μου τα χάρισε ένας φίλος για να τα δοκιμασω
Για το τουφεκι ρωτησα.Δεν τα εχω ριξει αυτα περισσότερο τα λαμπρό δουλευα σε σκεετ και Σπόρτινγκ τρομερα και τα δυο αλλα ακριβα πλεον
 
Παλαιότερα έριχνα του Λάμπρου αλλά μάλλον μου φάνηκαν καλύτερα αυτά. Ίσως η ιδέα μου ίσως το kick off............ Δεν ξερω
Νομίζω ειναι λιγο πιο δυνατα τουλαχιστον το sporting kick off αρα για την 400 μιλαs πολυ καλο τουφεκι και κανη
 
Νομίζω ειναι λιγο πιο δυνατα τουλαχιστον το sporting kick off αρα για την 400 μιλαs πολυ καλο τουφεκι και κανη
Δεν το κατάλαβα ρε Νικόλα. Ναι A400 xplor unico με kick off. Μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις. Και από ανάκρουση και από τουφεκιά. Ειδικά με αυτά τα γραμμάρια πίστεψε με είναι σαν να μην τουφεκας.
 
Και όπως σου είπα για τα όπλα έτσι και με το kick off. Οι απόψεις διίστανται. Περί ορεξεως..................
Γιατί να μη σε πιστέψω Κώστα? Αυτα τα γραμμαρια τα εχω κυνηγήσει πολυ περισσότερο λογο οικονομιαs αλλα γυρω στα πέντε χρόνια που τα χρησιμοποιώ τωρα εχω μενει παραπανω απο ευχαριστημενοs. Εγώ τα καταλαβαινω τα ζωηρά γιατι παντα ριχνω και με το δικανο αυτα τα γραμμαρια που αναφέρουμε πιστευω ειναι υπεραρκετά για τα φτερά. Το kick off τωρα είναι οπωs ειπεs αλλοι το γουσταρούν αλλοι οχι. Eγω δεν εχω ριξει με τέτοιο οποτε δεν μπορω να εκφερω γνωμη
 
Καλησπέρα!, φίλος μου που έχει ρίξει χιλιάδες φυσίγγια στο σκοπευτήριο και σε κυνήγι, προχθές που δοκιμάζαμε φυσίγγια του έδωσα και έριξε με το δικό μου (A 440 Explor). Περιττό να σας πώ ότι έμεινε κάγκελο!. Δεν κατάλαβε τίποτα, και όχι μισοριξιά!, 2.25 Τέκνα με 36 γρ. ΄εχουν περάσει πολλά όπλα από τα χέρια μου και σαν το kick off απλά δεν υπάρχει!. έχω και το περένια κι σε αυτό δεν καταλαβαίνεις τίποτα!. Μια 302 που έχω σκέφτομαι να την πάρω για κυνήγι!. Πρέπει να τουφεκίσει κάποιος για να καταλάβει τι όπλο είναι, και από εμπλοκές? ΠΟΤΕ.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top