Φυσίγγια για τρυγόνι

Αυτό το velox ρε φίλε απιστευτο αλλά τώρα του έχει σκίσει τη τιμη
Πραγματικά!!
Το Neo Velox είναι τέλειο. Είναι χρόνια σταθερό απ'ότι ακούω. Το έριξα τελευταία φορά στα περάσματα του 2015-2016 με τη Baikal 1* τότε κ σκότωνε ωραία.....Κ δν κλώτσαγε παρόλο που έριχνα με ελατηρίου......
Μέχρι και αλεπού καθάρισα με Νο7.....:cool:
 
Καλημέρα .Το velox είναι αυτό που γεμίζεται με PSB 2 καί τάπα μάλλινη ρέλι ;
Λάμπη δν είναι με μάλλινη και ρέλι.
Είναι με συγκεντρωτήρα giovani και psb2 στα 33gr με 6 πτηχών κλείσιμο γεμισμένο σε μαύρο κάλυκα της Cheddite.



 
Last edited:
url=https://postimg.cc/7GYkmgQD]
20190425-165836.jpg
[/url]








closest
 
Last edited:
Όλο σφάζεις αντρακο μου....
Αφού δν έχω κανένα αρνί να σφάξω για να βρεθούμε να φάμε.......σφάζω φυσίγγια....:D:D

(Ο Γιάννης d......μου είπε τις προάλλες πως αυτά τα σφαξήματα που κάνω είναι συμπτώματα ιδιογόμωσης).......sarcastic.
 
Έχω μείνει ικανοποιημενος και με το πορτοκαλί το tordo!το κυνήγησα τις δυο πρώτες μου χρονιές στα τρυγόνια με πολύ καλά αποτελέσματα,ούτε ζωντανά ούτε αίματα!Και φίλος που τα έριξε γιατί δεν τράβαγαν τα δικά του και αυτός ικανοποιημενος έμεινε!
 
Ένα καλό φυσιγγι για τα τρυγόνια του Αυγούστου με ήλιο και αφόρητη ζέστη είναι το tordo κίτρινο σε νούμερο 9 και 3* τσοκαρισμα. Σε beretta φτάνει και το 4*.
Για αυτές τις συνθήκες όντως είναι εξαιρετικό.Σε νούμερο 9 και εμένα μου ταίριαξε περισσότερο.
 
Ένα καλό φυσιγγι για τα τρυγόνια του Αυγούστου με ήλιο και αφόρητη ζέστη είναι το tordo κίτρινο σε νούμερο 9 και 3* τσοκαρισμα. Σε beretta φτάνει και το 4*.
Για αυτές τις συνθήκες όντως είναι εξαιρετικό.Σε νούμερο 9 και εμένα μου ταίριαξε περισσότερο.
Η αλήθεια είναι πως Νο:9 στο τρυγόνι δεν έχω ρίξει πότε μου....Έχει καλό αποτέλεσμα εντός βελινεκούς....;
Δηλαδή το κρατάει εύκολα ένα τρυγόνι το Νο9 σε μια βολή 40m....;;;;
 
Back
Top