Φυσίγγια για τρυγόνι

Κώστα ποτέ στο τρυγόνι δεν βάζω πιο σφιχτό από τριάρι!
Σε πιστεύω.
Αλλά τα έχω συνηθείσει από μικρότερη λίγο ηλικία και πλέον νιώθω πιο ασφαλής....Τουλάχιστο τα τοπιάρικα με 2* και του σεπτέμβρη με 1*.......
 
στο δυκανο σουπερ ποζ η πλαγιο 4 η πρωτη , και δευτερη 3 στοκ , και καμια φορα και 2 στοκ η δευτερη , η πρωτη παντα 4 τσοκ , με 8αρια και τα δυο φυσιγγια , και σπανια οταν βαλω δευτερη το 2 τσοκ βαζω και 7αρι
 
Τα βγάζει ακόμη αυτά τα 32άρια με την S4.....;;
Όχι. Ότι υπάρχει σε στοκ στα μαγαζιά. Εγώ έχω στοκάρει από περυσι που δεν είχε πουλιά. Έχει αντικατασταθεί με το classic royal στα 29,5 γρ με ρελιαστο πυριτιδα s4 και 10 ευρώ το κουτι...
 
Παιδιά μιας και προχθές είχαμε κουβέντα περί φυσίγγια τρυγονιών, και συγκεκριμμένα για του Δ. Τσιπούρα J&B Super 33gr χθες είχα όλη την καλή διάθεση και πάλι να πάρω ένα κουτί και να κάνω την αυτοψία........

Κάλυκας Cheddite
Βύσμα Aquila (προφανώς)
Όσο για την πυρίτιδα: Ξαφνιάστεικα.....Αυτή είναι η B&P F2 παιδιά...;;















Το συγκεκριμένο όπως και να έχει θα το ρίξω και φέτος στα περάσμα διότι πέρισυ έκανε πράγματα και θαύματα... ;) (και τν οκτώμβρη στα αγριοπερίστερα).
Σκότωνε παντού......Πρωί με υγρασία και το απόγευμα με 30oC......
Να βλέπω απόψεις παιδιά....!!
 
Παιδιά μιας και προχθές είχαμε κουβέντα περί φυσίγγια τρυγονιών, και συγκεκριμμένα για του Δ. Τσιπούρα J&B Super 33gr χθες είχα όλη την καλή διάθεση και πάλι να πάρω ένα κουτί και να κάνω την αυτοψία........

Κάλυκας Cheddite
Βύσμα Aquila (προφανώς)
Όσο για την πυρίτιδα: Ξαφνιάστεικα.....Αυτή είναι η B&P F2 παιδιά...;;















Το συγκεκριμένο όπως και να έχει θα το ρίξω και φέτος στα περάσμα διότι πέρισυ έκανε πράγματα και θαύματα... ;) (και τν οκτώμβρη στα αγριοπερίστερα).
Σκότωνε παντού......Πρωί με υγρασία και το απόγευμα με 30oC......
Να βλέπω απόψεις παιδιά....!!
Ευχαριστούμε για το ΄΄σφάξιμο΄΄ Κώστα!
Για MB 32 μου κάνει η πυρίτιδα και σε πολύ ωραία δόση.Αν δεν κάνω λάθος εκεί κοντά την γεμίζει και ο Άρις(@aris_kalamata ) για τα τρυγόνια.
Προσεγμένο φαίνεται και με έβαλες σε πειρασμό να το ξαναδοκιμάσω φίλε.:)
 
Παιδιά μιας και προχθές είχαμε κουβέντα περί φυσίγγια τρυγονιών, και συγκεκριμμένα για του Δ. Τσιπούρα J&B Super 33gr χθες είχα όλη την καλή διάθεση και πάλι να πάρω ένα κουτί και να κάνω την αυτοψία........

Κάλυκας Cheddite
Βύσμα Aquila (προφανώς)
Όσο για την πυρίτιδα: Ξαφνιάστεικα.....Αυτή είναι η B&P F2 παιδιά...;;















Το συγκεκριμένο όπως και να έχει θα το ρίξω και φέτος στα περάσμα διότι πέρισυ έκανε πράγματα και θαύματα... ;) (και τν οκτώμβρη στα αγριοπερίστερα).
Σκότωνε παντού......Πρωί με υγρασία και το απόγευμα με 30oC......
Να βλέπω απόψεις παιδιά....!!
Οπως το ειδα καφε με χρυσο παφυλα θυμηθηκα τα ΜΑΠΑΚΗΣ Ν10 που εβαζα πριν 15 χρονια στην μπεκατσα.
Οτι θυμαμαι χαιρομαι θα μου πεις τωρα.....Δεν τα εχω ριξει αλλα εχω ακουσει οτι ειναι ενα απλο τσιχλοφυσιγγο
ανεβασμενο στα 33γρ μονο που το κουτι εχει μια μπεκατσα απεξω,ασχετο!Ποσο τα πηρες Κωστη τωρα?
 
Back
Top