Πάρτε μέρος στην κλήρωση για το μεγάλο δώρο του HL, τριήμερο κυνήγι στο Δ του Έβρου

ρε παιδια μ αυτα που βλεπω μπαινω στον πειρασμο.διονυση μηπως μπορεις να μου πεις για ποια εποχη μιλαμε για το τριημερο και περιπου απο χανια τι θα κοστισει???
 
ρε παιδια μ αυτα που βλεπω μπαινω στον πειρασμο.διονυση μηπως μπορεις να μου πεις για ποια εποχη μιλαμε για το τριημερο και περιπου απο χανια τι θα κοστισει???
Το τριήμερο θα είναι τον Νοέμβριο με Δεκέμβριο (θα ορίσουμε μια ημερομηνία)- Για την τιμή θα σε ενημερώσω προσωπικά με μήνυμα (νομίζω ότι δεν είναι σωστό να αναγράφουμε τις τιμές).Θα ενημερώσω τους συντονιστές για την τιμή.Η καλύβα βρίσκετε στα Αλεξανδροπουλίωτικα στην ευθυγράμμιση ένα χιλιόμετρο περίπου πριν την εκβολή στην θάλασσα.

Παιδιά για περισσότερες λεπτομέρειες στείλτε μήνυμα στον διοργανωτή :)
 
Αυτός είναι κανόνας απαράβατος, ο καθένας έχει τις παντόφλες του απ'έξω και δεν μπαίνουμε στην καλύβα με μπότες ... :D
Ο Ρουβας ειπε οτι μονο εσυ τη λερωνεις την καλυβα... Ολοι οι αλλοι προσεχουμε... .buy buy..sarcastic. Επισης φημες λενε οτι υπαρχει φωτογραφικο ντοκουμεντο να κραταει τη μπατανοβουρτσα και να βαφει την καλυβα... .ha ha ha. Ακομα και οι τουριστες σταματαγαν κ εβγαζαν φωτογραφια....very funny.
Σορρυ αλλα δεν μπορουσα... .off topic.
 
Ο Ρουβας ειπε οτι μονο εσυ τη λερωνεις την καλυβα... Ολοι οι αλλοι προσεχουμε... .buy buy..sarcastic. Επισης φημες λενε οτι υπαρχει φωτογραφικο ντοκουμεντο να κραταει τη μπατανοβουρτσα και να βαφει την καλυβα... .ha ha ha. Ακομα και οι τουριστες σταματαγαν κ εβγαζαν φωτογραφια....very funny.
Σορρυ αλλα δεν μπορουσα... .off topic.

.asking..very funny.
 
1.Μπαρμπαρης Βασιλης (vasilis)

2.Βλαζάκης Θεόφραστος (averel)

3.Τζινιέρης Κων/νος (KotZi)

4.Μάνθος Χρήστος (manthoscc)

5.Μανολης Μπαρμπαρης (Manos)

6. airman

7.lampros

8.Πάνος Καρβέλλης (PANOUTSOS)

9. Μένιος Βούτσας (Menios)

10. Χριστοφοράτος Γεράσιμος (Beret)

11.Μάκης Τριπερίνας (Μακης)

12.Παπαμιχαήλ Δημήτρης (τζίμης-τσαπ)

13.Πεταλίδης Κυριάκος (Enduras)

14. Φώτης Λαζαρης (axaios67)
 
Ο Ρουβας ειπε οτι μονο εσυ τη λερωνεις την καλυβα... Ολοι οι αλλοι προσεχουμε... .buy buy..sarcastic. Επισης φημες λενε οτι υπαρχει φωτογραφικο ντοκουμεντο να κραταει τη μπατανοβουρτσα και να βαφει την καλυβα... .ha ha ha. Ακομα και οι τουριστες σταματαγαν κ εβγαζαν φωτογραφια....very funny.
Σορρυ αλλα δεν μπορουσα... .off topic.


Σαν την κακιά π@@@@@@να!!!!! δεν κρατήθηκες!!!!!! Να θυμάσαι το στοίχημα!!!!!!!
 
1.Μπαρμπαρης Βασιλης (vasilis)

2.Βλαζάκης Θεόφραστος (averel)

3.Τζινιέρης Κων/νος (KotZi)

4.Μάνθος Χρήστος (manthoscc)

5.Μανολης Μπαρμπαρης (Manos)

6. airman

7.lampros

8.Πάνος Καρβέλλης (PANOUTSOS)

9. Μένιος Βούτσας (Menios)

10. Χριστοφοράτος Γεράσιμος (Beret)

11.Μάκης Τριπερίνας (Μακης)

12.Παπαμιχαήλ Δημήτρης (τζίμης-τσαπ)

13.Πεταλίδης Κυριάκος (Enduras)

14. Φώτης Λαζαρης (axaios67)

15. Δημήτρης Ζολώτας (dim63)

16.Στέφανος Ασβεστάς (Vourliotis62)

17.Τζωτζος Κων/νος (Grieko13)

18. βικτωρ αλμπανης(ΒΙΚ)
 
Last edited by a moderator:
Να γίνω και εγώ το 16 μήπως κοιμηθεί η γκίνια και γελάσει το χειλάκι μου.
Καλημέρα! Γράψε το όνομά σου φίλε. Και τα υπόλοιπα παιδιά σας παρακαλώ γράψτε τα ονόματά σας για να είναι πλήρης η λίστα με τους συμμετέχοντες!
 
Back
Top